Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

 

To co, po wakacjach kolejny, idąc półrocznymi odstępami? Zgodnie z zapowiedzią Michała odbędzie się u niego, tak dla odmiany.

 

P.s. Wkrótce z Leśniczówce miejsca zacznie brakować mam wrażenie :o

 

Jak ma braknąć miejsca w Leśniczówce to u Michała nie wiem gdzie nas tylu pomieści......rezerwuje balkon Michałowy :P

 

 

Oczywiście z Michałem żartowałem, bo jeszcze ludzie zaczną się nastawiać na przyjazd do niego :D

 

Choć musisz przyznać, że obłożenie na tyle duże, że niewiele więcej sprzętu by weszło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To co, po wakacjach kolejny, idąc półrocznymi odstępami? Zgodnie z zapowiedzią Michała odbędzie się u niego, tak dla odmiany.

 

P.s. Wkrótce z Leśniczówce miejsca zacznie brakować mam wrażenie :o

Jak ma braknąć miejsca w Leśniczówce to u Michała nie wiem gdzie nas tylu pomieści......rezerwuje balkon Michałowy

Oczywiście z Michałem żartowałem, bo jeszcze ludzie zaczną się nastawiać na przyjazd do niego :D

 

Choć musisz przyznać, że obłożenie na tyle duże, że niewiele więcej sprzętu by weszło.

e tam ubijemy sie jakoś u Michała

Wiesz co, Ja sobie myślę że jak będzie trzeba to da rady więcej sprzetu wyłożyć, zostala jedna loża nie obłożona koło sceny tylko nez światła :(

 

Ogólnie masz rację, dprzetu było więcej i jakoś wzgledem pierwszego meeta wyszlo lepiej.

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez siara1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie wszystkim dziękuję za spotkanie! Kolejny super meet i piękna tradycja.

Dużo fajnego sprzętu, kombinacji odsłuchowych, zakręconych ludzi i muzyki.

Godziny mijały mi błyskawicznie.

 

Jestem zdziwiony dźwiękiem płynącym z malutkiego Mojo. Dawał sobie rady na poziomie Aune S16 a jest wielkości paczki papierosów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja zabiorę lapka z Linuksem bo bardzo brakowało takiego sprzętu że się wpina daca i gra a nie szukanie sterów :)

Pewny jesteś że nie było laptopa z linuksem na sali? :P

 

a bo żeś w kąt poszedł :P z tym sprzętem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja zabiorę lapka z Linuksem bo bardzo brakowało takiego sprzętu że się wpina daca i gra a nie szukanie sterów :)

Pewny jesteś że nie było laptopa z linuksem na sali? :P

a bo żeś w kąt poszedł :P z tym sprzętem
sam widziałeś że jak dotarłem to średnio miałem gdzie się rozłożyć z moimi gratami.

Ale w sumie nie pomyślałem o tym aby połączyć te 2 stoliki. Mniejsza z tym będzie nauczka na kolejny meet ;)

 

P.S. Swoją drogą jest ktoś od nas kto ma nauszniki czołgisty(DT150), i byłby skłonny ich pozyczyc na jakiś tydzień?

Dzis słyszałem kolejne dobre opinie na ich temat, a na głowie ich jeszcze nie miałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym DT150 posłuchał a nikt nie miał :/

 

Poza tym bardzo miło spędzona niedziela w jakże sympatycznym towarzystwie.

Na pewno na plus więcej światła (co za tym idzie i zdjęć, będzie co oglądać i wspominać), ciasteczka oraz paluszki ^^ :D

 

Sprzętu fajnego oczywiście pod dostatkiem ale nie to było najważniejsze a możliwość spotkania się.

 

Dziękuję również Robertowi oraz Michałowi za transport ze środka tego urokliwego lasu do cywilizacji, przynajmniej mogłem Lyra przytachać :)

 

Lajków mi brakło ...

Edytowane przez Hakuri
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje opadły. Uporządkowałem sobie myśli.

 

Chyba największe wrażenie wywarły na mnie SWS-y kolegi Michała oraz Staxy 507.

 

Ale to chyba normalne :) .

 

SWSy mocno zmieniały swój charakter zależnie czy włączony był tryb napięciowy na Cayinie czy nie. A 507 mocno atakowały basem, tu coś było na rzeczy. Pady był chyba stockowe, reszta też stock (poza pałąkiem, tak?), więc podejrzenie rzucam na energizer Sennheisera.

 

A jak HD800s i Momentumy 2? Większość chyba słuchała, przynajmniej tych pierwszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SR507 są 100% stock, energizer jest deko ciemniejszy niż np SRM-1 albo SRM-323S, ale generalnie to jedne z lepszych staxów jak chodzi o jakość i ilość dołu. Granie z Cainem bardzo mi się spodobało. Z resztą z tymi Cayinami to praktycznie wszystko dobrze grało ;p

 

Hd800s to bardzo fajne słuchawki, natomiast przez to że mają takie trochę łatwiejsze w odbiorze brzmienie niż jedynki, to straciły wowfactor który mnie zaczarował przy piwrwszym odsłuchu "jedynek". Ale na pewno chciałbym im poświęcić trochę więcej czasu ;)

 

A SWS-y dla mnie lepiej grały w trybie napięciowym, chociaż ciężko powiedzieć, też potrzebowałbym nieco więcej czasu.

 

Aaa, nie mógłbym nie wspomnieć co mi się bardzo spodobało, C4 + GS1000 Chickenka, najlepsze portable na meecie, gdyby nie ten kabel ze zintegorwanym stojakiem :lol: Tak kolorowe, wciągające i magiczne granie, że aż się ich nie chciało ściągać z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hd 800 bardzo wygodne , idealne do długich odsłuchów, przyjemne i niemęczące granie na długie odsłuchy. Z drugiej strony trzeba się sporo napocić w pracy, aby tego niemęczącego grania zaznać. To chyba o to chodzi w tym zbalansowanym graniu....

 

Edit: Momentum 2 - wchodzą całe uszy, a mam większe niż średnie. Zarejestrowałem jedynie że grają v-ką z mocnym , nisko schodzącym basem, przy jednocześnie w miarę detalicznej i czytelnej górze.

Edytowane przez rezystor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolegom za mile spędzony czas na rozmowach i odsłuchach takiej różnorodności sprzętu audio. Tak mało czasu było a tyle jeszcze rzeczy do posłuchania. Może następnym razem uda się nadrobić zaległości

Moje typy - nic odkrywczego (co zostało już wcześniej stwierdzone): C4 z B1 - bardzo dobra synergia - DAP nadaje barwę, wzmacniacz po postu wzmacnia, z innymi źródłami już tak dobrze nie było.

Stacjonarnie - SWS z Schiit Lyr - wymiatało, tego trzeba posłuchać! :)

Czekam na następne spotkanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności