Skocz do zawartości

Iaudio 2gb


Alhor

Rekomendowane odpowiedzi

Włąśnie doczytałem na stronie iaudio że wersja 2GB flash ma ograniczenie do ilościo utworów - 450. Wrsja 1GB ma natomiast ograniczenie do 320 plików. Osobiście nie panikuję bo obecnie mieści mi się na moim 1GB 120 utworów, więc może nie jest to wielką wadą. Czy iriver też ma takie ograniczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i od systemu plików, bo każd ma swoje ograniczenia:

FAT ma swoje ograniczenia, więcej znajdziesz w necie

 

bingo!

właśnie do mnie dotarło, że FAT ma ograniczenie max rozmiaru partycji do 2GB, więc flashplayery powyżej 2GB będą zmuszone mieć FAT32 :D choć nie wiem na ile to fajne, bo cena może podskoczyć. Alternatywne rozwiązanie: 2 partycje na jednym playerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc flashplayery powyżej 2GB będą zmuszone mieć FAT32 :D choć nie wiem na ile to fajne, bo cena może podskoczyć.

Istnieje wiele różnych systemów plików... Dlaczego więc akurat FAT32??

 

Skrót FAT32 pochodzi o tablicy alokacji partycji. W żaden sposób nie jest to związane ze sprzętem. Więc dlaczego cena miałaby podskoczyć skoro samemu można nawet sobie sformatować playera na FAT32. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności