Skocz do zawartości

jakie sluchawki dokanalowe do 100 zl


bielecki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ~rocker~

w sumie dołączam do tematu bo też sie nad she 9500 zastanawiam. ale z kolei jestem w rozterce bo jakimś audiofilem nie jestem ale zależy mi na dobrym dźwięku rocka w słuchawkach i zastanawiam sie czy może dołożyć pare groszy do aurvan??

 

PS. jakie jeszcze dokanałówki polecacie za max 100 - 150?? (głownie do rocka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~rocker~

aha doczytałem gdzieś na tym forum ze aurvany grają słabo ze słabymi playerami. prawda to?? ja niestety mam słabego playera (grundig mp650) i nie wiem czy auravany do niego to nie bedą wyrzucone w błoto pieniądze i moze lepiej te philipsy kupic co myślicie? choć nie powiem zamierzam też niedługo zmieniać playera na T60 więc jak jest z tymi auravanami warto czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale pewnosci nie mam ze to zagra dobrze ;) za to do t60 napewno Ci podpasuja

[edit]

she9500 sa otwarte

 

mozesz jeszcze sprobowac rp-hje200, do ktorych link podalem wczesniej

ewentualnie ep630 jak jestes bassheadem, ale to w ostatecznosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~rocker~

szczerze mówiąc najbardziej sie teraz skłaniam ku tym philipsom, ale czy to że są one otwarte znaczy że bedą słabo tłumić w tramwaju czy na ruchliwej ulicy?? i bedzie trzeba ich bardzo głośno słuchać zęby dźwięki z otoczenia zagłuszyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~rocker~

no dobra epki odpadają panasy tez do mnie nie przemawiają. a skoro she 9500 ma grać też nieźle z moim nowym playerem to chyba je wezme. u mnie w mm kosztują 69 więc jeszcze troche kasy zaoszczędze na piwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności