Skocz do zawartości

Odtwarzacz muzyki?


tomek666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

itunes - jestem skazany (ale to dobrze :P ) ten program nie podobał mi się tylko na pc na macku jest zupełnie inaczej szybka praca super interface itd. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja juz wole cdplayer - przynajmniej nie ma problemu ze bateria siadzie... :P

Problem znika, gdy wkładamy odtwarzacz do stacji dokującej z podłączonym zasilaczem. Zresztą ja specjalnie wyboru nie mam, X5 w samej obudowie line-out nie posiada ;)

 

Odtwarzacz podłączony do systemu audio jest o tyle dobry, że nie trzeba się bawić w żonglerkę płytami. Do niedawna byłem zwolennikiem właśnie takiego purystycznego, ortodyksyjnego sposobu odsłuchu muzyki, ale z czasem mi przeszło, wygoda przezwyciężyła 'audiofilskość' toru audio :)

(fakt też, że nie całą muzykę zawsze ma się na CD...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie foobar i szybko wrocilem do starego poczciwego winampa. Nie wiem co aż tak się wam podoba w tym programie, jest niezbyt ladny zajmuje dużo miejsca na pulpicie i wogole jest jakiś taki nie przyjazny ;) . Ale kto wie moze jeszcze kiedys zmienie zdanie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest niezbyt ladny

 

Oczywiście mówisz o standardowym wyglądzie? Bo jeżeli chodzi o możliwość jego zmiany to chyba trudno o drugi taki odtwarzacz. Z wyglądem foobara można zrobić dosłownie wszystko.

 

Ja używam foobara ze względu na jego prostotę, lekkość, świetny dźwięk no i obsługę ipodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest niezbyt ladny zajmuje dużo miejsca na pulpicie i wogole jest jakiś taki nie przyjazny

Akurat wygląd według mnie ma najmniejsze znaczenie, jak może ci zajmować dużo miejsca przecież możesz zwinac do paska.

Po pierwsze funkcjonalność.

 

Spróbuj sobie itunes jak masz mocny komp to będziesz bardzo zadowolony a biblioteka stoi na bardzo wysokim poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem itunes i jetaudio i powiem ze oba są fajne. Szczególnie spodobal mi się itunes. Chyba gra ładniej nic winamp jest przejrzysty, ma przydatna wyszukiwarkę(winamp tez ma ale nie tak podręczna) i do tego nie zrzera aż tak dużo zasobów, tylko troszeczkę ramu co i tak nie zamula kompa wiec nie powinno to niekomu przeszkadzac. (no chyba ze ktos ma 16ramu :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio coraz bardziej przychylam siędo iTunes'a, ale głównie dlatego że mam w nim bibliotekę... poukładaną tylko dlatego, że wgrywałem ją na ipoo. Teraz to doceniam, bo nie muszę przekopywać się przez foldery, wystarczy że wklepię sobie w wyszukiwarkę i wsio ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie foobar i szybko wrocilem do starego poczciwego winampa. Nie wiem co aż tak się wam podoba w tym programie, jest niezbyt ladny zajmuje dużo miejsca na pulpicie i wogole jest jakiś taki nie przyjazny ;) . Ale kto wie moze jeszcze kiedys zmienie zdanie B)

 

Po pierwszym spotkaniu z foobar'em też wróciłem od "starego poczciwego' Winamp'a, lecz po drugim spotkaniu z foobar'em pozostałem już przy nim.

Kwestia przyzwyczajenia chyba, u mnie trwało to trochę :P

 

Kilar Ezan, mi zminimalizowany je poniżej 2mb ramu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności