Skocz do zawartości

Zimowy Meet W Trójmieście.


colnet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 644
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ogólnie to tak... dużo do opowiadania...

 

Byłem dzisiaj w MP3Store posiedziałem tam trochę... przesłuchałem tak trochę sprzętu za co dziękuję :)

 

Kilka faktów zostało ustalonych otóż:

 

- będzie dostęp do komputera - można wymienić pliki itp.

- na sklepie są dwa krzesła... taki plan żeby coś rozłożyć na podłodze do siedzenia... bo nie ma jak

 

 

Ogólnie dzisiaj tam siedziałem chyba ok. 2 godziny i trochę pogadaliśmy :P Jak co pytać odpowiem... bo jednak wiem więcej już :)

 

Acha trafić jest bardzo łatwo. Ale spotkamy się np. pod Galerią Bałtycką którą widać z dworca... z trafieniem nie będzie problemu.

 

 

 

I jeszcze jedno będzie miał ktoś aparat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK... pod Galerią tylko tam jest kilka wejść... mi chodzi o to wejście jak się wyjdzie z dworca, spojrzy w lewo to jest wejście, o te mi chodzi. Ja będę pod galerią od 16:30 prawdopodobnie już z Douglaz'em będę, bo tym samym pociągiem pojedziemy. Pod Galerią będziemy czekać do 17:00. Niech każdy sprawdzi o której ma pociąg, o której może być w Gdańsku Wrzeszczu.

 

Lista kto będzie:

 

Boolin plus kolega

baols

Douglaz

jzmjm

sp0q

ja

 

Sumując, jak wszyscy się zjawią to 7 osób.

 

 

Pominełem kogoś? Po bez wejściówek nie wpuszczamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno będzie miał ktoś aparat

 

Ja raczej wezme K550i, to powinno starczyć, no chyba, ze bedzie slabe światło, no chyba, ze ktoś ma K800i to już nawet słabe świetło nie straszne i aparat nie potrzebny ;)

 

Pominełem kogoś? Po bez wejściówek nie wpuszczamy

 

:lol: A jakie to mają byc wejściówki ? Bileciki do kontroli ? :P

 

Hmmm. Ja też pewnie będę jechał tym pociągiem (z Malborka do Gdańska przez Tczew)...

 

Ooo to być może zrobimy sobie już jeden meet po drodze do Wrzeszcza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tz. ja chce jechać SKM o godzinie 15:46 i na miejscu jest o 16:31 w Wrzeszczu. Możesz zajechać do Tczewa a potem przesiąść się na SKM.

 

laugh.gif A jakie to mają byc wejściówki ? Bileciki do kontroli ? tongue.gif

 

Raczej odtwarzacze i słuchawki do kontroli :P

 

Ja pewnie Aurvany w uszach będę miał to mnie rozpoznacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tz. ja chce jechać SKM o godzinie 15:46 i na miejscu jest o 16:31 w Wrzeszczu. Możesz zajechać do Tczewa a potem przesiąść się na SKM

 

colnet: już sprawdziłem o której ten pociąg jest w Pruszczu - o 16:10. Tak więc badź w pierwszym przedziale i najlepiej miej jakieś wielkie słuchawki na głowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zrobię cięcie po kosztach i pojadę osobowym - bilet strefowy czasowy (cała podróż wyniesie mnie 7zł i pięćdziesiąt kilka groszy).

Przyjazd o 16.11, ewentualnie pośpieszny przyjazd 16.50.

 

Z tymi przesiadkami to bym się pogubił :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się namówić kolegę (+shp8900). Ba, nawet nie musiałem go za bardzo przekonywać.

Niestety okazało się, że w czwartek (17.01) nie może bo pracuje do 16.00.

 

Przyjadę więc sam, no chyba, że dziwnym trafem meet odbędzie się w alternatywnym terminie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności