Skocz do zawartości

Akg K518dj - "rzut Uchem";)


kay350

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja może troszeczkę OT ale...

Zamówiłem jest w środę za 188 zł a dzisiaj już 239 na mp3store :o więc można powiedzieć, że K518DJ wypadają z przedziału do 200 :P

Eeeeee tam, ja zamówiłem w czwartek o 11:40 i od razu przelałem kasę, a o 13:00 już kosztowały 239zł! To dopiero fuks :P. A w piątek o 11:30 był już u mnie ( tzn w mieszkaniu gdzie studiuję, jutro się nimi nacieszę :P ). Wszystko chyba w Mp3store poszło w górę w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez do zauważyłem,pisałem o tym na SB . A 2 dni temu mp3stor miał jeszcze najtańszą ofertę w internecie ...

Ja kupiłem wygrzane nówki taniej na szczęście .

Ja też pisałem na SB, nie tyle z podniecenia i chęci przechwalania się, co szoku w jakim byłem :P. Także zauważyłem, że mają najtańszą ofertę w sieci odnośnie K518DJ - nawet napisałem do nich na GG, by zapytać się, czy mają jeszcze je - mieli ( byłem zaskoczony, bo przeważnie mają drożej niż na Alledrogo ). Zresztą, i7 8GB też podskoczył do 549zł chyba, z 429zł ( za tyle u nich kupiłem ) i teraz poważnie bym się zastanowił nad nim, gdybym miał wywalić nań 550zł ( pewnie próbowałbym jakiegoś Soniacza A8xx ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec udalo sie. Mam je juz na uszach i jestem pod duzym wrazeniem. Z tego wzgledu, ze mam duza glowe i w sumie mam je rozciagniete na maksa to nie odczuwam zbytniego ucisku na czache. Za to dzwiek jest powalajacy. W koncu przyjemna odmiana od dokanalowek. A co do mojego Soniaka, to ten calkiem dobrze sobie radzi z tymi cudenkami. Oczywiscie zrobilem sobie g-shock moda. Teraz pozostaje je tylko porzadnie wygrzac. Najlepiej na wlasnych uszach ;P

 

Acha i chyba bede sprzedawac moje 85 i 82 z complami. Cos mi sie wydaje, ze juz nie wroce do dokanalowek.

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I wreszcie mam, za 182 odkupiłem od uzytkownika naszego forum. Własnie słucham na nich State of Trance i teraz dopiero widac różnice. Gdybym mógł to bym zabrał je ze soba do pracy. Bardzo wygodne, leżą idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czuć lekki ucisk na czaszkę ale da się przyzwyczaić, i tak są to słuchawki tylko do domu :). Jak dla mnie, bo nie mam czasu żeby zabierac je ze sobą gdzie kolwiek, bo przewaznie poruszam sie samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności