Skocz do zawartości

Najniższa Cena


Soplica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - jeśli znacie adresy sklepów z niskimi cenami X5 to wpisujcie. Zastanawiam się nad kupnem X5 20 GB i nie chcę przepłacić .

 

Znalazłem sklep z w miare niższą ceną :

 

 

www.hoopla.pl - 1337,86 - http://www.hoopla.pl/product_info.php?products_id=4726

 

 

Jesli znacie lepsze oferty to napiszcie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na www.pdp.pl kupujac Iaudio X5 masz darmowa dostawe. Czytalem w regulaminie. Tez z tamtad kupuje X5 :D

"Uwaga: W przypadku zamowienia przekraczajacego 1000zł dostawa gratis"

Wiec masz juz drugi powod, zeby wlasnie tam kupic X5

 

EDIT:

 

Jesli znacie lepsze oferty to napiszcie !!

Lepsza oferte cenowa to mozesz kupic w zagranicznym sklepie internetowym np. www.ecost.com, www.buy.com, www.amazon.com. Po wiecej adresow wpisz w google'u haslo "shopping", a na pewno znajdziesz mase adresow. Ale zwykle ceny w owych sklepach to ok. 300$, czyli 1050zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Wodżas - w USA jest taniej o ok 270 zł, ale zapomniałes dodac koszty przesyłki czyli pewnie jakies min. 80-100 zł żeby dotarło w miare rozsadnym czasie , poza tym w USA dają gwarancje tylko na rok a u nas na 2 lata , no i gdyby ( odpukać ) coś sie popsuło to musisz płacic za przesyłke do USA a więc znowu koło 80 zł. No

i gdyby dowalili cło to już kompletnie sie nie opłaca. Tak mi sie wydaje ( może źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na www.pdp.pl kupujac Iaudio X5 masz darmowa dostawe. Czytalem w regulaminie. Tez z tamtad kupuje X5 :D

"Uwaga: W przypadku zamowienia przekraczajacego 1000zł dostawa gratis"

Wiec masz juz drugi powod, zeby wlasnie tam kupic X5

z tego co widze w tej chwili wynika ze jednak taniej wyjdzie na hoopla.pl, co prawda tylko jakies 40zl ale taniej..

na pdp kosztuje obecnie 1399 :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ale taniej..

na pdp kosztuje obecnie 1399 :angry:

Też to zauwazylem, tylko ze dopiero dzisiaj. Taki manewr jest jak cios w potylice dla potencjalnego klienta, kotry dopiero co znalazl najnizsza cene, a juz musi szukac gdzie indziej. (Ja w tej sytuacji kupuje za granica, tylko ze w troche niekonwencjonalny sposob) B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No dobra, ja tez wiem o tanich sklepach internetowych w USA -tamtejsza wyszukiwarka to np shopper.cnet.com.

 

Ale...czy widzieliscie zeby ktorys z tych sklepow oferowal opcje wysylki za granice?! Bo ja nie...chyba ze macie na mysli wysylke przez znajomego ktory jest na miejscu?!

 

Wodzas a jaki jest Twoj niekonwencjonalny sposob ?!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj niekonwencjonalny sposob nie wypalil, bo mi ktos dolozyl do sprzetu jakies pol tysiaca. Ale musisz pisac maile od obslugi sklepowej czy transportuja do Polski. Ew. Wolf mi kiedys pokazywal taka firme, ktora sprowadza rozne rzeczy do Polski. Przeszukaj tematy- gdzies byl ten link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP3 Store online puki co ma ruszyc zgodnie z palnowa data. Ale podam ja dopero jak bede mial juz dzialajaca BETE na serwerze. Puki co wprowadzam towar do sklepu (fotki, opisy itp).

 

O tym, że X5L było juz dostepne, nie slyszłąem, ale może niech się quoqu wypowie. A Jak już będzie to napewno będzie na sklepie iAUDIO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma wylaczone wszystkie efekty dzwiekowe, przy glosnosci tak mniej wiecej 15.

X5 trzyma ok.8 godz, a X5L 20godz.

Co Ty Wodzas opowiadasz o tej baterii. Powtorze tresc i sprostuje Twoja wypowiedz:

 

USTAWIENIA DZWIEKU:

 

- Glosnosc = 25

- EQ = Normal

- BBE = 6

- M3B = 4

- 3D = 4

- MP = ON

 

OPERACJE WYKONYWANE PODCZAS TESTU:

 

Trzykrotne wlaczenie i wylaczenie odtwarzacza

 

RODZAJ PLIKOW:

 

Tylko mp3, brite w zakresie 128-196Kbs

 

WYNIK:

 

12 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności