Skocz do zawartości

Iriver


irv

Rekomendowane odpowiedzi

goa mi chodzilo nie o sluchawki lecz o glosniki przenosnie jak nosze w reku glosniki i ide to mi dzwiek oddala i dobrze slychac ale nie za glosno i dzwiek oddala a jak przyblize do siebie blisko ucha i bede w stal w miejscu to glosno to gdzie ja mam te glosniki nosic. jak jest dobrej jakosci plik mp3 to dobrze otwarza a jak gorszej to tak kiepsko i o to mi chodzilo pozdrawiam goa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, zaraz sie posikam ze smiechu :lol:

A moze irv to jest program komputerowy? Amerykanski albo koreanski z automatycznym tlumaczem na jezyk polski??!!

Te zadziwiajace 'powiedz cie' 'doradz cie' 'wytlumacz cie'...

 

I przesledzcie, jak pytanie irv'a logicznie wynikaja z waszych odpowiedzi :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goa mi chodzilo nie o sluchawki lecz o glosniki przenosnie jak nosze w reku glosniki i ide to mi dzwiek oddala i dobrze slychac ale nie za glosno i dzwiek oddala a jak przyblize do siebie blisko ucha i bede w stal w miejscu to glosno to gdzie ja mam te glosniki nosic.

jak bedzesz wyamchiwal glosnikami, to dwiek bedzesz mial zniekszalcony - tj.przesuniety w strone czestotliwosci wyzszych (jak szybko przyblizasz) lub nizszych (jak szybko oddalasz) - jest to spowodowane tzw.efektem Dopplera.

 

teraz na powaznie:

 

jest roznica nawet na tych samych glosnikach/kolumnach - GDZIE - sluchasz, tj. mam na mysli otoczenie:

1/ jak maly pokoj bez zaslon, tapet mebli (one pochlaniaja dzwiek) etc. - masz poglos i odbicia,

2/ jak na wolnym powiertrzu - nie masz dzwiekow odpitych - niemal jak w komorze dzwiekoszczelnej, ale masz duzy / mniejszy chalas otoczenia,

 

takze jak widzisz, nawet przy tym samym sprzecie, brzmienie zalezy jeszcze od innyh czynnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w takiej sprawie... edytujcie posty ;) a nie dopisujecie się pod swoimi odpowiedziami. To nie boli ;)

 

THX.

ksy, pierwszy raz tak zrobilem i to SWIADOMIE! z tekstu wynika dlaczego - czyzbys maczal w tym palce?

a odpowiadajc irv co o nim sadze - czy jestes zywy czy wirtualny to czytajac twoje posty mam ciagle wrazenie ze ktos chce mnie zrobic w konika, w koncu wakacje mamy, ogorki rosna itp :)

ale w sumie wesolo jest :D

 

i nawet squonk powaznie odpowiada na nie powazne pytania :o , ten upal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, zaraz sie posikam ze smiechu :lol:

A moze irv to jest program komputerowy? Amerykanski albo koreanski z automatycznym tlumaczem na jezyk polski??!!

Te zadziwiajace 'powiedz cie' 'doradz cie' 'wytlumacz cie'...

 

I przesledzcie, jak pytanie irv'a logicznie wynikaja z waszych odpowiedzi :blink:

ja zgadzam sie z TomemPL. Mysle ze cos w tym jest. Moze irv nie jest tlumaczem, a skryptem?

Mysle ze problem to przecinki, mozna sie bez nich obejsc i tresc dalej bedzie zrozumiala, ale to juz wyzsza szkola pisania postow ;)

Patrzac na tresci zawarte w jego pytaniach/postach, a takze sposobie rozumowania, ciezko jest, tak naprawde jednoznacznie to stwierdzic, choc lekko uchyle sie do propozycji squonka ... :lol:

 

irv ILE MASZ LAT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności