Skocz do zawartości

Zen Touch 20 Gb Czy Jeszcze Warto?


szczeepan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... aktualnie posiadam marnego Muvo TX 512.... Przeglądając allegro natrafiłem na taką ofertę:

 

http://www.allegro.pl/item292414723_mp3_cr...gb_gw_fvat.html

 

MOje pytanie: Czy opłaca sie za te pieniądze kupić playera w wersji: REFURBISHED

I czy wogóle to dobry wybór bo player wiekowy ciut jest....

i ostatnie: Jakie słuchawki do niego byście polecali.... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Według mnie, nie warto inwestować w tak wiekowy odtwarzacz, po takiej cenie. Jeżeli zależy ci na dyskowcu, to za kilkadziesiąt złotych więcej, możesz mieć Zuna od Microsoftu, a to już zupełnie inna konstrukcja. Co do słuchawek, to musisz sprecyzować swoje wymagania, tzn. jaki typ i ile pieniędzy możesz na nie przeznaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś Zune'a czy twierdzisz tak dla zasady, "bo MS jest be"? Poza tym, fakt, H3xx to było coś, podobnie jak Karma, ale i jednego, i drugiego nie dostaniesz dzisiaj nowego, a prędzej z trzeciej/czwartej ręki, co niekoniecznie każdemu musi odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

@doom4n, tylko komu będzie się chciało pakować 350- 400 złotych w odtwarzacz z serii H3xx, która jest, powiedzmy sobie szczerze, nie najmłodsza, w związku z czym, jej żywotność na pewno optymizmem nie napawa i zapewne czekają na potencjalnego kupującego, dodatkowe koszty, jak np. wspomniana przez ciebie wymiana baterii? Być może jakość dźwięku prezentowana przez serię H3xx, jest porywająca, nie miałem niestety okazji jej sprawdzić osobiście, słyszałem za to dźwięk Zuna i powiem tylko tyle, że w kwestii zakupu, na pewno go nie dyskwalifikuje. Oczywiście, dla fanów serii H3xx, moje argumenty, nie będą mieć żadnego znaczenia, ale dla zwykłego użytkownika, najważniejsze będą przecież wygoda użytkowania i niezawodność, które to cechy łatwiej jest w stanie zapewnić, nowy odtwarzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan :) Nie masz racjie :) Porównują zune do h320 to tak jakbyć porównywał Nowiutkiego fiata pande do Mercedesa klasy S sprzed 5 lat ?? Wsumie to perwsze nowe , ale nie ma nawet 1/10 tych możliwości co h320 . Taki dwuletni h320 spokojnie posłuży kolejne 2 - 3 lata. A o wymianie akumulatora to mówiłem w przypadku playerów 4-5 letnich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

@doom4n, zauważ, że wcześniej przedstawiłem argumentację początkującego użytkownika, dla którego, perspektywa zakupu czegoś używanego, podczas gdy w tej samej cenie, może nabyć nowy sprzęt, jest, uwierz mi, nie do przyjęcia, nawet jeśli ten używany sprzęt, ma być jakościowo lepszy. Nie przekonasz mnie, że osoba, która chce kupić swój pierwszy odtwarzacz MP3, wybierze H320, czy H340, tylko dlatego, że na forum napisano jej, iż to najlepszy dyskowiec, jaki powstał, bo ja w to po prostu nie uwierzę. Nie twierdzę, że Zune jest lepszy od serii H3xx. W życiu Warszawy, nie to chcę tutaj udowodnić. Po prostu, Zune jest lepszy dla początkujących, H3xx, dla bardziej wymagających użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nie musisz nikomu wierzyć :) TO jest forum na którym każdy prezentuje swój punkt widzenia a ty zrobisz co zechcesz . Ja tylko na twoim miejscu posłuchałbym sobie obydwóch odtwarzaczy. Ja swoją opinie biorę z tego że teraz mam cowona A2 który jest sporo nowszą konstrukcją, a tak naprawdę gra gorzej, nie wiele gorzej ale jednak gorzej :) A po drugie przecież ja nie hce ci go sprzedać, tylko chce cię przekonać do lepszego wyboru. W sumie to troszkę ci się dziwie, piszesz na tym forum , więc oczekujesz pomocy,rady, itd a kiedy ja staram ci się wskazać najlepsze rozwiązanie ty mówisz że i tak mi nie wierzysz?? TO JAK SENS MAJĄ NASZE ODP SKORO I TAK IM NIE WIERZYSZ ?? Wejdź na google i wpisz sobie h320 i poczytaj opinie urzytkowników, testy w różnych gazetach i gwarantuje ci że jednak przekonasz się do h320 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

@doom4n, ty nie rozumiesz, o co mi chodzi. Nie lubię się powtarzać, ale zrozum, ja tutaj nie próbuję nikogo przekonać do tego, że Zune jest ogólnie lepszy od H320, czy H340. Tak, jak mówiłem, nie miałem przyjemności słuchać na nim muzyki, ale skoro wiele osób twierdzi, że to najwyższa półka dźwiękowa, to znaczy, że coś w tym jest. Problem w tym, że niektórzy wolą zainwestować pieniądze w sprzęt nowy, aby nie myśleć o tym, że mogą ich czekać za jakiś czas nieprzyjemności związane z tym, że sprzęt używany wymaga poświęcenia większej uwagi. Zresztą nie każdy ma słuch i dodatkowe pieniądze na dobre słuchawki, aby te różnice w jakości dźwięku wyczuć. Ja podałem Zuna, jako propozycję dla początkującego i będę dalej obstawał przy swoim. Co się tyczy użytkownika wymagającego, który miał już nie jeden odtwarzacz, propozycja zakupu Zuna, może się wydawać śmieszna, bo co taki Zune może mu zaoferować? Wszystko zależy od potrzeb i wymagań użytkownika i jedynie to chcę tutaj zasygnalizować. Osobiście, choć miałem już sporo odtwarzaczy przenośnych, nie wiem, czy mając taką możliwość, odważyłbym się zainwestować w H320. Mój "wybitny inaczej" słuch muzyczny potrafi odróżnić No Name- a, od markowego odtwarzacza i na tym moje zdolności się kończą, do tego nie mam żadnych dobrych słuchawek, które przy sprzęcie tej klasy, są zdecydowanie niezbędne. I najważniejsza sprawa, ja w tym temacie nie zadaję pytania, ani nie potrzebuję pomocy w wyborze odtwarzacza. Po prostu wdałem się z tobą w polemikę, bo mam wrażenie, że mnie po prostu nie rozumiesz. Przedstawiłem propozycję, wydaje mi się odpowiednią, dla autora tematu, bo treść tematu jest sformułowana tak, a nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :) Rozumiem Cię bardzo dobrze :) Ale nadal będę obstawiał swój wybór :) Dla mnie h320 było pierwszym poważnym playerem, i teraz mimo iż mam markowy sprzęt to jednak znajduję tę różnicę w dzwięku. Po prostu nie chce żeby autor tematu wymieniał za pół roku zune na coś z lepszą jakością dzwięku bo usłyszy gdzieś u kolegi coś pokroju h320 czy Karmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to mam mętlik..... :/ nie wiem sam... chyba doskładam do 400zł ... wtedy kupie coś konkretnego ? nie zależy mi na kolorowym wyświetlaczu....w ogóle najlepiej żeby był z niebieskim monochromatycznym .... ma służyć do muzyki i tylko do niej... / słucham trance' u , minimal ' u , rocka , w sumie.... wszystkiego po trochu... jeśli to ma jakieś znaczenie przy wyborze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

@szczeepan, wobec tego, musisz sprecyzować swoje wymagania. Rozumiem, że jakość dźwięku jest twoim priorytetem, kwotę znamy, ale musisz do tego podać jeszcze, ile i jakiego typu pamięci potrzebujesz, typ zasilania, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H320 ma dupny wyświetlacz :) Więc według twoich wymagań jest dobry. Przestrzegam że dupny to znaczy że kiepsko na tym się filmy ogląda, ale jest za to niesamowicie wyraźny :) A jeśli juz chce niebieskie podświetlanie to kup h120 :) To jest dopiero wypas , wyjścia optyczne i te sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności