Skocz do zawartości

Apel: Trzymajmy Się Tematów


immanuel

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim,

 

Nie chcę tym postem wywołać zamieszania, tylko napisać to co myślę.

Nie lubię gadać za plecami na ludzi, więc napiszę to tutaj.

 

Chodzi o to, że zaczyna mi się nie podobać to co się dzieje na forum.

Ja również postępuję źle.. nie jestem świętoszkiem.

Mianowicie: np. jeżeli jest wątek o słuchawkach PX100 to nie zapodawajmy off-topów o laskach, piwie itd...

Bo robi się z forum śmietnisko.

To jest forum o sprzęcie, a nie o piwie.

Nie ma sensu pisać cały czas o tym samym.

 

Jak chcecie sobie pogadać o piwie, laskach, itd... to zakładajcie nowe wątki na te tematy.

Fajnie by było jak na forum panowałby porządek.

Czasami z jednego malutkiego, niewinnego off- topa robi się totalna zmiana tematu...

 

Mam nadzieję, że nie odbierzecie mnie źle i zrozumiecie moje intencje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze byloby to dobre rozwiazanie zeby nie zasmiecac, bo czasem gdy sie czyta taki post to mozna sie troche załamac ze nie ma konkretnych odpowiedzi. Ale czasem idzie sie posmiac. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez podpisuje sie i zgadzam z D4rK i pragne na ta okazje przytoczyc tekst Putina do Hodorkowskiego: " Wy Hodorkowski tez macie swoje male grzeszki" ;) na forum kazdy je ma :rolleyes:

Musze tez podzielic sie swoimi spostrzezeniami dotyczacymi "zasmiecania" forum. Znam jedno naprawde stare (liczy ok. 7 lat). To co sie na nim wyczynia to juz totalna paranoja :o - zostalo powiedziane juz wszystko co dotyczy tematu, tematy sie dubluja pod roznymi innymi nazwami, roznia sie niuansami i nie wnaosza juz kompletnie nic nowego. Na forum tym wszyscy sie doskonale znaja przez co po kilku rzeczowych postach zaczyna sie robic jeden wielki OFF. I tak sie zaczynam zastanawiac czy ta przypadlosc nie jest z czasm normalna dla kazdego forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w 100% z Immanuelem. Forum ostatnio ewoluuje na wzor skrzynek pocztowych zapychanych spamem z "zartami". Dajcie troche po hamulcach. Wystarczy jeden totalny offtop, w ktory mozecie sobie wrzucac wszystko czego dusza zapragnie (jezeli naprawde musicie).

 

Prawie kazdy z ostatnio zaczynanych tematow konczy sie "laskami i piwem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh macie rację, postaram się trochę opanować <_<

 

 

A tak na marginesie, to czy nie sądzicie, że wrocławski sklep MiPu jest za słabo oznakowany? Taki przeciętny przechodzeń, jeśli nie spojrzy na półki, to nawet się nie skapnie, że tutaj jest wszystko czego szuka, i że nie musi wcale iść w tej sprawie do MM!! Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Chcielibyście aby MiP był lepiej oznakowany i żeby zaczął się robić mniej kameralny? Chcielibyście żeby cały czas w MIPie było kilku ludzi i panował nieustanny ruch? Bo ja już sam nie wiem, co wolę :blink: *

 

 

*taki mały offtop... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli w ramach porzadkowania forum - zalozymy jeden temat off-topic to wkrotce powstanie w nim taki balagan, ze to straci sens.

nie zamierzam krytykowac swietnych pomyslow - ale moze by zalozyc wiecej takich tematow off ?

off - panienki do 20 lat

off - panienki do 30 lat bedace zarazem rozwodkami

off - jw. posiadajace do 2 dzieci

off jw z wlasnym mieszkaniem

 

 

kurde, ja chyba bym agencje towarzyska zrobil z forum. a to nie koniec moich pomyslow na off topici :)

co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam

a to ty :)

super, ze wpadles

 

tak , zalozylem sie o piwo, ze do konca roku bede rozsmieszal wszystkich, teraz sie ucze :)

zaczynam na serio po wakacjach.

 

zalezy mi na tym beersie :)

 

zawsze do uslug. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności