Skocz do zawartości

Słuchafki


Gość 007mg

Rekomendowane odpowiedzi

A ja gdzies spotkalem sie z opinia, ze lepiej trzymaja sie w uszach niz iriverowe i graja przyzwoicie jak na standardowe, wiec nie spodziewaj sie jakosci Shure :P Modl sie zeby twoje uszy byly kompatybilne z nimi bo wlasnie tez ludzie twiedza ze dobrze graja tylko szkoda ze wypadaja ale to jak kazde pchelki komus wypadaja iriverowe a iaudiowe zostaja i na odwrot :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech pomysla o ludziach ktorzy maja 188 wzrostu

 

to chyba za wiele jak na skośne umysły.

 

przecież oni tymi przewodami jeszcze się owiną wokół niczym pasek do spodni.

 

jak taki karaluszek ma 60 cm obwodu to spokojnie mu starczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karaluszek? :unsure::huh:

To moze napisze o tych sluchawkach bo juz je mam 2 dni

 

Co mysle?

Brzydkie,ochydne,paskudne :lol: (esteta sie znalazl a raczej przewrazliwiony na punkcie wlasnego wygladu :rolleyes: <joke>)

Generalnie wedlug mnie wiekszosc pchelek jest nie wygodna oprocz tych shurowatych. Tak wiec nie moge miec jakichs wiekszych pretensji skoro reszta jest nie lepsza :rolleyes: Wypada mi sluchawka(prawa i lewa) z lewego ucha ale to wlasnie te ucho jest siakies nie standardowe <_<

Choc.. dzis łazilem z psem 1,5 h i nie wypadla mi w ogole :P Chyba sa troche wieksze i dlatego ciasniej sie w uchu trzymaja przez co mniej wypadaja.

Słuchawki dosc dobrze brzdąkaja i trzeszcza, dzwiek jest lepszy niz w wiekszosci standardowych sluchawek.

No i ja mam 180 :P wiec nawet jak wsadze do kieszeni to mam jeszcze luzny kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc.. dzis łazilem z psem 1,5 h i nie wypadla mi w ogole :P

ja bym się trzymał teorii - coś w tym musi być :)

 

wracając do słuchawek :

 

"dołączane są wysokiej klasy słuchawki Cresyn. Firma Cresyn jest jednym z liderów w dziedzinie reprodukcji dźwięku. Dzięki ich wysokiej jakości i lekkiej wadze nie będziesz chciał ich zdjąć!"

 

przecież kurqa, gdyby same nie wypadała, a nikt by ich nie chciał zdjąć to czekaloby nas życie w słuchawkach Cresyn.

powiem inaczej - one muszą wypadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności