Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga!!!

 

Podaje wolne terminy wyznaczone w najblizszym czasie dla Nas przez Leśniczówkę

26.09 od 10 do 17

27.09 od 10 do 22

4.10 od 10 do 16

 

Proszę was teraz o decyzję ktory z terminów jest najlepszy dla wiekszości, mnie osobiście pasują wszystkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna, ale trza płacić przy wjeździe do Parku jak sie nie mylę.

Mi pasuje 26 wrześńia wstępnie, ale do innych terminów teżsie spróbuję dopasować.

A jakieś źródło dla płyt CD ktoś przytaszczy? Może jakis odtwarzacz w samej Leśniczówce mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można pod samą Leśniczówkę dojechać samochodem?

do którejs godziny sie płaci 10pln ale nie wiem do której, wieczorem na koncertu zawsze pakowałem się za darmo, pod samą Lesniczówką nie ma problemu z parkowaniem

 

 

Mozna, ale trza płacić przy wjeździe do Parku jak sie nie mylę.

Mi pasuje 26 wrześńia wstępnie, ale do innych terminów teżsie spróbuję dopasować.

A jakieś źródło dla płyt CD ktoś przytaszczy? Może jakis odtwarzacz w samej Leśniczówce mają?

Raczej wątpię by mieli jakiegoś ałdjofilskiego cd-ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czarna

Czujesz w sobie tę moc?

Patrz jak tu rządzisz nawet głosu nie podnosząc.

To się nazywa charyzma ;)

A tak już na poważnie - proponuję, abyśmy zrobili listę podobną do zbiorówkowych list.

Każdy komu pasuje data 27 września wpisuje się na listę podając co może ze sobą przywieźć (w przypadku dużych zasobów subiektywny wybór najciekawszych rzeczy)

Jeśli komuś nie pasuje, to pod listą dopisuje się pod alternatywnym terminem (ale z zakresu podanych przez Leśniczówkę - czyli 26.09 albo 4.10)

Jeśli komuś pasuje 27 ale pasuje też któraś z pozostałych dat, to niech na początku swojej linijki napisze w nawiasie tę datę.

Na przykład dla przykładu podam przykład:

 

27 września - niedziela:

(26.09, 4.10) belesiu, Audio-GD 11.32, basmoded K612, Daphile linux audio system serwer

 

26 września - sobota:

(4.10) iksygrekzet, skarpety dziadka, buda i kocyk psa, wczorajszy podwieczorek

 

4. października - niedziela

alfaomegowa - zadrosny mąż, czwórka dzieci, złośliwa teściowa (zamienię całość na Carbo Tenore)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, a nie prościej arkusz kalkulacyjny z googla gdzie wpiszemy się nick iksy pod datą pasującą, propozycja innej(ale jest to równoznaczne z zaproszeniem do siebie :P ) i obok co możemy przytaskać ze sobą? Może będzie to na innej stronie niż to forum, ale wydaje mi się czytelniejsze.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem z arkuszem Google jest taki, że trzeba mieć konto na Google.

Nie mam nic przeciw, ale skoro w zbiorówkach działa taka forumowa forma, to po co tu zaprzęgać obce technologie. Zawsze dla potomnych zostanie ślad (No i wzór dla przyszłych meetów)

P. S. Mnie np. zawsze irytuje jak muszę do youtuba iść żeby zobaczyć o jakiej piosence ktoś pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie. Osobna aplikacja. Prywatne zasoby.

I jak ja za 10 lat udowodnię, że z Panią Prezydent Czarną na meecie byłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem z arkuszem Google jest taki, że trzeba mieć konto na Google.

Nie mam nic przeciw, ale skoro w zbiorówkach działa taka forumowa forma, to po co tu zaprzęgać obce technologie. Zawsze dla potomnych zostanie ślad (No i wzór dla przyszłych meetów)

P. S. Mnie np. zawsze irytuje jak muszę do youtuba iść żeby zobaczyć o jakiej piosence ktoś pisze.

Na zbiorówkach po prostu wpisuje się kto czego ile bierze, a tutaj łatwiej będzie nam dopatrzyć się w którą datę więcej ludzi może wpaść ;)

 

Ale to już jak uważacie ;) Ja tylko zaproponowałem coś co wydaje mi się czytelniejsze :P

 

 

No i właśnie. Osobna aplikacja. Prywatne zasoby.

I jak ja za 10 lat udowodnię, że z Panią Prezydent Czarną na meecie byłem?

Się później tu wrzuci wynik xD Albo screen. Zresztą mam tyle miejsca tam że mogę to trzymać do końca googla i o jedną dekadę dłużej ;)

A do udowodnienia to nawet zdjęcie sobie będziemy mogli zrobić pamiątkowe żeby pokazać innym że na śląsku najlepsze meety mamy ::D

27 września - niedziela:

(26.09, 4.10) belesiu, Audio-GD 11.32, basmoded K612, Daphile linux audio system serwer

27 września - niedziela:

(26.09, 4.10) Ugz, SMSL M2, ipod Touch 4g 32gb, SL HD681, wzmacniacz słuchawkowy(nazwy jeszcze mu nie dałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

27.09 od 10 do 22

 

 

:D

częstochowa, jakiś wspólny transport ?

 

w żadnym wypadku Częstochowa..mam 30km do Leśniczówki i to z przeciwnego kierunku niż Częstochowa

Mogę zabrać ekipę z okolic Gliwic lub Mikołowa

 

Jedyny problem z arkuszem Google jest taki, że trzeba mieć konto na Google.

Nie mam nic przeciw, ale skoro w zbiorówkach działa taka forumowa forma, to po co tu zaprzęgać obce technologie. Zawsze dla potomnych zostanie ślad (No i wzór dla przyszłych meetów)

P. S. Mnie np. zawsze irytuje jak muszę do youtuba iść żeby zobaczyć o jakiej piosence ktoś pisze.

Na zbiorówkach po prostu wpisuje się kto czego ile bierze, a tutaj łatwiej będzie nam dopatrzyć się w którą datę więcej ludzi może wpaść ;)

 

Ale to już jak uważacie ;) Ja tylko zaproponowałem coś co wydaje mi się czytelniejsze :P

 

 

No i właśnie. Osobna aplikacja. Prywatne zasoby.

I jak ja za 10 lat udowodnię, że z Panią Prezydent Czarną na meecie byłem?

Się później tu wrzuci wynik xD Albo screen. Zresztą mam tyle miejsca tam że mogę to trzymać do końca googla i o jedną dekadę dłużej ;)

A do udowodnienia to nawet zdjęcie sobie będziemy mogli zrobić pamiątkowe żeby pokazać innym że na śląsku najlepsze meety mamy : :D

27 września - niedziela:

(26.09, 4.10) belesiu, Audio-GD 11.32, basmoded K612, Daphile linux audio system serwer

27 września - niedziela:

(26.09, 4.10) Ugz, SMSL M2, ipod Touch 4g 32gb, SL HD681, wzmacniacz słuchawkowy(nazwy jeszcze mu nie dałem)

 

dopisałem sie w arkusz i dopisuje tutaj

 

27 września - niedziela:

(26.09, 4.10) belesiu, Audio-GD 11.32, basmoded K612, Daphile linux audio system serwer

27 września - niedziela:

(26.09, 4.10) Ugz, SMSL M2, ipod Touch 4g 32gb, SL HD681, wzmacniacz słuchawkowy(nazwy jeszcze mu nie dałem)

27 września - niedziela

( 26.09, 4.10) siara1975, Fiio X5, Vorzuge Duo Amp, Denon D7100

Edytowane przez siara1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że sensownie byłoby, aby każdy zabierający ze sobą jakiś sprzęt prądo-podłączalny, zabrał też jakąś listwę zasilającą.

Szkoda by było, żebyśmy czekali w kolejce do wolnego gniazdka :)

 

Trochę Siara ksywkę zmienił :) - Panie Fiio X5, przywrócę Ci dawną Siarowatość:

27 września - niedziela:
(26.09, 4.10) belesiu - Audio-GD 11.32, basmoded K612, Daphile linux audio system serwer
(26.09, 4.10) Ugz - SMSL M2, ipod Touch 4g 32gb, SL HD681, wzmacniacz słuchawkowy(nazwy jeszcze mu nie dałem)
(26.09, 4.10) Siara1975 - Fiio X5, Vorzuge Duo Amp, Denon D7100

Edytowane przez belesiu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że sensownie byłoby, aby każdy zabierający ze sobą jakiś sprzęt prądo-podłączalny, zabrał też jakąś listwę zasilającą.

Szkoda by było, żebyśmy czekali w kolejce do wolnego gniazdka :)

To jest bardzo dobra rada ;)

Podpisuję się pod nią :)

Zapytam może też od razu czy któraś z osób planujących wybrać się do leśniczówki ma któreś z słuchawek z poniższej listy:

DT990Pro 250Ohm

DT770Pro 250Ohm

HE400i - to już wiem :) i liczę po cichy że się uda mi je odsłuchać

HFI-780

HD600

HD580

DT150

HM5 - o tych też posiadam informację już, i też jest szansa że się pojawią :)

R70x

Q701

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaczek, akurat płyta CD to dla mnie punkt wyjścia. No trudno, chyba że mnie co kopnie i swojego klamota przytaszczę....wątpię.

Wyglada na to, że tym razem coś z tego meetu bedzie. Kurde, ależ sie cieszę, się na tę okazję nawet umyję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można liczyć że ktoś laptopa zabierze z napędem ;)

 

Na swojego nie gwarantuję bo za parę chwil go wysyłam do serwisu, niech poprawią kilka drobnych szczegółów zanim mi się rok akademicki nie zacznie :)

 

A może ktoś z śląska ma jeszcze JVC HA-S680 kiedyś ładny szał na nie był, więc może ktoś coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaczek, akurat płyta CD to dla mnie punkt wyjścia. No trudno, chyba że mnie co kopnie i swojego klamota przytaszczę....wątpię.

Wyglada na to, że tym razem coś z tego meetu bedzie. Kurde, ależ sie cieszę, się na tę okazję nawet umyję :P

Jak będę jechał samochodem, albo ktoś po mnie podjedzie przestronnym vanem, to mogę zabrać dłubanego marantza na tda1541. Pre pod gramofon też mogę zabrać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności