Skocz do zawartości

CX500 a CX400 !


gmvh

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo w epach i sony mdr-e808 (u nich to akurat wada "zmęczeniowa" - mam je ponad 5 lat :P) - jak wciskasz słuchawkę do ucha. IMO to ciśnienie wygina membranę, stąd ten "szelest", "brzęk" czy inna onomatopeja :D Nauczyłem się już tak wkładać słuchawki, żeby tego uniknąć - lepiej nie ryzykować. Nie można wkładać ich szybko i gwałtownie, tylko spokojnie i powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, to mój pierwszy post więc prosze o wyrozumiałość.

Wiem ze to troche przestarzaly temat ale mam pytanie dotyczace cx400 i wybralem najnowszy temat z wszystkich które dotychczas były. Kupiłem cx400 na tej aukcji:

http://allegro.pl/item315764885_tylko_7dni...iser_cx400.html

Jeszcze ich nie dostałem ale po cenie to sam nie jestem pewien czy one są oryginalne. Duzo czytalem ze az się roi od podrobek na allegro, rozmawialem ze sprzedawczynia i gwarantowala ze sa oryginalne w pudelku ale sam nie wiem dlatego pytanie zwracam do bardziej znajacych sie na rzeczy, bo ja tylko chce kupic raz i pozadnie, ale tez fortuny na to nie mam.

 

PS: Jeszcze nie wiem co znaczy opis ze seria ta jest przeznaczona na rynek Holenderski, Włoski, Hiszpański, Francuski, Niemiecki oraz UK.

PS2 :D Jeszcze mam jedno ostatnie pytanie, czy myslicie ze to dobry wybór do iPoda shuffle? Dobrze bedzie to razem gralo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotach wszystko jak w oryginałach, ale czy to na pewno są real photo?

Cena mocno podejrzana.

Brak normalnej gwarancji.

 

A edycja na rynek holenderski może oznaczać, że dobrze grają jedynie po wypaleniu przez przesłu****ącego je sporej ilości czegoś zielonego, co u nich jest legalne, a u nas nie :P

 

Anyway, jeśli już kupiłeś, to poczekaj, aż Ci je przyślą, wygrzej, przesłuchaj i jeśli będą brmiały jak podróby (a wierz, że to naprawde czuć, nawet nie mając rozeznania w słuchawkach), to zwrócisz. Masz do tego prawo i sprzedający nie powinien robić problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawialem to mowila ze to jest na 100% realfoto i ze ona sama robila przed aukcja. A co do długosci, bo sie pytalem to mowila ze ma 60cm, tego rozdwojonego kabla i 60cm juz zlaczonego czyli razem 120cm. Czy to dobrze? Dzisiaj wieczorem chyba juz bede mial to napisze cos wiecej. A co sadzicie o iPod-zie shuffle przy tych sluchawkach, czy bedzie dawal rade czy raczej jest to slaby sprzet. Bo przy oryginalnych apple sluchawkach gra baaardzo cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie w cx-y nie do shuffle czy ogolnie? Bo mysle czy by sobie nano 2gb nie zakupic i do tego te cx-y a co do szumienia to tez juz o tym czytalem, ale ja uzwyam juz dlugo shuffle i zadnego szumu nie slysze (a gluchy nie jestem)Czy Ci którze piszą że shuffle bardzo szumi słuchali go wogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na iBudsach może nie szumieć, mają 32Ohm, a nie 16, a to może robić różnicę.

 

Nano 2 i Cx - znacznie lepiej :)

 

Cx'y wypełnią dołek na basie w Nano. Poza tym, Nano podobno prawie nie szumi.

 

A i tak, IMHO najlepsze jest Nano 1, sam się zastanawiałem nad zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem słuchawki dzisiaj rano, były oryginalnie zapakowane nie mogłem rozpakowac tak ten blister zalany był. Wszystko wygląda na oryginalne dobrze grają przy shuffle, nic mi nie szumi dobra jakość niezłe basy, nie narzekam. Grają podobnie jak mój W800i ze słuchawkami 82hpm. Wątpie żeby to były jakieś podróbki bo wszystko dostałem jak już mówiłem zapakowane, do tego jakiś pokrowiec, przedłużacz, 3 pary gumek, klips i takie dziwny uchwyt. Czytałem wcześniej, że kabel ma takie krzywe wejście, mój ma długość 60cm (+przedłużacz 1m) i proste wejście, dopiero wejście od przedłużacza jest krzywe, tak powinno być? Moze jak bede w domu to zrobie jakies fotki i wkleje to ktos kto ma na 100% oryginalne sie wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nikt by raczej nie podrabiał szczególnie, że wszystko jest pożądnie wykonane i opisane, ale mam wątpliwośći co do tego że na dole pudełka jest napisane Made in China. Co prawda teraz wszystkie marki nawet sony ma swoje fabryki w chinach ale moze ktos sprawdzi czy tez tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności