Skocz do zawartości

Czy Standardowe Słuchawki Są Dużo Gorsze Niż Mx300


djtomas

Rekomendowane odpowiedzi

kupując playera za tyle złotówek to mogliby jakieś normalne słuchawki dorzucić...

 

czy jakieś najtańsze słuchawki (firmowe) np.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58562158

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58467789

 

będę lepsze od tych co są dołączane do ifp-890 ?

 

jeżeli takie tanie będą lepsze to zaproponujcie coś jaknajtańszego do 30zł no chyba że dając 50zł będzie jakaś bardzo zauważalna różnica to może być i propozycja i za 50zł :)

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest u was, ale ja do odtwarzacza miałem dołączone słuchawki Sennheiser MX400, które wśród pchełek do najgorszych nie należą, a już z pewnością niełatwo znaleźć odtwarzacze, do których standardowo dodawane są lepsze pchełki. Sennheiser MX400 kosztują chyba ok 55 zł.

 

Nie wiem tylko jak jest teraz z innymi modelami. Mój kolega (za moją namową) kupił kilka dni temu IFP890 i jego słuchawki były zupełnie inne niż moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko cokolwiek pisać w takiej sytuacji o dołączanych headphonesach.

każdy może mieć co innego.

generalnie sennhesier robi dwie rodziny pchełek mx - *00 i mx - *50

 

sam mam mx 550 - i nie jestem z nich zadowolony, za tę cenę, którą zapłaciłem spodziewałem się jednak czegoś lepszego. grają bo grają, ale bez jakiegoś zachwytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupiłem iRivera to dostałem jakieś coś z napisem iRiver i były w kolorze szarym. Bas i wysokie to one miały pozatym nic. Zakupiłem sobie następnie MX 300 jakieś tanie były, wyraźna porawa brzmienia za to mało basu. Jednak w porównaniu z Panasonicami, których juz żadko używam wyszły lepiej.

 

Zadowolony jedynie jestem z Koss'a Plug'ów oraz Audiotechnic'ów na pałąku ( niestety już bez niego ). Moje zdanie jest takie że żadna seria MX ( 32 ohmowa MXx00 lub 16 ohmowa MXx50 ) nie zadowoli użytkownika w porównaniu ze słuchawkami "wciskanymi w ucho" firm takich jak Sony, Koss, Shure i bardziej Audiofilskich.

 

Pchełka to pchełka i żadna nie gra tak naprawdę na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio miałem dwa razy ten sam problem z mx 350 o czym pisałem na forum, po prostu w po około 3 tygodniach użytkowania z niewiadomych przyczyn jedna słuchawka przestała grać, za pierwszym razem wymainiłem na te same ale za drugim już nie chciałem się denerwować i wziąłem coś innego, a że u mnie w media zbyt dużego wyboru pchełek nie ma więc wziąłem panasonici rp-hv288, które to podobno są wodoszczelne także wszelkiej maści nawałnice i burze nie są mi straszne oczywiście do czasu aż nie stanę się celem pioruna :P

co dosamych słuchawek to jestem bardzo zadowolony grają lepiej niż mx350 i jak narazie nic się nei dzieje a zrestzą mam rok gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mam się dowiedzieć, jakie słuchawki dostałem razem z odtwarzaczem? Na słuchawkach i w instrukcji nie jest nic napisane. Wyglądają jak MX400 (prosty wtyk i srebrne wstawki w sluchawkach) - porównywałem ze stroną producenta.

 

Do otwarzacza (895) podłączałem rownież inne słuchawki: thomson, sony (zakładane na uszy), jakieś stare panasonic i żadne z nich moim zdaniem nie mogą się równać z tymi. Co prawda w sony bas był lepszy. No chyba że mam jakiś wypaczony słuch, ale tego nie potrafie stwierdzić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja dostałem takie słuchawki z iriverem:

 

673231187ps.th.jpg

 

nie wiem co to za odpowiednik sennheiserów (moim zdaniem do żadnych nie podobne)

ale proszę tych co mają/mieli takie słuchawki iriverowe a teraz mają jakieś słuchawki do 100zł (pchełki) o napisanie czy było warto zmienić i dlaczego...

 

do wyboru mam:

- koss the plug (ok. 60-80zł allegro)

- mx400 i mx500 (55 i 90zł allegro)

- philips HE785 (sprzedają się jak bułeczki <_<http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66345026)

- Sony MDR-ED21LP http://www.solpol.pl/produkty_disp.php?id_...kty=196&sklep=2 (jakoś tanio... normalnie są po 110zł)

- Sony MDR-E931LP/S http://www.solpol.pl/produkty_disp.php?id_...kty=197&sklep=2

 

co wybrać... i czym się różnią dwie ostatnie pozycje :)

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w niektórych słuchawach (z mx'ami jeszcze nie jeździłem - pewien incydent w lipcu mi zepsuł całe lato...) wkurza , że przy szybkiej jeździe kabelek wpada w wibracje, i uderzając w słuchawke (w miejscu w którym do niej "wchodzi"... :]) wytwarza nieprzyjemne dzwięki... ;)

(nie wiem jak się ma ten post do powyższych mu... :ph34r: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności