Skocz do zawartości

Informacje O Yp-k3


baczek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest na forum jakis mily uzytkownik K3, ktory moglby mi opowiedziec co nieco o tym odtwarzaczu ? Jak z jakoscia dzwieku? Jak z bateria? Jak z jakoscia samego odtwarzacza ? Czy sprawia jakies problemy, np czy panel dotykowy sie psuje ? i tym podobne sprawy. Z gory dziekuje ;]

 

 

Odpowiem ci niekompletnie gdyzsam ten odtwarzacz posiadam dopiero od jakiegoś czasu. Nawet nie miałęm jeszcze okazji sprawdzić jak długo bateria trzyma. Ale po kolei.

 

Sam odtwarzacz według moich potrzeb jest poręczny i ogólem dobrze sieprezentuje, nie jak byle coś. Z jakościa dźwieku jest naprawdę dobrze. Wcześniej korzystałem z kilku odtwarzaczy muzyki mp3, od discmenó do mptrójek i ta bije resztę na głowę. Nawet przy firmowych słuchawkach nie można naarzekać na dźwięk, a po przerzuceniu się na lepsze to po prostu cud miód. Do tego brak jakichkolwiek wewnętrznych szumów i dźwięków z samego odtwarzacza.

 

SAm odwarzacz jak wspominałem, dobrze się prezentuje, nie sprawia problemów. Obsługa jest tak prosta że nie potrzebujesz do tego żadnej instrukcji. Menu intuicyjne, panel dotykowy bardzo czuły (aż czasem drażni). Same menu stonowane, nie strzela tysiacem przeróżnych opcji tylko jest oszczędne ale zawiera najważniejsze funkcje dla odtwarzacza. Oczywiscie wybór piosenek od artystów i tytułów do piosenek nieznanych, EQ z kilkunastoma opcjami plus z możliwościadostosowania go do własnych potrzeb. Radio proste w obsłudze łapie dobrze fale, choćz jakością dźwięku akurat w tej kwestii nie jest ażtak cudnie (ale to w końcu radio). Przeglądarka zdjęć w sumie nie iwem po co komu potrzebna , skoro odtwarzacz ma tylko grać.

 

Bateria sam jeszcze nie wiem ile trzyma, kupiłem ten odtwarzacz w wigilię, i od tamtej pory uzywam go przynajmniej przez godzinę dziennie, czyli 13 godzin trzyma bez problemu. Problemem ,a raczej wadą jest że wskaźnik baterii czasem nie potrafi się zdecydować ile tej energii mu pozostało. Raz wskaże 4, raz dwie, innym razem 3 kreski. Ale to drobny szczegół.

 

Wymiana miedzy kompem a odtwarzaczem jest szybkaa i bezproblemowa przynajniej u mnie. Wystarczyć powinien xp z sp2. Po instalacji programu firmowego od samsunga łatwo domyślićsię można jak i co przerzucać. 1.50 gb przerzucił mi w około 5-6 minut.

 

No to tyle, wiecej czarowac nie bede bo sam dokładnie jeszcze nie poznałem jego mozłiwosci.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A ja mam pytanie : czy baterie w tym odtwarzaczu trzeba jakos formatowac ? Tak jak to sie robi jeszcze czasem z telefonami komorkowymi, czyli jakies 3 formatowania po 16 godzin, badz chociaz jedno... Czy trzeba formatowac baterie - na to krotkie pytanie chce odpowiedzi :P Odtwarzacz przyjdzie mi zapewne jutro, stad pytanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności