Skocz do zawartości

Myzyka...refleksyjna?


danlancher

Rekomendowane odpowiedzi

NIe wiem sam jaki maja byc... musza mi wpadac w ucho.Ten kawalek ze stronki Huet'a wyjatkowo przypadl mi do gustu. TEraz przesluchalem plytke Ehma - Les temps modernes i jest boska :D Pizzicato - cudownay utwor , o takie wlasnie mi chodzi...

 

Sprawdze napewno ;)

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że spodobają Ci się raczej utwory fortepianowe niż "refleksyjne teksty utworów angielskiego progresywnego rocka"... bo ja również wolę fortepian niż przedwieczny angielski rock, a obaj zaczęliśmy od "usłyszenia fajnego, fortepianowego kawałka na jakiejś stronie internetowej" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Peter Hammill.
  2. rodzime Możdżer - Piano oraz Możdżer / Danielsson / Fresco - The Time ;).
  3. może coś z Loreeny McKennitt, np z albumu The Visit, chociaż to nieco inne klimaty: http://www.quinlanroad.com/audio/thevisit/tangotoevora.mp3 (z oficjalnej strony)

/+ co to za kawałek z pierwszego posta ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/+ co to za kawałek z pierwszego posta ;)?

 

Czy ktos z userow zna moze tytul utworu na tej stronie? http://www.christophehuet.com/

 

Tez chcialbym wiedziec. Pisze ,ze autorem utwozu jest tez Huet,ale tytulu nie ma ;/

 

Odsluchalem ten kawalek ktory podales i nie o to zupelnie mi chodzi. Ale dzieki,srobuje jeszcze tych 1wszych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Przesluchalem juz wszystkich wykonawcow ktorych mi podaliscie i srednio mi sie podobnaja... w sumie w ogole. POza Ehma,nie wime co w nim jest :D W niektorych utworach jest troche elektroniki... calkiem fajnie.

 

Mam kolejna prosbe/pytanie. Znacie moze cos w tym stylu?

Tu jest akurat Battlefield,az mnie ciary przechodza :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest po prostu soundtrack z gry... nie jest to gatunek grany przez jakieś konkretne zespoły czy konkretnych wykonawców (mimo że takie soundtracki są w pewien sposób inspirowane "dynamiczną muzyką klasyczną")

 

poszukaj ogólnie soundtracku z battlefielda i jemu podobnych gier (np. te, które skomponował Jeremy Soule - wszystkie brzmią bardzo podobnie)... np. soundtrack podstawki i wszystkich dodatków do Guild Wars brzmi bardzo podobnie (i też jest grany przez play orchestra)... albo po prostu nagrań z koncertów play orchestra...

 

oczywiście są tu pewne podobieństwa do muzyki filmowej, można doszukiwać się podobieństw z muzyką graną przez E.S. Posthumus (z tym ostatnim całkiem sporo)... ale to nie będzie dokładnie to...

 

jeśli interesuje Cię np. muzyka z trailerów filmowych, to jest ona nagrywana np. przez Immediate Music czy X-Ray Dog (wpisz na youtube "dethroned")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Przesluchalem juz wszystkich wykonawcow ktorych mi podaliscie i srednio mi sie podobnaja... w sumie w ogole.

Jestem bardzo ciekawy ile Hammilla przesłuchałeś w jedno popołudnie ROTFL :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warlockNo przesluchalem pare utworow,tyle ile zdazylo mi sie sciaganac. Moze posciagam jeszcze...

 

KHRoN Wiem,ze to st z battlefielda.Chodzi mi wlasnie o takie utwory w wykonaniu orkiestry :)

 

werni Znam,slyszalem i widzialem xxx razy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawałek aphex'a twin'a alberto balsalm z 96' wraz z tym sklejonym clipem daje troszke do myslenia a i muzyka piekna.. tzreba sie troszke wczuc..

http://pl.youtube.com/watch?v=pkkNScuRsvs

i jeszce fatboy slim i jego bird of prey

http://pl.youtube.com/watch?v=unF1QIdwdfs

hmm pink floyd high hopes

http://pl.youtube.com/watch?v=8ioavsW0tgI

 

sprawdz jeszcze.. jean michel jarre i tak na szybko to kawałki oxygene II, oxygene IV, equinoxe IV, chronologie VI,magnetic fileds, aero, tribute to JPII..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatchrist dzieki za kawalki,ale je znam. Na codzien slucham elektroniki,ogolnie mowiac, i Jarre tez znam. Chodzi mi raczej o instrumentalne utwory...

 

werni NIezly kawalek :D Mam go na ktorejs plycie Apache a mam ich kilka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności