Skocz do zawartości

Meety w Trójmieście.


Globbi

Rekomendowane odpowiedzi

niech ktus wezmie pclinka jak ma to wezme laptopa z muza...

OK wezmę PClinka, laptopa też mogę wziąć...

Każdy będzie mógł posłuchać swojej muzy z Beresa jak podłączy do laptopa własny odtwarzacz/pendrive.

Zastanawiam się czy brać mojego Beresa MK6/3 do porównania... Jak myślicie? Dla mnie żaden problem.

 

 

PS: Douglaz, mógłbyś wziąć kabel od Nano? Swój zostawiłem w rodzinnej miejscowości i wyszło,

że nie mam na Nano żadnej muzyki a kabel będę miał z powrotem za jakiś czas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet i po meecie, ludzi malo, sprzetu duzo i bardzo dobrze, choc i tak wyrywkowo sie sluchalo...

 

Pierwsze i najwazniejsze, dla mnie dream team portable to:

 

Ipod nano 1gen + Holdegron mobile + ATH ESW9 koniec kropka. Jest szerokosc, glebokosc, lokalizacja, gra muzyke, a nie technike, koi nerwy w tramwaju czy w autobusie, miazga.

 

Beresford 6/3 gra faktycznie zimniej, techniczniej, sterylniej od 6/4:), tu musze sie niezgodzic troche z pogladami Grado fana, pclink jak dla mnie to taki sobie naped beresa, zreszta moj Panasonic S75 tak samo, niebo lepiej wypada moj popcorn hour po coaxialu, chyba jakies czary?, ok cofam, za krotko sluchalismy, wyciagam zbyt pochopne wnioski:)

 

Bylo troche sluchawek, roznych ciekawych, MS1, HD555, ktore mnie kompletnie zaskoczyly po latach dobra gra, ETH7, takie gorsze ESW9 i wiele, wiele innych.

 

Sklep mp3store prezentowal nowego Cowona o2, clixa2, kilka rodzajow sluchawek i jak zwykle odpowiadal za mila atmosfere spotkania.

 

pozdrawiam wszystkich uczestnikow, choc nie bylo nas wielu, milo bylo sie spotkac, porozmawiac i powymieniac spostrzezeniami.

 

hej do nastepnego meeta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie coś więcej no nowym cowonie, bo zabawka jest świetna, a Wy jako osoby obyte ze sprzętem napewno powiecie coś o nim ciekawego ;)

Nie bawiłem się nim za długo (rodzaj odtwarzaczy, który nie trafia w moje potrzeby) ale słuchając go z Sennheiserami HD555 brzmiał bardzo fajnie.

Bardzo dobry ekran dotykowy, świetny interface, dużo funkcji dostępnych z ekranu odtwarzania. Sam player jest dobrze wykonany, ładny ale strasznie duży ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie było, jungli wziął ze sobą mase ciekawego sprzętu, były też nowości ;)

 

a nowy Cowon, nie moge zbyt się wypowiadać na jego temat bo to nie jest odtwarzacz dla mnie więc ciezko mi się dopatrzeć w nim zalet :P

 

Kurde... dlaczego nikt mi nic nie napisał że meet jest?

 

mi też nikt nic nie mówił. tak to jest jak sie na forum nie wchodzi ;p

 

 

 

 

 

*ale następnym razem i tak dam ci znać, żeby nie było :)

 

 

edit:

 

Nu.. Warszawski mp3s ma na głęboko w...

 

 

dlatego Trójmiasto rox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego co pamiętam to mp3store w 3mieście jest dosyć mały i ogólnie ubogi... no chyba że jest jakiś inny niz ten przy galerii bałtyckej czy jak tam to sie nazywa..

 

wystarczająco duży ;)

 

pozatym lepszy mały MP3S z możliwością meetów (dzięki Voight), niż duży bez takiej możliwości :P

 

a czy ubogi? asortyment jak w innych MP3S, a nawet jak czegoś nie ma to można zamówić, aby było - na życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności