Skocz do zawartości

iriver plus 3


Prescot

Rekomendowane odpowiedzi

Iriver Plus 3. Teoretycznie fajny program. Teoretycznie jest tam możliwość zgrywania muzyki z płyt. Wszystko fajnie tylko albo ten program to rzeczywiście syf, albo ja cos robię źle (raczej to drugie).

 

Wygląda na to, że w tym samym czasie mogę mieć zgraną muzykę tyko z jednej płyty... Wygląda to tak: zgrywam sobie "Meteorę" Linkin Park, tworzę nową playlistę i kopiuję wszystkie świeżo zgrane kawałki z All Music to tejże własnie playlisty. Wszystko fajnie, wszystko gra jak należy... do momentu próby zgrania kolejnej płyty. Dzieje się wtedy coś dziwnego - piosenki są jakby zastępowane tymi nowymi (z drugiej płyty), nawet w playliscie.

 

W praktyce wygląda to tak: zgrywam całą pierwszą płytę - 13 piosenek. Następnie tworzę playlistę i wrzucam na nią świeże kawałki. Zgrywam drugą płytę (oczywiście za każdym razem korzystając uprzednio z opcji 'CD Ripping'), która zawiera 11 piosenek. I co się dzieje. 11 piosenek zarówno na wspomnianej playliście jak i w folderze głównym zostaje "zastąpionych" przez nowe... Żeby było jeszcze zabawniej to po wykasowaniu nowych piosenek - stare wracają na swoje miejsce...

Początkowo myślałem, że jest to spowodowane tymi samymi "tytułami" piosenek (track01, track02 itd), ale nawet po powtórzeniu próby z uprzednim nadawaniem tytułów piosenkom - problem ciągle egzystuje.

 

I teraz moje pytanie: Czy rzeczywiście iRiver clix2 tudzież program iriver plus 3 daje możliwość trzymania zawartości tylko jednej płyty na odtwarzaczu w danym czasie, czy też może popełniam jakiś idiotyczny błąd?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności