Skocz do zawartości

Zimowy Meet W Trójmieście.


colnet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 644
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szanowny pracujący kolega (:D) się nie dorwał do spirytusu, użyłem dwa waciki, mam nadzieję, ze nie masz nic przeciwko MatmaN'ie :D

 

Alez nie krepuj sie- wacikow CI u nas dostatek.

 

Hihi, swoja droga- jak nie ma muzyki, to wgrywasz Jacksona, nie ma avatarow- ustawiasz Jacksona :D Ty chyba lubisz Jacksona, co? :D Sluchal przedpremierowo nowej plyty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi, swoja droga- jak nie ma muzyki, to wgrywasz Jacksona, nie ma avatarow- ustawiasz Jacksona biggrin.gif Ty chyba lubisz Jacksona, co? biggrin.gif Słuchał przedpremierowo nowej płyty?

 

Nie, nie cierpię Go :P

Płyty mam jakoś miesiąc przed światową premiera, (przeważnie), trochę to kosztowne na początku było, ale teraz mam tańszy pomysł i się sprawdza (łącznie z piosenkami nie wydanymi na płytach).

 

też nie wiem.

ja tam sobie wyobrażam maksymalnie 6 osób ale to i tak będzie tłok.

 

postaramy się o jakieś siedziska, a poza tym, ktoś zauważył są schodki w sklepie i przed sklepem:D, zawsze będzie można podłogę zajac, nawet wygodna jest (sprawdzałem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w głowie:D

 

 

 

ale winyle, płytki, i jeszcze inne rzeczy mam. teraz to już jest bardziej relikt przeszłości, teraz już bardziej muza tylko, i nie koniecznie musi byc oryginał, bo jakoś nie chce mi się wydawać kasy na to żeby kupić jedna nowa piosenkę, (którą już pewnie posiadam<sic>) i okładkę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gdzieś jeszcze mam te stare jak z braćmi śpiewał (the jacksons i Jackson five). ale po odpowiedniej obróbce , to mi sie zmieściło na jednym cd w formacie mp3, wygodniej się słucha, tym bardziej ze mi adapter poszedł i od jakiegoś dłuższego (czyt. bardzo długiego czasu^2) nie naprawiam go.

 

 

dobrym i w miarę świeżym jest też Ghost (w całości dostępny na Youtube).

 

 

Ale to chyba nie bardzo jest w temacie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w temacie ale Wam się wybacza :P

 

Wracając do meetu to odbędzie on się 26 stycznia - godzina 15:00

 

Z tym że godzina 15:00 to już godzina mniej więcej o której spotykamy się w sklepie.

 

Jeśli ktoś nie wie jak trafić można zrobić tak jak wtedy że te osoby się spotkają przy wejściu do Galerii Bałtyckiej od strony dworca (nie od głównego wejścia) i wtedy pójdziemy do sklepu, jeśli będzie taka potrzeba to ja poczekam przed Galerią. Więc osoby które przypuszczają że nie trafią to nich tu piszą.

 

Zbieramy teraz potwierdzenia kto będzie i gdzie już będzie... czy przybędzie prosto do sklepu czy pod Galerię to pisać.

 

Lista osób które zdeklarowany że będą:

 

@jzmjm

@sp0q

@Voight (na pewno będzie - nie za bardzo trzeba potwierdzać :P )

@Boolin + kolega (potwierdzone)

@Douglaz (potwierdzone)

@baols + kolega (potwierdzone)

@Rusek (potwierdzone)

 

i ja :P (będę :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tematu nie czytałem i dzisiaj musiałem 10 stron "zrobić". Ja bym wpadł, ale niestety sobotnie popołudnie już zajęte. Z drugiej strony poznałbym młodszych kolegów ze swoimi wypasionymi sprzętami. Poza tym ze swoją Z5 to ja mogę na meecie no namów szpanować :lol: Dodatkowo za mała wiedza o sprzęcie by uczestniczyć w takim przedsięwzięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba dam radę trafić do sklepu :P , ale równie dobrze mogę czekać przy galerii.

 

matkom wiedza nie jest niezbędna :D

 

PS: MatmaN jak to się stało, że jednak Alessandro wybrałeś? Musze ich posłuchać, sam sie nad nimi zastanawiałem. (Kolejny meet?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się dziwnie czuł, nie rozumiejąc większości rzeczy ;)

 

Tak się teraz zastanowiłem i powiem Wam, że Was widziałem 17 stycznia w sklepie. Przechodziłem koło niego po 17 i się wtedy dziwiłem co tam tyle osób jeszcze robi. Niestety goniłem na trening i nie można było przystanąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatmaN jak to się stało, że jednak Alessandro wybrałeś? Musze ich posłuchać, sam sie nad nimi zastanawiałem. (Kolejny meet?)

 

To one wybraly mnie- pojawilo sie ogloszenie na head-fi, dosyc korzystne, wiec sobie dziabnalem, a co? :D Teraz poluje na jeszcze jedne sluchawki, ale chwilowo nie mam kasy i strasznie mnie to boli.

A co do nastepnego meetu- bardzo chetnie- dajcie mi tylko wrocic z wyjazdu i mozemy sie spotkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności