Skocz do zawartości

gdzie mozna kupic q-jaysy ?


pure sound

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 364
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cla jak pisalem nie bedzie lub bedzie rownac sie max 2% . Co do vatu to cene koreanczycy dadza taka zebysmy zaplacili max 20 zl each za kazda pare sluchawek . Czekam jeszcze na maila z tej koreanskiej stronki bo maja mi napisac maila jak tylko przyjda im czarne q-jays. Wiec dam znac co i jak i sie zorganizujemy . ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cla jak pisalem nie bedzie lub bedzie rownac sie max 2% . Co do vatu to cene koreanczycy dadza taka zebysmy zaplacili max 20 zl each za kazda pare sluchawek . Czekam jeszcze na maila z tej koreanskiej stronki bo maja mi napisac maila jak tylko przyjda im czarne q-jays. Wiec dam znac co i jak i sie zorganizujemy . ...

 

Czy to sprawdzone informacje? Jesli tak, to moim zdaniem absolutnie nie oplaca sie kombinowac z "tanimi" giftami, nieubezpieczonymi przesyłkami i ryzykować dla tych raptem łącznie 30 zł.

 

Zastanawiam się również nad sensem zamówienia zbiorowego... Czy są jakieś "za"? Wbrew pozorom wydaje mi się, że mogłoby być trudno znalezc ochotnika, ktory najpierw zaryzykowłaby powiedzmy 1000 zieleńszych w azjatyckie zakupy internetowe, zeby potem bawic sie w rozsylanie "towaru" po ojczyznie (co znow wiazaloby sie z kosztami i jakims tam ryzykiem).

 

Przyznam szczerze, ze gdybym ryzykowal swoje 200$, udaloby mi sie podejsc do tematu na zasadzie "jest ryzyko, jest zabawa", ale gdyby to miał byc tysiak i do tego jeszcze cudzy, raczej nie dalbym sie namowic do takiej "zabawy".

 

Moze zatem faktycznie lepiej bedzie indywidualnie zbadac rozmaite kanaly, podzielic sie doswiadczeniami i ewentualnie wesprzec użytkowników niemających dostępu do Paypala.

 

Ja na ochotnika moge zglosic sie do penetrowania ulubionego kraju posła Gadzinowskiego (http://video.google.com/videoplay?docid=-4175254641000964978&q=sejm) - oczywiscie, jak tylko pojawią sie czarnulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, clo to nie problem... bo vat i tak dowala, prawda?

 

zamowienie zbiorowe dawaloby ten plus, ze taniej wyszlaby ekspresowa przesylka, normalnie to $40 USD, nieekspresowa o polowe tansza.

 

a np. gdybym ja mial sie bawic w zamowienie grupowe to i tak wymagalbym przedplaty na moje polskie konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby faktycznie zamowić wieksza ilosc, mogloby to miec sens.

 

Ale gdybym chciał zalozyc z Toba dwuosobowa spoldzielnie, juz chyba nie tak bardzo, zwazywszy na fakt, ze mnie doszlyby koszty ubezpieczonej przesyłki na trasie Warszawa-Łodz.

I tez nie ma pewnosci, czy sprzedawca nie policzylby sobie wiecej za wieksza przesylke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczona przesylka to nie wiecej niz 20 zl, jakby nie patrzec i tak wyjdzie taniej przy zamowieniu w kilka osob, niekoniecznie we 2, bo to troche malo (mysle ze ze 3-4 osoby z tej mojej listy z poprzedniej strony by sie znalazly)

 

za wieksza przesylke na pewno bedzie wieksza oplata, ale chyba nie kilkadziesiat czy 100% wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homzik, ma takie pytanie, a jeśli ludzie wpłacą przedpłatę, a koleś Cię oszuka, i nie wyśle tych słuchawek, albo zgubią się gdzieś po drodze etc. w każdym razie nie dotrą do Ciebie, to kto ponosi koszty? Ty czy każdy traci swoje 500zł? Czy ty im oddajesz, i bierzesz to na swój koszt? Ludzie powinni wiedzieć, co w wyżej wymienionym wypadku się stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do aukcji to bylaby aukcja wieloprzedmiotowa, nie tak ze kupujemy na aukcji jedna pare, a placimy za kilka. zawsze to lepsze zabezpieczenie z ebaya...

 

jak paczka sie zgubi to chyba cierpielibysmy razem... choc paczka bylaby ubezpieczona

 

tak czy inaczej, poki co blizej jestesmy scenariusza, ze kazdy zamowi sobie sam, bo przy cenie, jaka aktualnie zaproponowal gosc z Hong Kongu sluchawki wychodza raptem 10 zl taniej na osobe... gdyby to spadlo na 50 zl taniej na osobe to mozna sie zastanawiac...

 

on kalkuluje koszty wysylki EMSem, mniej wiecej w ten sposob: 1 para = $40 ; 2 pary - $77 ; 3 pary - $73 itp. ; a tak to sie malo oplaca... gdyby bylo np. 4 pary = 50-60$ to co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, Panowie, q-jaysy przyjechaly do Hong Kongu, wiec mogliby wyslac w poniedzialek ubezpieczonym ekspresem.

 

Koszt z VATem, clem, ubezpieczona wysylka w Polsce itp. nie przekroczy 550 zl, calkiem mozliwe ze bedzie to odrobinke mniej. Wymagalbym teraz przedplaty na moje konto w mBanku lub Inteligo.

 

Dostepne wszystkie kolory:

qjays_colors.jpgqjaysle_colors.jpg

 

 

Powysylalem do niektorych PW, czekam na odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak wy to liczycie ;/

Przecież w tym sklepie (BapeStoreHK) na ebayu cena za Q-jaysy wynosi 159,99$, do tego przesyłka 19,98$.

Razem wychodzi niecałe 180$

Przy obecnym kursie (dolar spadł dość sporo - 2,21zł) wychodzi 398zł

Liczę bez cła.

Pytanie 1: czy to w tym sklepie są już dostepne czarne q-jaysy?

Pytanie 2: ile może wynieść vat i cło?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierzemy z ebaya, kupowanie od tamtego goscia jest dobre dla 1 osoby jak chce sie uniknac vatu i przesylki, dla kilku osob sie nie oplaca, za duze koszty wysylki bierze przy wysylce kilku par sluchawek w jednej paczce

 

gdzie masz dolara po 2.21? bo ja widze kurs sprzedazy za 2.27-2.28, choc moze zle patrze, nie przecze...

 

vat - 22%

clo - 2%

 

sa dostepne wszystkie 4 kolory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średni kurs NBP jest 2,21zł

Kantorowy to >2,23zł

 

W takim razie gdzie kupujecie i dlaczego?

Nie lepiej żeby każdy sobie kupił oddzielnie?, przecież taniej mu wyjdzie. Uniknie vatu i cła oraz przyjdzie mu prosto do rąk.

Poza tym na Ebayu jest taniej. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to wyjdzie ~400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zeby nie uniknac vatu (clo to nic - 7-8 zl) trzeba byloby wziac najtansza, nieubezpieczona przesylke, ktora idzie ze 2 tygodnie, wyslac sluchawki bez rachunku, zanizyc wartosc itp. a i tak nie wiadomo czy sie uda

 

chwilowo najtaniej w kilka osob wychodzi z http://www.headphonehk.com/

 

---

 

Homzik <-- czarne

pure sound

elwin

ad rem <-- czarne

JedrekMac <-- biale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie kursu: jeśli płacicie paypalem to liczcie średni kurs nbp + ok. 6-7gr prowizja czyli aktualnie wyjdzie 2.28zł

 

co do wysyłki to ja bym wybrał opcję gdzie będziecie mieli gifta i low value, bo to (jak na razie) uchroniło mnie przed jakimkolwiek cłem, a zamawiałem już kilkanaście paczek (usa/kanada/singapur).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo sie wynegocjowac niezla stawke na sluchawki i przesylke, wysylka EMSem z pelnym ubezpieczeniem, jak dobrze pojdzie to para wyjdzie po 500 zl wiec nie ma co kombinowac z giftami

 

jakby ktos jeszcze chcial to moze moglby sie dolaczyc, poki co mamy 5 osob:) wyslalem juz PM z numerem konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności