Skocz do zawartości

shs8200 vs pmx100


Gość Dzakalz

Rekomendowane odpowiedzi

Co warto kupić... wyczytałem dużo na forum, że shs8200 zagrają podobnie do pmx100 przy słabym odtwarzaczu (w tym wypadku u mnie tel k550i ma robić za mp3player'a :PP). Tak samo chciałbym dowiedzieć się, które są bardziej dyskretne, które wygodniejsze w noszeniu, no i jak ze dźwiękiem i czy wogóle mój mobile uciągnie takie słuchawki ;). Prosta i szybka odpowiedź! Piszcie! shs8200 czy raczej dołożyć/uskładać stówę do pmx100 ;). Dziękuje wszystkim z góry ;)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze masz jakąś przejsciówke?(wkońcu jakoś musisz je podpiac)

 

pmx są to bardzo dobre słuchawki w swojej kategorii cenowej grają ładnie mocny bas(shs8200 podobnie bardzo mocny bas) muzyka sie nie zmywa

co do noszenia mocno się trzymają głowy na pewno bedziesz zadowolony

 

a o shs8200 poczytaj tutaj

 

P.S zapomnialem napisac że przy lepszych słuchawkach bardz słychać szumy i wszystke niedoskonałości polecam jakiś pleyer a nie telefon)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejściówkę mam jak najbardziej... widzę, że polecacie mi shs8200, która w przeciwieństwie do swojej ceny wypada świetnie. Jednak jestem psuj i zależy mi na wytrzymałości. Btw jak shs8200 mają podobny dźwięk do pmx100, to czemu jest aż 100 złotych różnicy? a? może shs'y są wykonane z badziewnego materiału :/?. A pmx100 ponoć twarda sztuka i to do mnie przemawia. Proszę o odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejściówkę mam jak najbardziej... widzę, że polecacie mi shs8200, która w przeciwieństwie do swojej ceny wypada świetnie. Jednak jestem psuj i zależy mi na wytrzymałości. Btw jak shs8200 mają podobny dźwięk do pmx100, to czemu jest aż 100 złotych różnicy? a? może shs'y są wykonane z badziewnego materiału :/?. A pmx100 ponoć twarda sztuka i to do mnie przemawia. Proszę o odpowiedź!

IMho pm100 są ewidentnie lepsze pod każdym względem jeśli chodzi o brzmienie od shs8200, co nie zmienia faktu że ich cena jest zwykle zawyżona i powinny kosztować góra 120-130zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do wszystkiego dokładam koss ksc75, być może nie neckband'y ale clip'ony. Grają lepiej z obydwóch wymienionych słuchawek powyżej? i jak patrze na te kabelki to mam wrażenie, że miałyby się zaraz urwać :/. Posiadacze tego sprzętu, mile widziani ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pmx'y to wydatek 160 zł :/, a ksc75 tylko 80zł (a tyle mam kasy właśnie) i myślę, że to będzie dobry wybór. W dodatku, nie jestem jakiś spec od jakości dźwięku tak więc nie wyczułbym zapewne różnicy pomiędzy tymi słuchawkami jak shs8200, koss55/75 czy pmx100. Tylko proszę powiedzieć, jak z tą wytrzymałością sprzętu i jak ktoś jest obeznany "gwarancja dożywotnia" :P brzmi ciekawie ;), lecz na papierze, a jak w praktyce różnie to wygląda ;). Heh po raz kolejny odpowiadajcie! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pmx'y to wydatek 160 zł :/, a ksc75 tylko 80zł (a tyle mam kasy właśnie) i myślę, że to będzie dobry wybór. W dodatku, nie jestem jakiś spec od jakości dźwięku tak więc nie wyczułbym zapewne różnicy pomiędzy tymi słuchawkami jak shs8200, koss55/75 czy pmx100. Tylko proszę powiedzieć, jak z tą wytrzymałością sprzętu i jak ktoś jest obeznany "gwarancja dożywotnia" :P brzmi ciekawie ;), lecz na papierze, a jak w praktyce różnie to wygląda ;). Heh po raz kolejny odpowiadajcie! :P

 

Warto kupić ksc 75. Uzywam je od pol roku i jestem naprawde zadowolony. Shsy są bardzo wygodne ale nie ze wszystkim grają ładnie;)

A pmx100 są troche za drogie do możliwości.

A gwarancja polega, że płacisz 45zł za naprawe;) Oczywiscie do roku masz za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~Wolf-ram~
Co warto kupić... wyczytałem dużo na forum, że shs8200 zagrają podobnie do pmx100 przy słabym odtwarzaczu (w tym wypadku u mnie tel k550i ma robić za mp3player'a :PP). Tak samo chciałbym dowiedzieć się, które są bardziej dyskretne, które wygodniejsze w noszeniu, no i jak ze dźwiękiem i czy wogóle mój mobile uciągnie takie słuchawki ;). Prosta i szybka odpowiedź! Piszcie! shs8200 czy raczej dołożyć/uskładać stówę do pmx100 ;). Dziękuje wszystkim z góry ;)!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co warto kupić... wyczytałem dużo na forum, że shs8200 zagrają podobnie do pmx100 przy słabym odtwarzaczu (w tym wypadku u mnie tel k550i ma robić za mp3player'a :PP). Tak samo chciałbym dowiedzieć się, które są bardziej dyskretne, które wygodniejsze w noszeniu, no i jak ze dźwiękiem i czy wogóle mój mobile uciągnie takie słuchawki ;). Prosta i szybka odpowiedź! Piszcie! shs8200 czy raczej dołożyć/uskładać stówę do pmx100 ;). Dziękuje wszystkim z góry ;)!

 

 

 

Jeżeli potrzebujesz do k550, to sądzę, że nie musisz przepłacać, bo sam odtwarzacz z tego telefonu nie brzmi rewelacyjnie. Sądzę, że np takie słuchaweczki Philipsa jak SHS4700 były by całkiem fajne. Nie mają wprawdzie kabłąka za głową, ale za to wygodne zaczepy za uszy. Weź też pod uwagę to, że będziesz potrzebował jeszcze przejściówkę do podlączenia słuchawek na małego jacka, ale to kupisz już za jakieś 3 zł, chyba że orginalną Sony, to jakieś 4 dyszki. takie słuchawki, o którtych piszę znajdziesz tu:

http://www.allegro.pl/item319640765_slucha...ch_shs4700.html

 

są też w innych kolorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, ale mi namieszaliście... -.-. Już sam nie wiem co wybrać, czy do zbierać do koss ksc75, czy kupić shs8200 albo shs4700 (i tutaj pytanie, są lepsze od shs8200?). Proszę mi jasno postawić sytuację, abym z zakupów był w pełni zadowolony :PP. No i powtarzam mój mp3player to jedynie k550i... bo sam naprawdę nie wiem, co będzie opłacalnym zakupem :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności