Skocz do zawartości

Zimowy Meet W Trójmieście.


colnet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 644
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No było super ale inaczej sobie wyobrazałem to :P Myślełem ze bedzie wiecej rozmowy a tu praktycznie cały czas każdy siedział cicho i słuchał :) Szufelka i UM1 bardzo mi sie spodobały. PX100 to słuchawki kompletnie nie dla mnie ;) Natomiast CX300 uważam za lepsze niż moje EX71.

 

Ja jestem w zielonej bluzce jak cos :P

 

Nastepny meet MUSI się odbyć jak najszybciej. A teraz już chyba wiem na co zbieram kase...

 

Szkoda, że nie było wszystkich :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja! Jeśli przyniesiesz Szury :P

 

Mi też strasznie UM1 się podobały, a fajnie grał też ifp z PX'ami.

 

Super było też to, że mogliśmy posłuchać sklepowych iAudio i7, Clixa2... to są playery!

..no i różowiutka myszka Miki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następny to ja się oczywiście piszę... jak na razie proponowany termin przeze mnie to 26 stycznia (sobota) po zamknięciu sklepu czyli o godzinie 15:00, druga data to 27 stycznia (niedziela) po południu, ale to głównie muszę ustalić z @Voight więc spokojnie... na następny to choć będę umierał to przyjdę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK... to ruszamy twardo z organizacją drugiego spotkania, proponowana data to 26 stycznia - godzina 15:00

 

Pisać kto może się zjawić.

 

 

I jeszcze jedno, jak ktoś chce czegoś bardzo posłuchać to niech da znać co, możliwe że się da załatwić to do testów... chodzi o słuchawki i odtwarzacze oczywiście... tylko osoby te muszą się konkretnie zdecydować co chcą posłuchać maksymalnie do poniedzałku rano. Bo sprzęt trzeba ściągnać.

 

 

---

 

W tym poście bedę umieszczał listę kto będzie... bo ładnie mi się trafił pierwszy post na 20 stronie. A więc lista: (będę dopisywał jak ktoś się zdeklaruje pisząc niżej)

 

@jzmjm

@sp0q

@Voight

@Boolin + kolega

@Douglaz

@baols + kolega

@Rusek

i... ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności