Skocz do zawartości

Problem Z Odtwarzaniem Filmów W V39


Rkm

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z odtwarzaniem filmów w mojej Vedii V39 - odtwarzacz odpala filmy, ale po kilku sekundach sekundach wyłącza się albo zawiesza. Problem dotyczy wszystkich filmów - nie tylko tych zrzuconych przeze mnie, ale także będących standardowo wrzuconych materiałów z gry Kane & Lynch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, byłbym zapomniał - przy odpalaniu odtwarzacza i klikaniu na filmy w menu głównym słychać jakieś trzaski. Robiłem to co poradził mi .ksy ale nic nie pomogło - chyba czeka mnie reklamacja... <_< Szlag by to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw wrzuć najnowszą wersje firmware ze strony producenta. Nie pomogło ? dzwon i reklamacja ale proponuje po 2 stycznia bo wczesniej nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
najpierw wrzuć najnowszą wersje firmware ze strony producenta. Nie pomogło ? dzwon i reklamacja ale proponuje po 2 stycznia bo wczesniej nie ma sensu

 

U mnie również występowały problemy z filmami nie wiem co było przyczyną ale właśnie jak wgrałem firmware ze strony producenta (pomimo tego że w moim odtwarzaczu znajdowało się identyczne czyli firmware z numerkiem v 1.29) to problemy na razie zniknęły, filmy konwertuje programem Avi Chsetup4.0 ze strony producenta jak i WinAVI Video Converter w obu przypadkach działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności