Skocz do zawartości

W jakim iPodzie jest najlepsza jakość dźwięku.?


krisio06

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam takie pytanie obecnie mam iToucha 8GB jakość dźwięku jak dla mnie na Senkach PX 100 bardzo przyjemna , planuje zmienić go na iPhone 3G ponieważ noszenie w 1 kieszeni iToucha a w 2 K850i nie będzie za wygodnym rozwiązaniem , pytanie brzmi czy dźwięk z iToucha znacznie różni się od tego z iPhona 3G ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdanie zagra, ale nie jest to duża/bardzo wyraźna różnica. Jeśli oprócz słuchania muzyki lubisz obejrzeć klip, mieć nowocześniejsze menu (cover flow itd) to lepiej się sprawdzi 3G. Ale przy obecych cenach bardziej się opłaca brać 4G, podobno (nie słuchałem) gra lepiej od 3 generacji, a jest nowy (genius).

Jeśli jednak jesteś koneserem dźwięku to bierz 2G, na allegro można go kupić za bezcen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

OK, przeczytałem topic,ale wciąż nie znam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: dźwiękowo (tak,wiem,że to kwestia subiektywna) Nano 1G > Video 5.5G czy odwrotnie? :huh: Wypadałoby nabyc któryś z nich, bo teraz sprzedawcy rozdają je niemal za darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zimniejszy? Czyli bardziej nada się do Shurków, które po 50h zaczęły pokazywac swój ciepły charakter. No i 2GB spokojnie powinno wystarczyc, zresztą to zakup raczej w ramach ciekawostki przyrodniczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, przeczytałem topic,ale wciąż nie znam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: dźwiękowo (tak,wiem,że to kwestia subiektywna) Nano 1G > Video 5.5G czy odwrotnie? :huh: Wypadałoby nabyc któryś z nich, bo teraz sprzedawcy rozdają je niemal za darmo ;)

Poziom mniej więcej ten sam. Zależy od słuchawek. Video szerzej i cieplej (ale wciąż nie ciepło), Nano chłodniej, "chudziej" z bardziej wyeksponowaną średnicą. Ja wolę video, ponieważ jest bardziej cywilizowany, bo 30gb, lepiej od Nano z exami, w moim egzemplarzu bateria zdecydowanie lepiej trzyma, ogólnie użytkowanie jego to inna bajka.

Wydaje mi się, że właśnie teraz podrożały. Jeszcze niedawno wyrwałem Nano 1g 2gb i video 30gb(w dobrym stanie i metalową kaburą) łącznie za 300 z groszami już z przesyłką. Teraz widzę, że ciężko video w podobnym stanie wyrwać poniżej ~ 280.

Za darmo to teraz rozdają Touche i sam się nad jakimś zastanawiam, ale nie znajduje dla niego zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Goras: nie ma pośpiechu, własnie po świętach zamierzałem coś kupić, więc jesli poczekam kilka dni dłużej nic się nie stanie.

@I60R: iPod (jakikolwiek) będzie grał z Shurkami z sygnaturki,ale i tak wkrótce zamierzam zainwestować w jakieś alternatywne doki. 30GB nie potrzebuję, jak już wspominałem, bo ten najbliższy zakup będzie właśnie w ramach ciekawostki, docelowo wiosną chciałbym kupic Toucha. Zaś co do ceny, to teraz Nano 1G 2GB (komplet) można wyrwać za około 100-130zł, więc nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności