Skocz do zawartości

Zimowy Meet W Trójmieście.


colnet

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę... :P HD280 Pro bardzo chętnie bym posłuchał :P nawet chciałem kupić. Karmę też zobaczę chętnie i nie tylko ja.

 

Myślę że wiek ok 15-25 lat bez problemu można się przecież dogadać w tym przedziale, bo ja mam średnią z tego 20 lat teraz będzie nie długo :P

 

Co do ilości postów to jest najmniej ważne liczy się wiedza i sprzęt też :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 644
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wierzę... :P HD280 Pro bardzo chętnie bym posłuchał :P nawet chciałem kupić. Karmę też zobaczę chętnie i nie tylko ja.

 

Myślę że wiek ok 15-25 lat bez problemu można się przecież dogadać w tym przedziale, bo ja mam średnią z tego 20 lat teraz będzie nie długo :P

 

Co do ilości postów to jest najmniej ważne liczy się wiedza i sprzęt też :P

Ja wiedzę mam słaba...dopiero zaczynam pisywac na forum. Siedze tu od roku ale ostatnio się jakos uaktywnilem. Co do wieku to mam 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna zaczyna :P Naliczyłem 7 osób... ostatnio latem chyba tylko 3 były chętne z czego jedna nie mogła. I z Douglaz'em doszedłem do tego że nie spotykamy się z bo mamy nawet podobny sprzęt.

Nie liczę na to że wszyscy przyjdą, bo to nie możliwe jest... ale jak by by się pojawiło 5 osób to ciekawie by już było.

 

Sprzęt z tego co widzę też jest i to nawet bardzo ciekawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby spotkanie miało miejsce w miarę blisko dworca PKP (obojętnie czy Wrzeszcz, Główny czy coś innego).

W moim przypadku dojazd pociągiem, a z autobusami jest lekki bałagan w Gdańsku.

Ewentualnie może ktoś po ustaleniu wszystkiego da innym dokładną instrukcję jak dotrzeć. Nr busa itd.

 

PS: Namówiłem kumpla, przyjedzie ze mną - razem z Philipsami SHP8900.

PS2: Oczywiście pojawię się na meet'cie jak nic nie wypadnie. (choć raczej pojawię sie)

 

PS3: Termin póki co pasuje mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Douglaz chodzi o KFC w głównym, przy dworcu? Ono jest dwupiętrowe? W sumie to niezły alternatywny pomysł jak co

 

Tak, KFC na dworcu głównym, tam u góry jest bardzo przyjemnie, zawsze siadamy z kolegami przy wielkim oknie z widokiem na dworzec. Po zatym na górze jest znacznie mniej ludzi niż na dole.

 

PS: jakby co to może na prośbe by przyciszyli muzyke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie ;).

Zabierałem się długo do zalogowania na forum, aż dostałem PW z informacją o spotkaniu :). Oczywiście z chęcią się pojawiłbym niezmiennie z moimi PX-ami i Zenem, tym bardziej, że siedzę teraz w internacie w Gdyni. Z tego co widzę chcecie spotkać się w ferie, a to już gorzej, bo musiałbym dojechać z domu. Jeszcze zobaczę jak to wyjdzie, w każdym razie powoli zbieram fundusze na nowe słuchawki i dobrze byłoby mieć porównanie do PX-ów. I zobaczyć użytkowników tego forum ;).

 

Na końcu pozdrawiam forumowiczów i życzę najlepszego w nowym roku :D (samego dobrego sprzętu audio ofc :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności