Skocz do zawartości

Recenzja Uzytkownika Iaudio 5


Stratos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak, cena faktycznie jest jak najbardziej ziemska :)

 

jeśli nie ma ukrytych jakiś wad - jest to świetna okazja dla szukających G3.

 

ja na razie czekam na premię w pracy - jak dadzą to będe mógł coś do 1 kpln kupić.

jak nie dadzą premi to czekam na 13-tkę w październiku - ale to kawał czasu , wolałbym kupić w sierpniu :)

 

potem zacznie się dzieciakowi szkoła - a w raz z nią, wycieczki, składki, baseny, angielski itd.

i zobacze playera jak świnia niebo :)

 

cheers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie za oceanem i w europie leca na tych.. moich. Mysle ze te noname chyba nie do konca trzymaja tyle ile maja nominalnie napisane, tak tez czytalem.I narazie chyba nie ma wiekszych pojemnosciowo jesli chodzi o markowe baterie.

Sanyo robi dla Energizer'a innych firm baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

nosze sie z zamiarem zakupu i5 z mojego rozeznania sie w temacie doszedlem do wniosku ze jest to najbardziej wszechstrony z najmniejszych odtwarzaczy mp3. moje pytanie brzmi nastepujaco:

po ile godzin muzyki przy 128 i innych moze sie zmiescic odpowiednio na 1GB i na 2GB, bo tego akurat w specyfikacjach nie ma. To jest moj jedyny dylemat ile pamieci zakupic nioe iwem na ile godzin wystarcza! i czy na 1 bateri przeslucha sie caly zbior?!

pozdrawiam i z gory dziekuje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy ze jakieś 33 godziny muzyki przy 2GB i mp3 128kbps, przy jednym połowa tego.

Jedna bateria ma starczać wg producenta na 20 godzin, wg testów w prawdziwym życiu ok. 17 godzin.

 

Wnioski proszę wyciągnąć samemu

 

:lol:

 

Aha, liczyłem na szybko , w przybliżeniu, więc mogą być jakieś nieścisłości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krecik

squonk na forum "komis" sprzedaje g3 2gb, dwu m-czne za 800zł

jeśli tylko player nie ma żadnych uszkodzeń myśle że cena b.atrakcyjna

w tej chili 4 miesieczny, ale juz poszedl. niestety musialem sprzedac ze wzgledu na chwilowa utrate plynnosci finansowej po urlopie i modernizacji kompa. ale we wrzesniu lub pazdzierniku kupie albo G3 (znow) lub I5 w wersji 2 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... mi tez, tyle, że produkcja 999 (tak jak całej serii 900) jest już wstrzymana i do Polski nie przybył żaden (poprzez MIP) od 3,5 miesiąca i już na 99% nie przyjdzie żaden.

 

ostatnio jakaś jedna nówka sztuka się pojawiła na allegro, ale tyle :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby tylko te nowe serie były lepsze.

bo czytałem, że różne podzespoły różnych firm będą montowane a kontekst wskazywał, że mogą to być gorsze podzespoły. gdzieś plątało się słowo samsung - tak wyśmiewany za słabą jakość.

to tylko hipoteza jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zacząłem myśleć znacznie intensywniej ;s

 

Byłem zapatrzony tylko na aj rzekę bo kiedys miałem, ale w tej samej cenie moge mieć coś zupełnie nowego z szybszym transferem danych. Moim typem był IFP-799 ale jest on starszą konstrukcją i obsługuje OGG tylko do Q7...

 

moje priorytety:

 

1) Jakość dzwięku mp3 ale i jak najwyższe "Q" przy OGG

2) Jakość dyktafonu (a tu już nie jest jak słyszę najciekawiej) potrzebuję nagrywać wykłady,

czy jest wejście na zewnętrzny mikrofon bo nie doczytałem się

3) Jakość radia - i tu także jak czytam nie jest idealnie

 

Dostrzerzone przezemnie zalety:

 

a) złączka do usb - super sprawa

B) duży czytelny wyświetlacz

c) design i waga mi odpowiada

d) 20Mbps dla USB 2.0

 

Wady:

 

- nagrywanie z line in tylko do 128kbps

- czas odtwarzania (za to jest rozsądna klapka do baterii)

 

 

Na razie tyle, jak coś mi się przypomni to dopiszę.

Jak to wszystko ma się do playerów serii 7 i 8 od iRivera? Bardzo proszę użytkowaników o opinie i wypowiedzi, ja poprostu niebawem zwariuję :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i5 bawiłem się tylko chwile, ale nie mogę powiedzieć za dużo dobrego o nawigacji, te dwa "przełącznikiczki" doprowadzały mnie do szewskiej pasji, a bawiłem się jak mowie z 20 min, przygotowując sprzęt testowy do wysyłki.

 

Raz trzeba było tym z góry, raz tym z dołu, tu mi się coś przesunęło niechcący, a to mi z menu wyłaziło, ciągle coś. Jednak co jog to jog. Zdecydowanie bardziej podchodzi mi G3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego G3 ma 50 h a G2 tylko 40 h na takim samym zasilaniu ?

 

Bo tak nam zostało przesłane, tak zostało dodane.

 

 

czy w w G2 wykorzystana jest pełna prędkość usb 1.1 (12 mbps, 1.5 MBps) przy zapisie na flash ?

 

szczerze mowiac nie wiem, sprawdze to jutro, bo testowy model ma 256 MB i jak sie już zaczeło USB rozpedzac to sie mniejsce skonczyło, i tak lerza w playerku te same pliki od mometu jak je wgrałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... mi tez, tyle, że produkcja 999 (tak jak całej serii 900) jest już wstrzymana i do Polski nie przybył żaden (poprzez MIP) od 3,5 miesiąca i już na 99% nie przyjdzie żaden.

 

ostatnio jakaś jedna nówka sztuka się pojawiła na allegro, ale tyle :/

ale bede mial nowke we wrzesniu:)

 

choc mam jeszcze dwoch rywali:

- I5,

- T10 (z radiem),

sklaniam sie ku temu ostatniemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) Jakość radia - i tu także jak czytam nie jest idealnie

:blink::blink: dla mnie jakosc radia jest ******sta,moze tylko bylem oszczedny w expresji ;) przy pisaniu recki ale chyba w ogole jej nie przeczytales,badz moje zdanie sie poprostu nie liczy but who cares.

Dzwiek jest zajefajny tyle ze trzeba byc w silnym polu a jak juz sie jest to naprawde extra brzmi, no ale fakt nie jest to ideał heh.

Rada dla wszystkich wybierajacych player :) Kupcie iriver'a marketing uczyni was szczesliwymi chcecie byc jeszcze bardziej szczesliwi? Polecam Ipod'a

 

Informacja z ostatniej chwili koncern cowon upada wszystkie playery ulegna samo destrukcji z dniem ogłoszenia upadłosci firmy.

 

Ps. proponuje zrobic nowy dział w forum na ktorym wszyscy mazgaje beda biadolic ze chca idealny player'a robiacy frappe, lody i co tylko dusza zapragnie ;) , moze połacza sily.. i zaprojektuja swoj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre burito nie jest złe :)

Wczasie grania playerka mozesz : nim machac! robic szpagat, szpanowac - upss to tylko ipod i iriver, no to nie mozesz przykro mi :P ogolnie sporo mozna, przegladac zawartosc jakie piosenki sa w srodku ;) a nawet sprawdzac ktora piosenka jest ktora w sensie masz track 01 , 02 np. i nie masz zadnych info to wciskasz intro i gra Ci ta wybrana piosenka, ty juz wiesz jaka to i wracasz do tej ktora akutalnie grala :D zmieniasz wszystko co ci sie przysni czy to plejliste, czy bawisz sie efektami i slyszysz zmiane,equalizerem itd. Kazde ustawienie dowolnie czego mozesz zmieniac a dobra muzyka saczy sie z glosnika.

Nie wiem czy tylko iaudio jest tak zaawansowane ze mozna to zmieniac a w innych grajkach nie?! bo pytanie wydalo mi sie dosc dziwne, ale co tam wrocilem z gryla i dopuszczam wszystkie pytania bom w dobrym nastroju.

Pa ziomy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. proponuje zrobic nowy dział w forum na ktorym wszyscy mazgaje beda biadolic ze chca idealny player'a  robiacy frappe, lody i co tylko dusza zapragnie ;) , moze połacza sily.. i zaprojektuja swoj :)

Nie potrzebuję tych rzeczy ale jest jeden OGROMNY dla mnie problem i jak narazie nie do przejścia. iAudio5 nie umożliwia podłącznia zewnętrznego mikrofonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności