Skocz do zawartości

Help


Gość pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

ludziska pomóżcie co mam kupić. Chce coś taniego bo wydałem kase na rowerek authora :D fajna sprawa ale na rowerku trzeba czegoś słuchać więc pomyślałem że kupie sobie playerka mp3 no i padło na irivera ale nie jestem pewien, zamierzam kupić ifp 795, może polecicie coś innego w tej cenie dodam iż chce kupić na pdp... tam kosztuje 570 chyba z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wachania kupuj iRivera iFP795. Ja swojego kupiłem 3 tygodnie temu w sklepie internetowym MultimediaBox za 596zł a przesyłka była gratis :) . Sprzęt jest naprawdę dobry. W tej cenie nic lepszego nie kupisz. Nie mam z nim żadnych problemów. Jednak polecam zmianę słuchawek na jakieś dobre. Ja dokupiłem do niego Sony MDR-EX71SL. Dopiero wtedy usłyszysz na co stać ten odtwarzacz. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez bylem zdziwiony ... ale ta sytulacja nie trwala dulgo ... player szybko znikl z amazona i juz nie wrocil ... na stronie iriveramerica jest sold out ... a najtansza oferte jaka znalazlem byl h320 za 270$ i tez w krotkim czasie zostal sold out ... teraz widzialem jedynie h320 za kwoty powyzej 300$ <_< a h340 kosztuje 380$ (1254 PLN) to jednak troche zaduzo jak dla mnie ... zwlaszcza ze za ta kwote mozna kupic h320 z polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej powiem Ci tak ja na Twoim miejscu brałbym ifp 795 choćby dlatego że jest mały i ma pamięć flash w przeciwieństwie do h-320 który ma hdd dlaczego o tym piszę... wszystko zależy gdzie masz zamiar jeździć rowerkiem czyw terenie czy normalnie po ścieżkach rowerowych w mieście, jak w terenie to lepszym wyjściem byłby odtwarzacz na flash ze względu na wstrząsy i nei chodzi tu o przeskakiwanie ścieżek bo i tak w obu playerach takiego problemu nie ma chodzi raczej o jego żywotność a dokładniej hdd

no chyba że potzrebujesz dużo pamięci

w kwestii iaudio się nie wypowiadam bo widziałem go tylko na półce w sklepie i na stronie internetowej :P

 

iriver rulezzzz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

286$ - Out of Stock or Special Order

287$ - Out of stock

289$ - jeszcze jest :) ale z przesylka to i tak bedzie 300$ :P

 

i tak kolega co by mi przywiozl iriverka wraca dopiero w sierpniu ... moze do tego czasu bedzie taniej ...

jeszcze i tak wszstko zalezy od tego ile bede mial warunkow :) bo jak zaduzo to kasa pojdzie na szkole

ja to bym sobie sprawil h10 20gb ... ale chcialbym miec pewnosc ze bedzie mogl odtwarzac filmy ... bo mimo wszystko to fajna opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to playery irivera i iaudio mają włściwie identyczne brzmienie. Iriver ma leprze słuchawki (zresztą ten temat jest na stronie www.iaudio.pl). Ja wybrałem irivera bo jest po prostu ładniejszy, iaudio ma model iaudio4 który był wg. mnie jednym z ładniejszych odtwarzaczy ale nie jest to model najsilnieszy (20 godzin na beteri). Co do problemów z iriverem, po prostu pamiętaj żeby po zakupie zaktualizować firmware, identycznie jest z iaudio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności