Skocz do zawartości

Słuchawki Do Biegania/dokanałowe


Rafciobp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam słuchawek do biegania, niestety sluchawki douszne odpadaja, uzywam obecnie Sennheiser mx 500 i do biegania sie nie nadaja, nawet z uzyciem gabek, jest lipa, sluchawki pałąkowe tez odpadaja, gdyz mam zrobione 2x helix, i beda mi zachaczac, o ile wogole dadza sie nalozyc, zostaja tylko dokanałowe, i tutaj problem, jakie wybrac?? slyszalem duzo dobrych opinii na temat SHE 9500, jednak boje sie ze beda podczas biegu wypadac, i jak to jest z tym tłumieniem? odczuwalna roznica w porownaniu z sluchawkami dousznymi??

Cena sluchawek 50zł, moga byc nowki lub uzywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt ci nie powie czy jedne dokanalowki beda wypadac a inne nie... takie rzeczy sie testuje na sobie - ewentualnie jak kupisz takie ktore wypadaja to od czego jest komis...she9500 graja bardzo fajnie, ale tlumienie maja naprawde slabe - choc w przypadku wlasnie gdy biegasz to lepiej zebys cos slyszal bo mozna pod cos wpasc...jesli nie zalezy ci na zyciu to bierz panasonic RP-HJE200 lub RP-HNJ30 - tlumia b.dobrze : )

 

 

btw douszne i dokanalowe to to samo...chodzilo ci pewnei ze tzw. "pchelki odpadaja"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chodzilo o pchelki ;p hehe juz namieszałem, na zyciu to roznie bywa, czasami jak mam doła to az tak bardzo nie zalezy mi na nim, chociaz jednak wole troche jeszcze pozyc, chociaz jestem rozsadnym biegaczem, biegam glownie wieczorem to ruchu takiego ulicznego mocno nie ma, ale za to zwieksza sie ilosc dresow z pałkami wiec tez lipa , sam nie wiem, a jakosciowo ktore sa lepsze, jesli chodzi o dzwiek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między "pchełkami" jest różnica, tłumią lepiej, ale i tak nieporównywalnie mniej od dokanałówek o budowie zamkniętej

 

Dokanałowe to kiepski pomysł, strasznie słuchać w nich oddech i tetno/płynącą krew.

w she9500 wcale tego nie słychać, bo są otwarte. W epkach i innych zamkniętych jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności