Skocz do zawartości

Sennheiser CX400 - podrobka?


Rekomendowane odpowiedzi

a wiec, do cx400 niemialem zadnej ksiazeczki , a pudelko bylo tak zgrzane ze ciezko je bylo otworzyc nawet naostrzonym scyzorykiem...

 

nic, poczekam na moje podrobki, poslucham ogladne, moze jest to warte chociaz tych 50zł

 

wsumie clips w omx 70 powinien byc taki sam jak w cx400 tyle ze zielony, moze byc dobre porownanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miejsce w ktore ma skoczyc kabe jst takie jakby podwojne ??

 

dokladnie ;) w podrobkach, sa dwa dwie "przegrody" na kabel, jeden mniejszy dlugi wiekszy

w oryginalnych cx-ach, jest jedna przegroda, a haczyk jest zaokraglony - nie prosty

 

edit: te kableki to wina pakowania, delikatnie rozpakowywalem i zawuwazylem ze sa zgniecione, bo tak zostaly ulozone w pudelku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie ;) w podrobkach, sa dwa dwie "przegrody" na kabel, jeden mniejszy dlugi wiekszy

w oryginalnych cx-ach, jest jedna przegroda, a haczyk jest zaokraglony - nie prosty

 

 

Dokladnie, klip ma podwojony zabek w CX400...

 

Juz napisalem do sklepu ze chce kase z powrotem, plus zwrot kosztow za wysylke.

A gosc mnie zapewnia ze sa oryginalne...a co ma powiedziec?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

edit: te kableki to wina pakowania, delikatnie rozpakowywalem i zawuwazylem ze sa zgniecione, bo tak zostaly ulozone w pudelku :)

 

Wiesz wydaje mi się że każda szanująca się firma (Sennheiser chyba się za taką uważa nie ?) dba o takie szczegóły jak pakowanie i żeby sie nic właśnie nie zagięło.

Brestinder ma chyba (miał) słuchawki i tego w oryginalnych nie było. W ogóle wydaje mi się ze kabel w ten sposób nie powinien, aż się załamywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postrasz policją.

 

 

Dobry jestes :)^_^:D

 

Bez kitu nalezy im sie.

A ja w anglii mieszkam i tu ludzie maja swira na punkcie pozywania.

Sa specjalne biura prawnicze specjalizujace sie w prawach konsumenta, prawie medycznym itp.

Za darmo.

Nic od ciebie nie biora - sciagaja kase z firmy ktora pozywaja.

Nawet jak sie przegra to nie placi sie za to, tu firmy wola wszystko polubownie zalatwiac.

 

A tu jeszcze nielegalny produkt...

 

Ale ja to wale, chce tylko kase z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zaplaciles za swoje podrobki?

 

Tutaj w normalnym sklepie zaczynaja sie od 39.99£, a nizej to tylko 15£ itp, czyli przepasc cenowa....

 

Ponapisaniu ze chce oddac sluchawki i ze chce jeszcze kase na to by wyslac to z powrotem, gosci od razu napisal bym podal numer zamowienia i ze mi od razu odesle kase.

I tak tez zrobil, jeszcze sluchawek nie odeslalem a juz mam kase na koncie...

Po oryginalnych CX 400 spodziewam sie dobrego dzwieku, ostatecznie 40£ to dosc sporo i jakosc musi wyraznie byc dobra.

Jak jestes nie zadfowolony to po prostu masz podroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalem 50zł , albo odesle i strace kase za obie wysylki, albo nieodesle i zwroci mi 20zł , wsumie wole chyba 50 dostac ;), bo jakos niechce sprzedawac podrob na allegro ... te moje rzekomo tez ze sklepu z UK

 

dobra macie taki maly review , tylko sie nabijajce sie z tego co ja w mailach wysyłam ;) :

 

"Doszły słuchaweczki, pierwsze co mnie zdziwiło ze pudełko było zmiażdżone, ale na szczęście nie tak żeby coś sie sluchaweczkami stało, dalej, w tej dziurze ( to miejsce w pudelku do ewentualnego zawieszenia na wieszaku ) był otwór na wylot do środka pudelka, ot tak jakby ktoś zapomniał tam zgrzać opakowanie, bynajmniej moje dawne cx400 tak nie miały. Kolejne zadziwienie nastąpiło po wyciągnięciu słuchawek i przedłużki , wtyczka idąca prosto od słuchawek nawet podobna, trochę za bardzo sie zgina w porównaniu do wtyczki która była mi znana , ale za to wtyczka z przedłużki ( ta zagięta ) nie dość ze ma krzywo umiejscowiona wtyczkę, to cala ta obudowa jest jakby w skali 3:4 z tym co miąłem kiedyś, taka miniaturka jakby. Rozpakowałem resztę, po drodze nadrywając w kilku miejscach ta tekturę nieznanego pochodzenia( wręcz sie rozsypująca), dotarłem do etui no to była pierwsza rzecz wmiare podobna, tylko troszkę bardziej matowa od tego co miąłem kiedyś, w etui był klips, który już mocno odstawał od tego którego posiadałem, oczko w którym zapina sie kabel jest tak jakby podwójny, w tym co miałem było jedno oczko, do którego kabel wchodził bez problemów, jeszcze zawijarka na kabel, w dotyku bardzo plastikowa, ale za to bardzo giętka, ta co mialem dość przeciwnie, bardzo gumowa w dotyku i niezginającą sie. Dochodzimy do sedna sprawy, samych słuchawek, ta gumka chroniąca kabel wychodzący ze słuchawki jest krótsza niż w normalnych cx400, na rozejściu kabla na lewo prawo, kable były dość mocno pozaginane, wogole jakieś dziwnie cienkie są przy tym rozgałęzieniu, w sumie za solidnie to nie wygląda, w tych co miałem kabel na całej długości był równie groby, solidniejszy od tego który mam przed sobą. żeby nieprzedluzac dodam jeszcze krzywo nadrukowane logo na słuchawce, ogólnie wszystkie loga na wtyczkach tez są innych rozmiarów niż normalnie. Po założeniu z trudnościami małych gumek na słuchawki , włożyłem je do uszu, pierwsze co usłyszałem to wyginająca sie pod ciśnieniem membrana w słuchawce( dziwek takiej ruszającej sie foli ) , pościłem muzykę, zalało mnie basem , który przykrywa reszte pasma, dość diametralnie, boje sie pogłaśniać ponad 40% skali głośności w moim odtwarzaczu, bo słuchawki zaczynają rzygać do mnie dźwiękiem, niemiłym i nieprzyjemnym. Oryginalne cx400 graly zupełnie inaczej, nie zaprzeczam ze miały sporo basu, ale był wyrafinowany, spokojny, niewbijal sie nieproszony, o reszcie pasma sie nie wypowiadam, bo go wręcz niema w tym co od pana dostałem. Szczerze mówiąc , muszę pogratulować chińczyką , bo w porównaniu do podróbek cx300, podróbki cx400 grają wręcz znakomicie, ale w porównaniu do np. ep630, grają bardzo słabo i niezrównoważenie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc , muszę pogratulować chińczyką , bo w porównaniu do podróbek cx300, podróbki cx400 grają wręcz znakomicie (...)

jak jechac, to na calego :P

 

rozumiem, ze twoj plan z wymiana na oryginalne sluchawki, ktore kupilbys za 50zl - nie udal sie? :lol:

z drugiej strony, sprzedajacy na allegro chyba sami nie wiedza do kogo kieruja swoje produkty...

mysla chyba, ze kupi je jakas 70cio letnia staruszka i bedzie zachwycona ich dzwiekiem :huh: makaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przymierzalem sie do czegos drozszego, ale jako ze moje ksc 35 rozsypuja sie na dobre to zdecydowalem sie szybko kupic tansza alternatywe poki nie kupie jakichs iem'ow.

Wybralem cx 400 z tej aukcji:

 

http://www.allegro.pl/item359061092_slucha...at_gw_2lat.html

 

Ciekawi mnie ten zgrzew na opakowaniu i brak nalepki konsbudu, moze to tylko zdjecia sciagniete z neta. W kazdym razie koles odpisal na mojego maila ze gwary udziela konsbud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogrinalow juz niemam dosc dlugo, sprzedalem, no i mam teraz hd 25-1 ;) , porownywalem gdzies je do k324p ( cx300) , duzo bardziej opanowany bas, jest go troszke mniej, brzmi lepiej, gora czystsza bardziej szczegolowa, srednica niezalana basem, tez bardziej szczegolowa, ogolnie bardzo fajne sluchawki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. w sumie to jeden z tych sklepow na ceneo ma taka sama nazwe jak ten sprzedajacy na allegro u ktorego zamowilem. A do allegro tak jakos sie przyzwyczailem, a poza tym moge odebrać te sluchawki osobiscie w Krakowie z tej aukcji.

Z ceneo czy skapca tez w sumie czasem korzystam. :lol:

 

__________

.....edit......

-----------

No i mam owe słuchaweczki.

Karty gwarancyjnej nie dostalem. Sam paragonik i zapewnienie ze gwarancja realizowana przez Konsbud z Piaseczna. Wizytówka sklepu internetowego-mysle ze chyba raczej oryginalne.

Pudełko solidnie zgrzane, musiałem je "rozwalić" (dosłownie) dopiero w chacie. Tylko w tym otworze do powieszenia nie były zgrzane, nie wiem czy to dobrze, czy oryginalne tak maja.

 

W srodku wszystko pozwijane i zabezpieczone drucikami i powkladane do folijek albo do tych zasuwanych woreczkow. Same sluchawki wygladaja dosc solidnie, miekki matowy kabel, wykonanie przetwornikow(obudowy) wydaje sie byc ok.

Zwijak do kabla wygląda na real w porownaniu do fotek jakie znalazlem, btw wie ktos jak sie z tego korzysta?

Klips ma pojedynczy otworek na kabel.

Moja watpliwosc budzi jedynie ten "kondom" (pokrowiec) na słuchawki z czegos co raczej nie jest skórą. Logo sennheisera cholernie błyszczące, świecące.

 

Dźwięk? Wydaja sie grac ok. Cudów się nie spodziewałem, ale jak na moj gust już graja lepiej od cx 300. Ktoś mowil ze po wygrzaniu grają lepiej. Doł troche meczacy i góra troche kłuje, ale equalizer okazal sie pomocny. Zobacze jak bedzie po tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności