Skocz do zawartości

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko, czy te beats'y są oryginalne ? http://xtreme-mobile...etooth-Red.html

Sklep ma dobre opinie, sprzedaje wiele produktów, a słuchawki jak na beatsy baaaardzo tanie. Ufać im ?

Z góry dzieki za odpowiedź, pozdro !

 

no chyba żartujesz :-) ten sklep wysyła z hongkong i są to w 100% podróbki .Pzdr

 

"

Wysyłki są realizowane bezpośrednio z Hongkongu, nie posiadamy magazynów w Polsce. Wszystkie paczki realizowane są pocztą lotniczą i obsługiwane na terenie Polski przez Pocztę Polską."

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siemka ma pytanie czy te słuchawki są aby na pewno oryginalne? http://xtreme-mobiles.pl/product-pol-62-Beats-by-Dr-Dre-Beats-Tour-Czarne-bez-mikrofonu-.html Normalnie takie beatsy kosztują 550zł minimum co prawda są bez mikrofonu ale to i tak podejżane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ma pytanie czy te słuchawki są aby na pewno oryginalne? http://xtreme-mobile...mikrofonu-.html Normalnie takie beatsy kosztują 550zł minimum co prawda są bez mikrofonu ale to i tak podejżane

 

No kurde kolejny weź spójrz 3 posty wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krew mnie zalewa, gdy widzę co chwilę te bezmyślne pytania o oryginalność.

 

To nie święty Mikołaj, żeby oryginalne słuchawki sprzedawać za 100-150 PLN. Z resztą nawet oryginały nie są tyle warte, a co dopiero fejki. To już nie lepiej sprowadzić sobie z Taobao, Focalprice itp jakieś pdoróbki za 5$? Różnicy w jakości dźwięku zbytniej potencjalny kupiec nie odczuje, a "lansik" jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krew mnie zalewa, gdy widzę co chwilę te bezmyślne pytania o oryginalność.

 

To nie święty Mikołaj, żeby oryginalne słuchawki sprzedawać za 100-150 PLN. Z resztą nawet oryginały nie są tyle warte, a co dopiero fejki. To już nie lepiej sprowadzić sobie z Taobao, Focalprice itp jakieś pdoróbki za 5$? Różnicy w jakości dźwięku zbytniej potencjalny kupiec nie odczuje, a "lansik" jest.

 

No ja to rozumiem tylko uważam, że wygodniej po prostu powiedzieć, że fejk, albo zignorować pytanie niż się spinać czy każdemu z osobna tłumaczyć to, co było mówione kilka postów temu, większość i tak to zlewa, w końcu może inny sprzedawca jest uczciwym działaczem charytatywnym, albo ktoś serio dostał nietrafiony prezent/wygrał na loterii i sprzedaje za psie pieniądze...

 

Mnie już bardziej irytuje 75329085128-580235098 tematów na temat "co kupić do 200-300 złotych" ^^

Edytowane przez Szalone Mango
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witamm :) Zanim zaczne proszę wszystkich o wzięcie środków na uspokojenie, bo widze ze sie lud denerwuje gry ktos pyta o oryginalnosc MONSTERÓW :)

 

aa ja nie bede inny, naszla mnie chęc na sluchawki od doktora oetkera i chce kupić...

 

nie nie, sory, od dr. dre :)

 

DOBRA, do sedna:

http://allegro.pl/monster-beats-by-dr-dre-studio-oryginalne-tanio-i2864364848.html

oryginalne, czy nein oryginalne? pudło i kabel wydaje się być oryginalny, kazalem gosciowi wyslac mi zdjecie dowodu zakupu i jeszcze pare dodatkowych zdjęć.

 

doradźcie mi, bo sie napaliłem, wiem ze cena jest niska ale.... może :)

 

dzięki z góry, pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej Ci wyśle zdjęcie przejściówki do samolotu. Znajdź sobie w necie jaka jest różnica w przejściówce pomiędzy oryginałem, a fejkami, bo po tym najłatwiej rozpoznać podróbki, ale musisz na zdjęciach zobaczyć o co chodzi, bo ciężko to słownie wytłumaczyć :)

Edytowane przez pysiaDK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze poprosze gp o zdjecie, wysle Ci a ty stwierdzisz ok? :)

 

gdalem z gosciem przez telefon, zapytalem sie gdzie sluchaweczki zostaly nabyte, i dpowiedź "sprowadzona przez kolege z usa", -a posiada pan paragon "no wlasnie nie"

 

werdykt chyba jednoznaczny :) poprosilem go jeszcze o zdjecie tej przejsciowki :) zobaczymy co z tego bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności