Skocz do zawartości

Głośniki Same Z Siebie Odbierają Radio


Moon-Flower

Rekomendowane odpowiedzi

co jak co, ale to jest bardzo śmiała teza :lol:

 

Oczywiście wg Hip-Hopowej ideologii Policja jest bezużyteczna (znając oczywiście tendencję do uogólniania). Użyjcie teraz swojej słynnej już umiejętności przewidywania przyszłosci i pomyślcie gdzie ziomal pójdzie gdy zniknie mu radyjko i tubka basowa z beemki. :rolleyes:

 

Ktoś jeszcze czuje respekt do pana Władzy skoro z pleców nie sterczy mi rękojeść od motyla, a mój odtwarzacz wciąż jest mój...

 

Nie wiem ile razy zostałeś spisany Roberrto, ale bardzo mi przykro z powodu twojego urazu psychicznego, cabron. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, byc moze niewiele w zyciu przezyles, ale ja poki liczylem na to ze policja mnie obroni, pare razy sie na tym mocno przejechalem. Nauczylo mnie to jednego - chce byc bezpieczny to musze sam dbac o swoje bezpieczestwo (dziala :ph34r: ). Jesli ktos bedzie chcial to i tak mi wsadzi motyla pod żebra. Żaden policjant mnie przed tym nie uchroni.

 

Zapomniałeś panie Skumkill że instytucja policji a ludzie w policji pracujacy to dwie rozne kwestie.

Nie majac najmniejszych zastrzezen co do wagi policji w panstwie, moge juz miec zastrzezenia co do tego jakie ma uprawnienia, jak z nich korzysta, jakie sa kryteria przyjmowania (bystrych tam zbyt wielu nie potrzebuja...) i do paru innych rzeczy. Dlatego nikt mnie nie zmusi bym kochał blue meanies.

 

W kazdej branzy ludzie sa rozni - wiadomo. Poki co nie poznalem porzadnego policjanta (a znam kilku) ale moze mi sie w koncu uda jakiegos spotkac.

 

Nalezy pamietac ze panstwo utrzymuje sie miedzy innymi z moich podatkow, musi mi zapewniac ochrone i nikomu nie musze za to dziekowac.

 

 

 

Co do spisywania - ciekawe ze poruszyles ta kwestie. Moglbym troche o tym napisac (niestety, zasmuce Cie, nie z perspektywy osoby czesto spisywanej, z cabron bardzo nie trafiles...) ale to nie jest miejsce na rozwazania tego typu.

 

Z mojej strony to EO(off)T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scumkill, każdy z mojego miasta Ci to powie, że po pobiciu chłopaka na przesłuchaniu (było o tym głośno w Faktach) nawet starsze osoby omijają posterunek Policji. Jestem z tych, którzy szanują pracę każdego człowieka w społeczeństwie, ale póki co do Policji z mojego miasta czuję głęboki uraz, szczególnie że znaliśmy z kolegami tego pobitego chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wole sluchac policji niz hip-hopu. to wiem na pewno. pewnych rzeczy nie mozna zrozumiec. policje mozna sprobowac.

HH nie można słuchać.

 

Natomiast jeśli chodzi Ci o rap i nie rozumiesz przykładowego Eldoki, to współczuje..

 

Ale większość przeciwników niestety słuchała w swojej karierze tylko coś pokroju "rapu" z vivy albo HG, jak to jarać, pić i jeb.ć polcje, nie mając styczności z czymś na poziomie.. żal?

 

Ktoś pytał dlaczego z reguły teksty są smutne itp. A co kur.. mają być wesołe? Żyjemy w końcu w Polsce. Ten ktoś realistą nie jest napewno ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech. swiat jest do dupy, papier toaletowy takze.

zreszta ja sie juz wypowiadalem kiedys na podobny temat :)

 

co tu duzo mowic - ja sie chowalem na starych kapelach typu Perfect, Maanam, Lombard, Lady Pank, Republika, Kombi, Budka Suflera itd itp.

cos czuje, ze moze juz czas przekazac moje konto tutaj mlodemu krecikowi (ma prawie 15 lat).

 

/edit:

 

a jakis czas temu w moim starym kompie w biurze slyszalem taksowkarzy rozmawiajacych przez CB radio - swoja droga wiele ciekawych rzeczy mozna bylo uslyszec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG ile bym dał za posluchanie radia z Kamczatki. To dla mnie jak odebranie sygnału z Marsa :lol:

 

Btw: to jest chyba aluzja do mnie:

 

Ktoś pytał dlaczego z reguły teksty są smutne itp. A co kur.. mają być wesołe? Żyjemy w końcu w Polsce. Ten ktoś realistą nie jest napewno

 

Jak chcesz to sobie słuchaj tego załosnego zaklamenego bełkotu. Nie mówie, ze mają być wesołe, ale tego "kur.." nie da sie słuchać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scumkill, każdy z mojego miasta Ci to powie, że po pobiciu chłopaka na przesłuchaniu (było o tym głośno w Faktach) nawet starsze osoby omijają posterunek Policji. Jestem z tych, którzy szanują pracę każdego człowieka w społeczeństwie, ale póki co do Policji z mojego miasta czuję głęboki uraz, szczególnie że znaliśmy z kolegami tego pobitego chłopaka.

 

Moja odpowiedź będzie krótka i dotyczy także elokwentnej wypowiedzi Roberrto.

 

W każdym gronie są jakieś czarne owce, co nie znaczy, że musimy wrzucać wszystkich do jednej beczki i stosować modne pogardliwe określenia. Gdyby nie było Policji zgodnie z logiką była by anarchia i mało który scum miałby opory, żeby przywalić komuś nawet za twarz lub buty. Koniec w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie soptkałem z czyms takim. Moje radio czasami samo z siebie odbiera jakąś ruską stacje a raz to przez jakieś 5 min odbierało jak cb radio w samochodzie i słyszałem jak kolesie rozmawiają o pogodzie i o drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać o głosnikach, które odbieraja radio to trwa dyskusja na tema polskiej rzeczywistosci. Jeśli chodzi o odbieranie radia to miałem tak na chińskich glośnikach, które dostalem do kompa, ale to bylo tylko jednorazowo, bo potem połączenie międzyplanetarne sie urwalo ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

wiem ,że troszkę stary temat ale piszę ponieważ kupiłem dwa dni temu głośniki logitech x-530 i nagle przez ok. godzinę zaczęły mi odbierać jakieś radio.. bodajże niemieckie.. dla niektórych jest to zabawne dla mnie też z początku było.. ale to radio momentami zagłuszało mi muzykę :unsure: i to mnie troszkę zdenerwowało..nie mam pojęcia co robić.! :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności