Skocz do zawartości

Dokanałówki


Gość DBrosz

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj przynajmniej określić w jakikolwiek sposób przedział cenowy, albo jakieś preferencje dźwiękowe (np. "jestem basolubny", "lubię szeroką scenę" itp.). Bez tego podamy Ci z 10 modeli i przez następne 3 miesiące będziemy gdybać o wyższości świąt Wielkiej Nocy nad świętami Bożego Narodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne się pod temat z pytaniem, czy lepiej wybrać :

SHE9500 czy EP 635 ? :) (wspomnę, że nie zależy mi na wielkim basie, a po prostu na ładnym dźwięku ;))

i czy dużo lepszej jakości są ZEN AURVANA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

She 9500 ~70zł

 

Hmm... to dziwne... bo dzisiaj w sklepie kupilem za 51 PLN :)

 

podepne się pod temat z pytaniem, czy lepiej wybrać :

SHE9500 czy EP 635 ? :)

 

Ja ze swojej strony polece Tobie SHE9500 bo graja bardzo ladnie i wcale drogie nie sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne się pod temat z pytaniem, czy lepiej wybrać :

SHE9500 czy EP 635 ? :) (wspomnę, że nie zależy mi na wielkim basie, a po prostu na ładnym dźwięku ;))

To zdecydowanie te pierwsze (choć i tak charakterystykę mają typową jak na tanie dokanałówki, ale nieco kulturalniejszą) i zapomnij o ep-630,635. Zresztą jaki to pożal się one mają bas? Podbicie pasma między basem a średnicą i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm w jakim sklepie ? ;] Bo w Krakowie widzialem jedynie w Saturnie ale kosztowaly 149zl bodajrze ;]

 

A czy regulamin forum pozwala mi na robienie reklamy? :P

 

Wrocławski sklep z różnym sprzetem tego typu :) na PM moge Ci napisac albo tutaj o ile nic mi za to nie grozi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności