Skocz do zawartości

pytasnia


karpost81

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

tera ja mam pytania:

1. czy można w nJoyu zmienić obrazki na powitanie/pożegnanie?

2. gdzie jest user EQ?

3. co z funkcją zapamiętywania położenia położenia utworu w momencie włączania i wyłaczania odtwarzacza?

 

i jeszcze pytanko małe: czy wy również macie wrażenie, że po aktualizacji firmware interfejs nieco zwolnił? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W eBook'ach też zapamiętuje :P

 

A audiobooka można przerobic na wizję.

 

Inna sprawa że możliwość włączenia/wyłączenia zapamiętywania miejsca "odsłuchu" dla muzyki mogła by być użyteczna.

 

(Edit: np. Ustawienie trybu odtwarzania mogłoby pozwalać na wybranie trybu o nazwie Audiobook - wtedy program odtwarzający używałby znaczników (*.mrk) również dla muzyki)

 

Zaś co do grafik startowej i końcowej - to łatwo je podmienić przy pomocy programu służącego do aktualizacji oprogramowania. Trzeba tylko stworzyć własne pliki *.ani - a to obecnie nie jest takie proste (to nie są klasyczne pliki "ani" z windowsa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Image Search Editor - http://www.mp4nation.net/forum/viewtopic.php?p=23852#p23852

(plik o nazwie lstFilesandEditor.7z) Załączone pliki *.lst - 320x240_logon_logoff_screens.lst - to predefinowane ustawienia.

 

Tyle że jest to uniwersalne narzędzie do grzebania w plikach niekoniecznie graficznych, a rezultat jego używania nie zawsze może być zgodny z zamiarami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pękł mi wyświetlacz. Sam ekranik się nie rozlał, ale pęknęła ta szybka go chroniąca. Co mam robić? Gdzie wysłać? Tam gdzie kupiłem czy mogę bezpośrednio do laberga? Ile by kosztowała naprawa?

 

Bo rozumiem, że uszkodzenie mechaniczne i gwarancja tego nie obejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możesz, jeśli ma baterię Li-ion (litowo-jonowa) lub Li-poly (litowo-polimerowa), jeśli inna to nie polecam. Przy tych 2 rodzajach ładowanie dłuższe niż do "pełnego załadowania" jest bardziej niż wskazane do wydłużania żywotności baterii, ale bez przesady. Tak samo z telefonami komórkowymi, ja mam baterię Li-ion i od zakupu tzn. jakieś 1,5 roku bateria trzyma tak samo jak na początku (sprawdzone doświadczalnie), a ładuję ją przez całą noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękł mi wyświetlacz. Sam ekranik się nie rozlał, ale pęknęła ta szybka go chroniąca. Co mam robić? Gdzie wysłać? Tam gdzie kupiłem czy mogę bezpośrednio do laberga? Ile by kosztowała naprawa?

 

Bo rozumiem, że uszkodzenie mechaniczne i gwarancja tego nie obejmuje.

 

I jak rozwiązałeś problem pękniętej szybki?

Pytam, bo mi właśnie też pękła... delikatne to jakieś... najpierw się kurz nagminnie dostawał do środka, a jak już w końcu uszczelniłem co trzeba (problem dotyczył bardziej niedoklejonej szybki, niż otworów na joystick czy kartę microsd), to wzięła i pękła - zabezpieczyłem ją od spodu taśmą przezroczystą. Teraz go noszę w pudełku po papierosach - całkiem dobrze pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie trochę z innej beczki :)

Tak na chłopski rozum wydaje się całkiem możliwe wprowadzenie do BIGboy'a firmware pozwalającego odtwarzać napisy pod filmem. Odtwarzacz ma możliwość czytania plików txt, więc z formatem subtitles'ów nie powinno być problemu. Procesor (Chipset) Ingenic 400 mHz ma chyba wystarczającą moc ;).

 

Nie jestem jakimś programistą :) , ale jeżeli się mylę, to niech ktoś mi wyjaśni dlaczego nie da się tego zrobić :P

 

Edit: Wyrazy współczucia dla Senshi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do sylwika.

 

Jakbym zdecydował się zainwestować jeszcze raz w laberga njoya to czy byłaby możliwość dostania tego firmwaru z poprawionymi shufflami?

 

I jeszcze jedno. Jako pierwszy recenzent laberga njoya i w ogóle jeden z pierwszych którzy kupili njoya chcialbym was zapytać czy wyślecie mi nowego za darmo czy muszę kupować? Tamtego mi ukradli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do sylwika.

 

Jakbym zdecydował się zainwestować jeszcze raz w laberga njoya to czy byłaby możliwość dostania tego firmwaru z poprawionymi shufflami?

 

I jeszcze jedno. Jako pierwszy recenzent laberga njoya i w ogóle jeden z pierwszych którzy kupili njoya chcialbym was zapytać czy wyślecie mi nowego za darmo czy muszę kupować? Tamtego mi ukradli :(

 

Chwała Ci za to, że byłeś jednym z pierwszych, ale z rozdawnictwem to zawsze ciężko....

Napisz na priva to coś wymyślimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności