Skocz do zawartości

Impreza...


zaki

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, a więc mam do was meeega prośbę..

Robimy z kumplami juz 2 edycję imprezy w naszej szkole pt. "Dla K... bo lubie.." :P (szczegóły na PM.. :lol: )

 

ale potrzebujemy jakiegoś sprzetu grającego... jeśli masz jakąś parkę niepotrzebnych (albo wiekowych :P ) na moment głośników czy wzmacniacz, i mieszkasz w Stolicy, to pisz do mnie na PM, lub w tym temacie.. Sprzet nie musi być zbyt mocny ( cokolwiek lepszego od wieży... <_< ). Całośc potrzebna jest nam na piątek 11. 01. 2008, rano, więc powiecmy zgarnelibysmy to w czwartek popołudniu( lub jak komu wygodnie) i oddali w piatek popołudniu (lub jak komu wygodnie :P )

moge jak ktoś chce spisac papier na kiedy mam oddac i takie tam, czy dać dowód osobisty, tudziez wszystkie dane .. ;)

 

przyjmiemy każdą pomoc, odwdzięczając sie powiedzmy czteropakiem, czy dwoma czteropakami piwa, lub kto tam czym chce... :P

 

Chętnie przyjmę też pomoc w postaci jakiegoś kolorofonu, czy stroboskopu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nam ktos w stanie pomoc :D ??

 

Jeśli macie furę i odwieziecie mi głośniczki pod sam dom (jakies 15min od dworca zachodniego, ciągle alejami jerozolimskimi prosto), to jestem w stanie wypozyczyc wam coś takiego, tylko to ma naprawdę wrócić w nienaruszonym stanie -->spójrzcie na cene, oto czemu :/

 

http://www.eastwoodhifi.com.au/KEF_2005.HTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeśli macie furę i odwieziecie mi głośniczki pod sam dom (jakies 15min od dworca zachodniego, ciągle alejami jerozolimskimi prosto), to jestem w stanie wypozyczyc wam coś takiego, tylko to ma naprawdę wrócić w nienaruszonym stanie -->spójrzcie na cene, oto czemu :/

 

http://www.eastwoodhifi.com.au/KEF_2005.HTM

 

Dzięki eternality, ale juz po czasie..:P skołowałem starą Unitrę a i kolumny sie znalazły :) Co by nie powiedziec impreza była meega...

 

Może na 3 edycję?? z furą nie ma problemu... a przenosilibysmy w jedwabiu... :lol:;)

 

Edit: czemu ja tego wcześniej nie widziałem?? 0_o zaćmienie jakies... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności