Skocz do zawartości

T60 I Dokanałówki :)


mpower

Rekomendowane odpowiedzi

własnie kupuje iriver t60 i nie wiem jakie dokanałówki wybrać bo: chciałem kossy spark pluga ale widze że na forum raczej narzekają na basy wie c myśle nad epkami 630 ale tu też ktos napisał ze przebasowane , wiec szukałem tych she 9500 ale podobno prawie wcale nie odgradzają szumów z zewnatrz ;/ wiec jest jakis kompromis miedzy dorym dźwiekiem a wygłuszeniem zew. słucham głownie hip hop ,czasem techno

i cena gdzieś w okolicach cen tych słuchawek czyli gdzies do ok 60 zł Wiem że już dużo o tym pisano w tematach no ale już tyle czytałem i sam nie wiem kto mówi dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co czytałem w recenzji jednej tych she to tak pisano. No to fajnie bo w sumie nawet lepiej że tak dużo nie izolują fakt można gdzies cos nie usłyszeć, ale np w szkole hałas jest duuży to może sie przydać :))

 

czyli z tej trójki najlepsze by były she ? czy jest jeszcze cos godne uwagi w tej cenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to używam wyżej wymienionych panasoniców. Myślę, że to niezła alternatywa wobec philipsów. Są troche tańsze i mają lepszą izolację i wygodniejsze gumki. Jeśli chodzi o dźwięk podbijam na eq basy ok +4 i soprany ok +5 (odmulają się wtedy), trzeba jednak powiedzieć, że w porównaniu do zwykłych pchełek nawet na normalu brzmią lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziele sie wrazeniami jak T60 sie sprawuje z JBL Reference 220 gdy te wroca do mnie z reklamacji.. Ale imo ustawienia korektora na +6 +3 +3 0 +3 lepiej sie sprawuje niz na plaskim eq..

 

A kiedy wróca do ciebie te słuchawki?

 

Ja nie moge przyzwyczaić sie do dzwięku wydawanego przez T60 w słuchawkach jbl220. :(

Moj telefon (W810i ze zmiennionymi sterownikami audio) odtwarza mp3 znacznie lepiej (nie tak płasko jak t60).

 

Pobawie sie tym plejerkiem jeszcze pare dni i chyba go sprzedam albo dam komus w prezencie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wróca do ciebie te słuchawki?

 

Ja nie moge przyzwyczaić sie do dzwięku wydawanego przez T60 w słuchawkach jbl220. :(

Moj telefon (W810i ze zmiennionymi sterownikami audio) odtwarza mp3 znacznie lepiej (nie tak płasko jak t60).

 

Pobawie sie tym plejerkiem jeszcze pare dni i chyba go sprzedam albo dam komus w prezencie...

 

Stolec, próbowałeś SRS WOW lub lekkiego podbicia górnych pasm?

Może to tchnie trochę życia w twoje JBLe 220...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności