Skocz do zawartości

Nowe oprogramownie do a3?


SOGA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak ostatnio duzo czytamy tu na forum, to co raz wiecej urzytkownikow a3 skarzy sie na to i tamto... Zapewne w duzej mierze za te bledy odpowiada nie dopracowane firmware w a3...

Chciałem sie dowiedziec, czy moze ktos cos wie, slyszal, czytal na temat nowego softu? Kiedy sie go spodziewac?

 

Moze wypiszmy bledy ktore dostrzeglismy w a3 zamiescmy je tu azeby ludzie od softa w a3 wiedzieli co poprawic: (z tego co ja wyczytalem)

 

- dlugi czas (2\3s.) po przejsciu do kolejnej mp3 (w zaleznosci od zapelnienia odtwarzacza)

- pstrykanie\trzaski w utowarach (?)

- brak zapisywanego EQ w SRS WoW po wyl. i wl. mp3

- slaby transfer przy zgrywaniu z kompa mp3 na odtwarzacz

- gubi 'mp3' gdy jest w jednym folderze wiecej niz 200 utworow (?)

Dopisujcie to o czym zapomnialem...

 

Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co zawiodłem się na A3...na stanie mam jeszcze Sony NWD-B103F który dostałem na prezent i miałem plan się go pozbyć, ale teraz śmiem twierdzić, że właśnie soniacz w połączeniu z epkami brzmi lepiej...bardziej soczyście i dynamicznie. Gdyby w A3 był choć usereq...przejścia z utworu do utworu zdecydowanie za długo trwają,tak jak ktoś wyżej napisał podczas eksploracji między folderami muzyka powinna nadal być w tle, jedynymi dopuszczalnymi na epkach ustawieniami dla mnie są eq rock, lub normal+srs...kurcze nie wiem czy FW jest w stanie naprawić aż tyle...raczej bebechy nie te, albo po prostu mam całkowicie odmienne uszy od Was :) Zapewne w połączeniu z lepszymi, bardziej neutralnymi słuchawkami byłoby sporo lepiej, bo jednak epki potrzebują EQ żeby trochę pogonić górę, a bass zredukować...bo jakoś z pchełkami z zestawu (srs'ami) mi nie pasuje...przyzwyczajenie do dokanałowych:) Z hd-212PRO też można posłuchać, ale to ma być zestaw do biegania itp, więc znowu odpada ;) I jak dla mnie player jest nie tyle cichy, co w końcówce volume zaczynają się nieczystości...jest głośno ale z charczeniem ;/ Sprzedać...nie sprzedać...oto jest pytanie...może mam za duże wymagania dla playera za 170zł ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydalaby sie teka opcja, zeby wylaczyc wyswietlacz calkowicie (tylko jak przez menu to jak potem go wlaczyc ;). Przelaczajac na kolejny utwor, zmieniajac glosnosc nie patrzymy czesto na wyswietlacz-wiadomo niepotrzebnie sie wlacza (teraz min. na 1 minute) .

hm ja mam taką sugestie czy dalo by rade dorobic pasek utworu tzn, ze leci zepełnia się danie do długosci ... ;p wiecie o co chodzi ^^

Mozna by do tego celu wykorzystac linijke nad CBR (kbps).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Wciąż nic nie wiadomo na temat nowego FW do a3?

 

 

"Witam,

 

W tej chwili nie potrafię tego dokładnie określić.

 

Zbieramy informacje o niedociągnięciach i problemach."

 

to mail sprzed tygodnia jak wysyłałem moją do serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odtwarzaczu Pentagrama vanquish jesc przydatna opcja "tempo rate".Mozna za jej popmoca przespieszac /zwalniac szybkosc utworu.Do muzyki jest to taka tylko IMO ciekawostka, natomiast przydaje sie do mowy (np. audiobookow).Czesto lektor czyta po prostu o wiele za wolno, po przyspieszeniu jest dopiero ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności