Skocz do zawartości

Jakieś Wady?


Gość Pipi

Rekomendowane odpowiedzi

Forum powstalo aby dzielic sie pogladami i informacjami o tych wspaniałych odtwarzaczach mp3 :D

Dlatego chciałbym poznac wasze zdanie na temat jakichkolwiek wad....

 

mysle ze ten temat zainteresuje pare osob :P

 

Prosze pisac szczerze, po to to forum powstało :D :D

 

Pozdrawiam... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krępujcie sie, napiszcie cos w tym poscie.

czy to próba wywierania nacisku ?

 

okey:

mój erogtech jest nawet niezły, ale przy takim tutaj zagęszczęniu elitarnych playerków jest zupełnie przy nich do kitu.

wpadłem w kompleksy z tego powodu.

chce zmienić na jakiś lepszy, ale jak się już zdecyduje, to wchodzi nowy model i znowu myśle.

boli mnie już czasami od myślenia głowa, sięgam po piwo i przepijam odłożoną na playerka kase.

potem /rano/ budze się przerażony, w poniedziałek ide do pracy i odrabiam fiansowe straty. ładuje się w drugi próg podatkowy i dorabiam już urząd skarbowy. widmo playerka oddala sie z każdą zaliczką podatku dochodowego. nic tylko się upić.

i gdzie tu jest miejsce i czas na wady ? przecież każdy player jest piękny.

cheers Pipi,

napij sie i odsapnij.

dziś sobota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce zmienić na jakiś lepszy, ale jak się już zdecyduje, to wchodzi nowy model i znowu myśle.

Krecik tak mozna odkladac w nieskonczonosc :)

zbierasz nap za sprzet za 500 zl a tu nagle wypatrujesz kolejne cudenko za 550 w sumie nie duzo ale jednak... i dalej odkladasz masz juz te 550 a tu znowu cos za 590 i tak w kolko, az w koncu cala kasa idzie albo na alko albo na inne potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak. właśnie jestem w takim korkociągu.

za około 3 tygodnie oddam mojego ergotecha i może jak będe bez playerka pare dni to się zmobilizuje i kupie.

aby jednak były w sprzedaży i to nie jakieś wersje dla biednej ameryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lolitka

A jak to jest z tymi wbudowanymi akumulatorami li-poly ładowanymi przez USB ??? Czy to sie oplaca czy lepiej miec na baterie??

 

Na ile starcza taki wbudowany akumulator??? (nie na ile godzin tylko ile lat ogolnie wytrzyma :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś miała kupować baterie to lepiej mieć akumulator wbudowany wg mnie.

jednak lepiej i bezpieczniej kupic akumulatorki AA lub AAA NI-MH, które są bardzo tanie.

 

co do trwałości samych ogniw litowych to ich żywotność szacuje się od 500 do 800 cykli.

czasami ktoś poda, że 1000. jednak 500 cykli to prawie dwa lata przy codziennym ładowaniu.

faktycznie starczy taki akumulator zapewne na 3 lata.

 

ja jednak wybrałbym playera na AA lub AAA i nie martwiłbym się o żywotność aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lolitka

I chyba masz racje bo jak ci padnie bateria to poprostu wsadzasz nowa i spokoj na nastepne 20h ;)

 

A jak ci padnie akum. np w autobusie to nie wyciagniesz USB i nie naladujesz :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się wyczerpie to sięgasz po notebooka i ladujesz przez 3 godzinki :)

 

gorzej jak taki wbudowany aku straci swoją pojemność lub się uszkodzi po okresie gwarancji. wtedy kapota na całej linii. z playerka otrzymamy super pendrive i słuchawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Krecik tak juz niestety jest ze sprzetem i to nie tylko audio ale takze kazdym innym, jak cos sobie upatrzysz i uzbierasz kase to Twoje cudo to juz prawie zlom.

 

a te sluchawki nie musza byc wcale takie dobre, ale ponoc nawet daja rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena akumulatorka NI-MH (AA , AAA0 to wydatek rzędu od 6 do 10 pln.

 

jeśli wbudowany akumulatorek jest wymienny to ceny wahają się ok. 100 pln.

bardzo często nie ma jednak możliwości samodzielnej wymiany i player najczęsciej ląduje na złomie.

 

Neo - to jest piękne w tej branży. wieczny postęp, co rok nowa generacja sprzętu.

kupuje coś za miesięczną pensje, po pól roku jest warte tyle co bilet miesięczny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa jeszcze akumulatory pryzmatyczne (ale raczej stosowane w playerkach cd/mp3, sam takie posiadam) i one sa juz niestety drozsze cena od 25 do nawet 45 za sztuke.

 

Krecik nowe generacje nawet czesciej niz co roku sie pojawiaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik nowe generacje nawet czesciej niz co roku sie pojawiaja :)

napisałem to w wersji optymistycznej :)

częściej niż co rok wychodzą modele samochodów liczących się firm. Więc z playerkami jest jeszcze gorzej / lepiej. To zależy po której strony barykady się stoi.

Osobiście uwielbiam tę niekończącą się walke z postępem. Zawsze przegrywam i jestem happy. A stare klamoty chowam do szuflady, bo szkoda mi ich wyrzucać. taka paskudna cecha charakteru z okresu realnego socjalizmu. Wszystko się zdobywało, nic się nie wyrzucało. Wszystko się mogło przydać. Amerykanie zrzucalo stonke na nasze pola z ziemniakami. Statki z cytrynami już płyneły do polski.

A z przenośnych playerów były licencyjne /grundig/ Kasprzaki Mono, zasilanie chyba z 6 baterii R20, waga 3 Kg / tak z pamieci podaje/. Ale te brzęczenie tamtej obudowy - to trzeba usłyszeć.

A jak się zepsuł to się naprawiało aż do zwycięstwa :) To było piękne. Piękne na tamte czasy.

A teraz wiecznie nowe generacje :)

Problem w tym, że ja sam jestem stara generacja. Próbuje jakoś nadążać, ale czasu brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze jakas tendencje na forum hyhy czytam juz drugi temat pytajacy o wady najpierw o g3 teraz i5 :D

 

I5 hmm

 

Jesli ktos widzi problem w wymienieniu baterii raz na 20h vs 50h g3 to bedzie wada!

Jesli ktos jest uczulony na pokretla i tylko joy'e snia mu sie po nocach, to jogi beda wada

Jesli... no nie wiem qrcze probowalem sie przyczepic i nie ma do czego :lol:

 

G3 i I5 nie maja duzych wad tylko ktos moze miec inny gust badz inne potrzeby dlatego zdecyduje sie na g3 badz na i5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak nagrywa iriver wiec sie nie wypowiem ale.. za to sami ocenicie.

 

Nie pamietam ktory player nagrywal g3 czy i5 bo mam to na dysku z oficjalnej strony iaudio lecz tam nie moge znalezc tego, wiec udostepniam to co mam. Zreszta nie ma roznicy miedzy i5 i g3 (oprocz detali)

 

Radio

http://rapidshare.de/files/3137567/F010.MP3.html

 

"wywiad" (czyli mikrofon blizej osoby mowiacej)

http://rapidshare.de/files/3137835/V002.MP3.html

 

Wyklad (blizej prof.)

http://rapidshare.de/files/3137879/lect._c...lip._1.mp3.html

 

Wyklad (dalej od prof)

http://rapidshare.de/files/3137921/lect._c...clip._2.mp3.htm

 

 

Mysle ze jakosc jest rozsadna moze nie genialna ale ok.

 

(by pobrac plik nalezy nacisnac Free pod tabelka pojawi sie nowa strona zjechac na sam dol i za chwile pojawi sie download i kliknac na niego;). Pliki leca 60kb/s wiec spox)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności