Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chce posłuchać Topaza? Mam przywieźć?

Jak nie problem to bierz. Z chęcią przesłucham jak największą ilość źródełek :)

Zawsze to jakoś morze mi pomóc w doborze poszukiwanego obecnie prze ze mnie nowego króliczka :)

 

mam nadzieje że nie zrobię sobie jeszcze większej papki z głowy od nad mierniej ilości wrażeń xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na razie przyglądam rozwojowi sytuacji i jak termin będzie dla mnie odpowiedni to chętnie przyjadę. Sam nie deklaruje swojego terminu, jeszcze nie wiem kiedy będę miał wolne.

Edytowane przez kartonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na razie przyglądam rozwojowi sytuacji i jak termin będzie dla mnie odpowiedni to chętnie przyjadę. Sam nie nie deklaruje swojego terminu, sam jeszcze nie wiem kiedy będę miał wolne.

Termin w sumie jest już prawie znany, tzn są 3 opcje. Gdzie 2 bardzo sobie bliskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja się na razie przyglądam rozwojowi sytuacji i jak termin będzie dla mnie odpowiedni to chętnie przyjadę. Sam nie nie deklaruje swojego terminu, sam jeszcze nie wiem kiedy będę miał wolne.

Termin w sumie jest już prawie znany, tzn są 3 opcje. Gdzie 2 bardzo sobie bliskie :)

 

Mógłbyś przybliżyć o jakie terminy chodzi, coś mi to umknęło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

 

Coś czuję że muszę być tam pierwszy żeby mi starczyło czasu posłuchać wszystkiego, i ustawić się w ewentualnych kolejkach :ph34r:

Żeby się nie okazało, że będzie kolejka przy jeszcze zamkniętym lokalu - jak do sklepu mięsnego za komuny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki :)

 

 

Coś czuję że muszę być tam pierwszy żeby mi starczyło czasu posłuchać wszystkiego, i ustawić się w ewentualnych kolejkach :ph34r:

Żeby się nie okazało, że będzie kolejka przy jeszcze zamkniętym lokalu - jak do sklepu mięsnego za komuny :)

 

Nie kracz :P

 

Fajnie jak się nas trochę zbierze, ale nadmierny tłok też nie jest wskazany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czas podsumować, wszytskim pasuje 27.09.2015 a więc tak zostaje.

Prosze was o ustalenie godziny rozpoczęcia imprezy, moja propozycja to 15 lub 16

Jeśli chodzi o życzenia sprzętowe to wpisujcie tutaj swoje propozycje co ma dostarczyć mp3store, wiem że o ile bedzie taki sprzęt na stanie to przyjedzie na meet.

 

Jutro Lesniczówka zakłada na swojej stronie promocję imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma być tyle sprzetu to im wcześniej tym lepiej.

Jeśłi idzie o sprzety jakich chciałbym posłuchac, to im więcej stacjonarnych wzmacniaczy słuchawkowych tym lepiej.

 

Leśńiczówka zakłąda promocję imprezy?? No tytaj mam mieszane uczucia. Ja to widziałem raczej jako impreze ZAMKNIETĄ, strikte dla forumowiczów. Jeśłi zrobi się z tego "spęd" to może być kiszka.

Edytowane przez elemeledudek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayster przybywaj z czym chcesz, myslę ze jak najbardziej Aune jest mile widziane, Ja prosze o B1!

 

 

Skoro ma być tyle sprzetu to im wcześniej tym lepiej.

Jeśłi idzie o sprzety jakich chciałbym posłuchac, to im więcej stacjonarnych wzmacniaczy słuchawkowych tym lepiej.

 

Leśńiczówka zakłąda promocję imprezy?? No tytaj mam mieszane uczucia. Ja to widziałem raczej jako impreze ZAMKNIETĄ, strikte dla forumowiczów. Jeśłi zrobi się z tego "spęd" to może być kiszka.

zamknięcie całkowicie lokalu wiąże się z kosztami, nie widzę w tym problemu ale niech się wszyscy wypowiedzią na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj się dowiedzieć o jakim koszcie mówimy. Nie wyobrażam sobie, że obcy i przypadkowi ludzie będą chodzić i brać do ręki moje sssskarrrrrby.

Może samolubnie to brzmi, ale wiecie o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknięcie lokalu jest z mojego punktu widzenia rozwiązaniem bezpieczniejszym, w końcu na meecie będzie sprzęt za grube tysie. A jeżeli koledzy z audiohobby też się pojawią, to może być nas całkiem sporo.

A imprezę zacząłbym nieco wcześniej, może około 12, nie każdy będzie mógł do 22 siedzieć. A sam chętnie przyjadę wcześniej, rozłożę swój stragan i pomogę w organizacji na miejscu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie się dopisałem, acz z racji tego że mój ojciec leży w szpitalu, może się okazać, że nie dam rady się zjawić ostatecznie. W każdym razie też byłbym zwolennikiem wcześniejszej godziny. 12:00 wydaje się być całkiem ok.

 

Jeśli chodzi o propozycje co do sprzętu z MP3Store, to zawsze marzyłem by odsłuchać legendarne DT990. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknięcie lokalu jest z mojego punktu widzenia rozwiązaniem bezpieczniejszym, w końcu na meecie będzie sprzęt za grube tysie. A jeżeli koledzy z audiohobby też się pojawią, to może być nas całkiem sporo.

A imprezę zacząłbym nieco wcześniej, może około 12, nie każdy będzie mógł do 22 siedzieć. A sam chętnie przyjadę wcześniej, rozłożę swój stragan i pomogę w organizacji na miejscu.

 

Również jestem za zamknięciem lokalu i zorganizowaniem imprezy dla użytkowników forum. To dla nas i dla naszego sprzętu bezpieczniejsze, bo na otwartej imprezie zamiast skupiać się na odsłuchach, będziemy pilnować własnych sprzętów.

 

 

Spróbuj się dowiedzieć o jakim koszcie mówimy. Nie wyobrażam sobie, że obcy i przypadkowi ludzie będą chodzić i brać do ręki moje sssskarrrrrby.

Może samolubnie to brzmi, ale wiecie o co mi chodzi.

 

Rozumiem o co Ci chodzi. Mam zaufanie do użytkowników forum w kwestii szacunku do słuchawek, natomiast obcym ludziom spoza forum wolałabym nie dawać ich do odsłuchu. Tutaj niemal wszyscy traktują swoje słuchawki/ampy/dac jak skarby :)

 

 

Jesteście zainteresowani jakimiś sprzętami Aune?

Jestem zainteresowana Aune T1 mkII i X1S. Jeżeli któreś z nich poprawnie napędzi i wysteruje moje K702 to problem DACA/AMPA będzie rozwiązany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności