Skocz do zawartości

Ifp799 I Ifp799t


Dru

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

nowy temat przeze mnie utworzony, ale widzę, że nikt nie tworzy a ja chcę sobie niedługo sprawić iriver`a 799, z tym że napotkałem na ebay`u model 799T

ze zdjęcia wynika, że jest trochę inny na zewnątrz (jakaś taka gałka sterująca tak ładniejsza i chyba niższa) i się tak zastanawiam czy wewnątrz także się różni

 

jeśli ktoś wie proszę o wyjaśnienie niejasności

 

tu odnośnik do niego: IFP 799T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ebay'u powiadasz?

więc tak: przeglądając aparaty fotograficzne możesz tam trafić Canon EOS Rebel... w Polsce go nie ma? jest.. tylko nazywa się 300D

 

domyślam się, że ta nazwa również "jest bo jest" inna, a sprzęt w 100% ten sam. Jeśli się mylę, to proszę mnie z błędu wyprowadzić. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakaś podpucha. Ja też czasami natykam się w necie na zdjęcia mojego modelu z jakimis zmianami - a to napisy troche inne, a to przycisk jakoś inaczej wygląda. Nie dam sobie za to głowy obciąć, ale to chyba jakieś drobne fotomontaże. No chyba że podzespoły robi kilka firm i czasami jedna partia części nieco różni sie od innej, ale to też mi się jakieś szemrane wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wydaje mi się że tak naprawdę to IFP-7xx to istnieje jedynie bez T. Wszystkie T w nazwach to poprostu jakiś wymysł sprzedawców. Nawiasem mówiąć spotkałem się z opisami że IFP-340 odtwarza OGG ( a nie odtwarza ). Wasze spostrzeżenia odnośnie jojsticka są jedynie uzasadnione tym że widzicie zdjęcie które przedstawia IFP, w w rzeczywistosci ma się nijak do stanu faktycznego. Zainteresowanych odsyłam do pana projektanta Inno całego, gdzie na jego pięknej stronie znajdziecie piękne zdjęcie bądź render IFP seri 7XX, można porównać prawie na żywo w czym różnice.

 

Wszyscy posiadacze swoje playery w dłoń i porównywać. Link ponizej, trzeba jedynie wybrać Portfolio i tam szukać.

 

Inno Design

 

Dla zainteresowanych zdjęcie podobne znajduje się w amerykańskim sklepiku iRivera, gdzie sprzedawany jest IFP bez T, oczywiście na rynek krajowy.

 

Konkluzja - z T czy bez T jest to IFP-7xx :)

 

Nie od dzisiaj wiadomo że zdjęcia sprzedawanych produktów często trochę odbiegają od stanu faktycznego.

 

Pozdrawiam wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musiał być pierwotny projekt wyglądu odtwarzacza ale z jakiś nieustalonych przyczyn lekko go zmieniono... domyślam się że chodziło o wygodę użytkowania, ten szeroki joystick może się nie sprawdził do końca

 

reasumując gdyby jednak udało Ci się dorwać wersję T lub też pozostaniesz przy wersji bez T to i tak dokonasz dobrego wyboru

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

szłuchajcie ja niedawno nabyłem IFP 799T to że jest ot wersja "T" wyświetla się przy wyłączaniu odtwarzacza ale na prawdę nie wiem czym się on różni od wersji bez "T" bo się tej nie przyglądałęm :D w każdym razie na 100% jest coś takiego jak wersja 799T !!!!!

Pozdrawiam!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności