Skocz do zawartości

jakie słuchawy do domu?


zodiac

Rekomendowane odpowiedzi

jakos akg 518 dj i jazz mi sie nie kojarza ze soba do pary.

natomiast philipsy to dosc neutralne sluchawki. do jazzu beda na pewno lepsze od akg.

 

chyba bez osobistych odsluchow to nic nie wybierzesz.

ja bym w ciemno jednak kupowanie sluchawek odradzal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak można sie wstrzymać racja. tylko że ja po prostu nie chce wydać tyle kasy (300 zeta) na słuchawki do domu. fakt ze prawie cąły czas czegoś słucham ale na słuchawach bede słuchał głównie wieczorami zeby nie przeszkadzać wszystkim moją muza i dlatego chce kupić coś w miare dobrego ale przy okazji niedrogiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli znowu napisze: idz w kierunku sluchawek zamknietych.

w tej sytuacji grado i filipy odpadaja, gdyz bedzie z nich muzyka wyciekac na zewnatrz.

 

i odsluchaj aurvany oraz akg 518 i jak dasz rade to sj5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sj5 są naprawdę w porządku. Ładne, wygodne i dodatkowo pewnie najtańsze z wymienionych.

 

Dźwiękowo (jak dla mnie) do klimatów, które wymieniłeś, powinny świetnie się sprawdzić. Nie mają one basu typowego dla produktów AKG (zalecanych do techno itp.), jest mocny ale nie tak boomiasty-świetnie kontrolowany.

Po dwóch tygodniach użytkowania moje wcześniejsze słuchawki (k24p i she 9500) zostały po prostu odstawione w ciemny kąt;). Myślę, że odstawiają tam zarówno px100 (co potwierdza jupiterpm) jak i legendarne kpp.

 

Kupowałem sj5 w ciemno i trochę obawiałem się, że (zwłaszcza z moim drewnianym słuchem:)) poczuję jakąś różnicę na plus. Słucham dość szerokiego spektrum (powiedzmy od Cypress Hill do Vadera) i to co dają z siebie ath przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Teraz, gdy testowo założę, któreś ze starych słuchawek to dopiero słyszę ileż tarciłem przed erą ath-sj5, szczególnie w aspekcie dźwiękowym. (Najbardziej przechlapane, to teraz, ma moja małżonka, która codziennie musi wysłuchiwać moich zachwytów.)

 

W warunkach domowych nie powinna przeszkadzać Ci średnie wytłumianie tych słuchawek. Ja daję radę w łódzkich tramwajach - więc tragicznie nie jest. Z tego miejsca pozdrawiam MPK-Łódź;) i wszystkich klientów tej firmy:)

 

Jedyne co może Ci wadzić to krótki(1,2m) kabel.

 

Ps. ale, faktycznie, jeśli masz możliwość spróbuj odsłuchać wszystkie Twoje typy. Sam jestem ciekaw jakichś porównań, zwłaszcza do k518dj, z którymi nie miałem (niestety) okazji, a podobno sj5 są niezłą alternatywą dla tych AKG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoisko Złote tarasy na parterze..

 

cholercia nie wiedzialem ze w pn mamy zlote terasy ;) gdzie???

 

moga miec w studio 66 na glogowskiej, we frippie na szweskiej 18A, top hi-fi garbary 26, audioimage grunwaldzka 165a/3b, modit dabrowskiego 46

 

to sa lepsze poznanskie salony audio gdzie MOZE at jest, trzeba pochodzic i sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności