Skocz do zawartości

Recenzja Microsoft Zune 30 Gb


Seba272

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Jeszcze jedno pytanie - Czy ktoś się orientuje jaką moc wyjściową ma ZUNE na jeden kanał dla 32R bądź 16R ?.

"* 16 Ω load headphones: total harmonic distortion of -70 dB, an output power of 20 mW" za http://smartech.blogetery.com/2008/03/09/m...tting-stripped/, czyli więcej od Clipa, ale mniej o te 10 mW od większości Cowonów, chociaż suche dane to nie wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

1. Który Zune?

2. Rozumiem, że software masz zainstalowany bez problemu i działa, ale zwyczajnie nie wykrywa odtwarzacza?

3. Odtwarzacz jest nowy, czy używany?

4. Jeżeli używany, to masz pewność że jest sprawny?

5. Bateria w nim jest naładowana? Ładuje po podłączeniu do kompa? (do ładowania zune software nie jest potrzebne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Pierwsza rzecz do zrobienia gdy zune software się nie instaluje, to pościągać wszystkie aktualne łatki i updejty do windowsa, a następnie ściągnąć i zainstalować pakiety .Net 2.0, a potem 3.0

Cześć KHOT! Widzę że siedzisz mocno w tematyce odtwarzacza ZUNE 30.Możesz mi doradzić w pewnych problemach?Zainstalowałem nawet bez problemów ZUNA,"widzi" i przyjmuje wszystkie przesyłane pliki z komputera(muza,foto,itp.),a nie wiem jak przesłać pliki z filmami pobranymi z sieci przez Torent lub Muła.Próbowałem je przekonwertorować do formatu WMV,jak mi doradzono ,ale też bez efektu.W ogóle ich nie "widzi" na dysku .Chyba że takich filmów nie "łyka"??.Ijeszcze jedno pytanie--jak usunąć pliki z ZUNA???Po kliknięciu "usuń"--usuwa z ZUNA ,ale i z dysku komputera też.Jak możesz to odpisz tu,albo na mój adres mejlowy blackrichie@interia.pl Dzięki z góry i pozdrawiam--RYSIEK141

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam mam podobny problem jak jeden z kolegów wyżej. posiadam Zune 30 pod windows XP po przeprowadzeniu odpowiednich zmian w wierszu poleceń działał poprawnie. niestety zmieniłem komputer i na Vista występują błędy. Gdy chcę zainstalować software działający na XP wyskakuje komunikat "The operating system is currently not supported by Zune"

 

Zainstalowałem więc najnowszy Software 4.0. Cały proces przebiegł bez problemu. jednak nie mogę połączyć urządzenia. i gdy zaczyna łączyć wyskakuje Error during player update.

 

Proszę o jakąs poradę co z tym fantem zrobić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

mam pytanie do osób posiadających Zune. Czy ktoś z Was korzystał z tego Zune Marketplace? Działa to również u nas? W jakim formacie oraz jakości są te piosenki z niego? Są one w jakiś sposób zabezpieczone przed odtwarzaniem / kopiowaniem na komputer czy inne odtwarzacze?

 

A co do samej muzyki? Czy Zune dodaje do wgrywanej muzyki zabezpieczenie jeśli mamy pliki bez nich? Da się je bez problemu potem zgrać na komputer? Ciekawi mnie to, bo gdyby zaszła potrzeba odzyskania muzyki, to Zune by służył jako swego rodzaju "backup".

 

I kwestia dysku przenośnego. Da się go zamontować w systemie żeby wymieniać pliki bez oprogramowania? Coś takiego widziałem na forum. Czy wgrana muzyka w ten sposób będzie widoczna dla playerka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich, pozwoliłem sobie odświeżyć temat, gdyż właśnie stałem się posiadaczem odtwarzacza ZUNE 30 GB, i niestety posiadam problem z jego połączeniem z komputerem.

Mianowicie program go wykrywa, na wyświetlaczu widnieje ''connected'' lecz nie posiadam możliwości wymiany jakich kol wiek plików... wiem że temat się przewijał sporo razy na różnych forach, lecz nic nie pomaga.

I tutaj moja prośba, czy jest jakiś sprawdzony sposób na uzyskanie połączenia pomiędzy odtwarzaczem a kompem? Widze na nim kilka 'świeżych' piosenek więc łączyć się musiał.

 

Będę wdzięczny za jaką kolwiek pomoc - Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wykonałeś poprawnie instalacje softu i grajek nie jest "walnięty" to spokojnie powinieneś transferować pliki na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności