Skocz do zawartości

H10 Pytanko


Goa

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje kupic H10 5 GB w USA i mam pytanie dotyczace zasilania, chcoc pewnie odpowiedz bedzie taka sama jak w przypadku H3**.

Jak wyglada sprawa z ladownaiem bateri, czy potrzebna jest jakas przejsciowka na 220v czy wystarczy kupic sam kabel (od akumulatora do gniazdka) ktory jest powszechnie dostepny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze sprawa wygląda tak samo jak w przypadq H3** tzn. należy zaopatrzyć się w przelotkę z wtyczki USA na wtyk europejski (3-5zł).

 

Zasilacze iRivera obsługują zarówno napięcia z za oceanu jak i nasze.

 

 

Tak było w moim przypadku, tyle, że ja miałem tą przelotke w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było w moim przypadku, tyle, że ja miałem tą przelotke w zestawie.

kupiles palyera w USA i w zestawie miales przelotke :blink: wow...

Interesuje mnie szczegolnie czy H10 ma stcje dokujaca od ktorej odchodzi zintegrowany kabel do gniastka czy sprawa wyglada tak jak w tel. kom. ze mozna po prostu zmienic sam kabel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byscie polecili ?

ja zdecydowanie bym wybral H 3xx

choćby line-out, więcej dodatkowych funkcji.

jednak jeśli gabaryty są najistotniejsze .....czy pare milimetrów wystarczy aby kupić sprzęt o całą klasę "słabszy"?

zobacz też na nowe iaudio z twardym dyskiem - ludzie je zasadniczo chwalą.

dla mnie dużym atutem jest obsługa formatu Flac - mam kilka albumów w tym formacie.

 

o crearive zen micro wole nie wspominać posiadaczowi irivera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz, flac mnie totalnie nie interesuje, a z dodatkowych funkcji i tak korzystal nie bede, szukam czegos porecznego i prostego bez bog wie jakich wynalazkow. Mialem raz w rece H340 i podziekuje za cegielke. Co do dodatkowych funkcji to tak jak z tel. kom. maja teraz aparaty fotograficzne, kamery, telewizje, radio, zdjecia na kindybala to potrzebne :lol:

W przyszlym tygodniu zamawiam wiec sie podziele wrazeniemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może lepiej jak się wstrzymasz do czasu aż w polsce pokaże się h10 20 GB ?

będziesz mógł porównać wizualnie oba modele ...

ale tak przy okazji h10 jak ogladałem to mi się wzrokowo podobał.

mnie martwi w nim tylko, że nie ma line-out standardowo.

a tak całkiem elegancki sprzęcior. pasuje do garnituru i do pubu :)

jak zakupisz to się pochwal koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz i tak kupie w USA wiec nie bede czekal az sie pojawi w Polsce za wygorowana oczywiscie cene <_<

Kupilbym tego H10 20gb ale przeszkadzaja mi gabaryty, choc pewnie i tak jest mniejszy od H320 no i jak slusznie kreciku zauwazyles ten design :D

A jak moze miec line-out niestandardowo :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w opisach pojawia się zwrot:

line-in

line-out

Opcjonalnie. gdzies doczytalem, że można dokupić jakąś przystawke. ale wolę się dalej nie wypowiadać, gdyż nie chce cię w błąd wprowadzić. lepiej dopytaj się w jakimś sklepie lub może ktoś z posiadaczy h10 się wypowie precyzyjniej odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi tylko z której strony ona jes piękna? :huh:

aaah :D ja widze w H10 surowa, minimalistyczna elegancje i dystyngowanie, przedni panel bez przyciskow, zaklocajacych harmonie ksztaltow sprawia ze swiatlo pieknie sie na nim zalamuje :D Tego wlasnie szukam a nie moge odnalesc w "cegielkach" :D Poza tym przypomina mi troche Zippo, ale Ty ReGie i tak tego nie zrozumiesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedni panel bez przyciskow, zaklocajacych harmonie ksztaltow sprawia ze swiatlo pieknie sie na nim zalamuje :D

Światło się na nim załamuje??? przecież on jest matowy. :blink::lol::lol:

A co do braku przycisków na przednim panelu, to według mnie ogromny minus. W H3xx wszystko jest w zasięgu kciuka i nie trzeba szukać guzików po bokach.

I takie małe pytanko do użytkowników H10: czy touchpad działa przez materiał? Chodzi mi o to czy można zgłośnić mając playera w kieszeni bez pakowania do niej ręki, albo wyciągania go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światło się na nim załamuje??? przecież on jest matowy.  :blink:  :lol:  :lol:

no i co z tego ze jest matowy? Myslisz ze swiatlo nie zalamuje sie na macie :lol::lol::lol:

 

I takie małe pytanko do użytkowników H10: czy touchpad działa przez materiał? Chodzi mi o to czy można zgłośnić mając playera w kieszeni bez pakowania do niej ręki, albo wyciągania go?

Tak ReGie prawdopodobnie da sie nim sterowac przez rekawiczke (chyba ze to sensory) ReGie TY jestes takim maniakiem swojego H320/40 ze umiesz nim sterowac penisem przez kieszen, pamietaj jednak ze sa jeszcze normalni uzytkownicy na swiecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goa, jakbyś przeczytał moją recenzję H10 to byś conieco więcej wiedział. Pokrowiec jest dołączony z matowej gumy z klipsem do paska :)

A co do tego sterowania przez materiał... Nie wpadłem na to, że można to sprawdzić :(:( Chciaż mam wrażenie, że się nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wlasnie chodzi o to ze raczej nie bede go przypinal do paska, bo uwazam ze jest to niewygodne i latwo mozna w cos uderzyc, podobnie jak z komorka.

Co sterowania przez np. rekawiczke to o ile jest to touchpad podobny jak w laptopach, to sadze ze bedzie odpowiadal, ale raczej nie wykona sie w ten sposob precyzyjnego manewru. Szczegolnie w zimnie bedzie to uciazliwe gdy trzeba bedzie zdjac rekawiczki i wyjac spod grubych ubran playera, przydalby sie pilot <_<

Przeczytam ja Publius thx :) ale po pracy bo zaraz do niej ide (na kacu) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh, nie chodziło mi o rękawiczke, tylko o to czy jak player będzie w spodniach i pogłaszcze touchpad przez kieszeń to czy on to poczuje? Bo mi się wydaje że jest to nie możliwe. :unsure:

mysle ze to nie jest mozliwe, az tak "intuicyjny" ten interfejs nie jest <_< mysle ze porzadny pilot z lcd rozwiazalby sprawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności