Skocz do zawartości

Zimowy Meet W Trójmieście.


colnet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 644
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

who is who?

 

Ja jestem na pierwszym zdjęciu z tymi wrednymi, czerwonymi oczkami [po prawej stronie]

 

Świetną miejscówkę sobie znaleźliście Jakie wnioski z meet'u?

 

 

Takie, że warto chodzic na meety :) Ogólnie musze powiedzieć, że Aurvany pierwesze wrazenie, że potwornie zasysaja się w uszach (miałem wrazenie, ze mi mózg wyssie), co powodóje ból głowy. Sam dźwiek wcale nie jest taki jak mówią zimny, ja bym raczej powiedział dalikatny, wręcz ciepły, bas też jest, choć mało to fakt. Czasami można usłyszeć kaleczaca dolną góre, no i imo wcale nie grają jakoś przestrzennie... Dźwiękowo są naprawde nie złe.

 

SE530 to rewelacja. Na colnecie i Voight'owi jakoś się specjalnie nie spodobały, ale dla mnie to mistrzostwo świata :) Naprawde rewelacja i zgadzam się z nfsu, ze zagrają ładniej z szuflą niż z ifp. Pozatym inaczej je sobie wyobrażałem, ze bedą bardziej zimne, sterylne, kiedy grało naprawde ciepło i przyjemnie, basu też napewno nie brakowało :)

 

Ciag dalszy zabawy z szuflą tylko rozwiał moje wątpliwości co do niej. Clip gra podobnie do szufli - kolorowo i dośc bezposrednio imho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia odtwarzacze:

 

Rio Karma - bardzo pozytywne, choć duże to to jest, brzmi bardzo dobrze.dość sporo mocy, proste i czytelne menu i wyświetlacz

iPod Shuffle - bardzo pozytywne, fajnie cacko :P fajnie brzmi :)

iRiver Clix2 - nie wiem jak brzmi... ale dziwne to jakieś jest, obsługa itd :P

Sony NW-E103 - ciepłe ogólnie, ale jakoś się nie zagłębiałem w brzmienie

iRiver mPlayer - trochę zagłębiłem się w brzmienie i brzmi bliźniaczo do iFP... tak samo nieźle

 

 

Słuchawki:

Shure SE530 - hehe ciężko... brzmią fajnie (ale myślałem że lepiej) ale cena :P i te wkładanie do ucha :lol:

Philips 8900 - bardzo fajnie brzmienie, chłodne ale ładne szczegółowe

Sennki HD280Pro - jeszcze lepiej niż 8900, troszkę więcej basu, ale też chłodne, bardzo wygodne jak na słuchawki zamknięte

Sony MDR-EX71 SL - trzęsą ziemią i dość krzykliwe... mało stonowane ale od Epów lepsze

Koss UR-29 - niestety jak każde Kossy... nie bardzo...

 

 

Nie wiem coś pominąłem?

 

Możliwe...dużo tego było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się na meecie podobalo.

Lepiej było niż ostatnio, cóż czekam na reszte zdjeć.

Ogolnie to przypałowo wyszedłem - ja to ten w zielonej bluzie :D

Co do sprzetu to muszę przyznać, że było w czym wybierać :))

 

Nauczyliśmy nawet Colneta jak się powinno wsadzać IEM'y

(;

Muszę przyznać, że pozytywne wrażenie zrobiły na mnie K416.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności