Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

@TybetON, rozumiem ogólny sens Twojej wypowiedzi, ale drugie zdanie dziwnie napisałeś :D

 

@Roni11, do koszuli wyjściowej i płaszczu też źle według Ciebie? Wiadomo, że nie pasują one do koszykarskiego stylu czy innego tego typu i są inne od AF1 MID :)

 

Ogólnie to nazywają się Nexx 677 jakby ktoś chciał z innej perspektywy na nie spojrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem takie Vansy - http://www.eastend.pl/catalog/product/SkateButyVansLACRIPTADOSLN5

 

Wszystko fajnie, wygodne, ale kurcze, obcierają mi piętę. Zna ktoś jakiś sposób na wyeliminowanie tego problemu? Pięta (w bucie :D) jest tak jakby gumowa. Nie wiem co to za materiał. Podobno najlepiej rozchodzić, ale jak tu chodzić, gdy po godzinie nie da się już chodzić, bo można się zes*ac z bólu?

 

@Tomek - faktycznie, obleśne :P

 

@ 4ndr3 - fajne butki, sam bym sobie takie kupił, ale nie będą mi pasowały do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dirian: mam podobny problem i z rozchodzenia to możesz mieć tyle że Ci się ostrogi porobią na piętach i potem będą Ci się od nich przetarcia robiły w innych butach:P

Najlepiej coś podłożyć za piętę (kawałek skóry np), albo plaster na piętę i dopiero rozchodzić.

 

No to może spróbuję patent z plastrem, ew sobie jakoś bandażem owinę czy coś. Oby się rozchodziło dość szybko, bo przecież nie będę łaził oblepiony cały czas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roni11, do koszuli wyjściowej i płaszczu też źle według Ciebie? Wiadomo, że nie pasują one do koszykarskiego stylu czy innego tego typu i są inne od AF1 MID :)

Wiadomo ze chodzi o buty bardziej wyjsciowe.

Wolałbym założyć np coś w tym stylu.

Może nie koniecznie ten model, ale coś w ten deseń bym wybrał do koszuli i płaszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a co powiecie o butach firmy CAT na zimę? Zawsze chodziłem w butach z systemem gore-tex, a w tych jakoś tego nie widzę. Oświeci mnie ktoś?

Na poprzedniej stronie napisałem:

 

Ja polecam to co noszę: CAT Certus. Przy odrobinie szczęścia do dostania za 300zł. 3 zimy już przechodziłem i cały czas żyją. Jeszcze mi się nie udało ich przemoczyć (ale to może być też zasługa częstego korzystania z dobrej pasty). Nogi mi w nich nie marzną (chyba, że stoję dłuższy czas na mrozie - przy chodzeniu nigdy).

Edytowane przez Rzadzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty fajne ale oficjalnie kosztuja ponad 200 funtow a tutaj tyle samo w zlotowkach, wiec marne szanse na oryginaly dry.gif

Właśnie to boli. Ciekawe jakby ich spytać o certyfikat do nich (jak AF1 kupiłem to dostałem taką śmieszną kartę że oryginalne z wydzierganymi AF1 z kropeczek).

 

Edit:

A, napisałem do nich maila, ciekawe co odpowiedzą... :)

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności