Skocz do zawartości

Flash Skiny


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 miesiące temu...

Czy ktoś z Was używał iCowon v.3 RC1 na FW 3.57? Mam spore problemy z browserem album art od pewnego czasu okładki nie wyświetlają się w ogóle a zamiast nich pojawia się nazwa wykonawcy i tytuł albumu. Rady madmana z iaudiophile raczej nie mają zastosowania (format playera do systemu FAT32 w momencie gdy on używa tego właśnie formatu jest bezcelowe). Podejrzewam, że winnym jest właśnie najnowszy FW.

P.S. Podoba mi się tak wiele skórek, że postanowiłem zainstalować Simple Flash Skin Loader - dzięki temu mogę trzymać do 18 skórek na playerze i zmieniać je wedle nastroju. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę ja uzywałem tego pionowego z blokadą co muśnięciem się włączało, ale na firmware 3,55 bodajże , i żadnych problemów nie miałem, może zmień firmware na 3,55 i wtedy spróbuj :)

To nie pierwszy sygnał, że skórka chodzi prawidłowo pod 3.55. Ehh, czyli wygląda na to, że Cowon modyfikuje player flashowy w każdej wersji FW i niechętnie o tym informuje. ;) No trudno, bardziej zależy mi na podwyższonym limicie plików niż album art browserze, więc zostanę przy FW 3.57 i iCowon 2.0.

 

Żeby poprawnie używać browsera album art, musisz mieć każdą okładkę w .jpg . "Zatagowane" okładki z pliku nie działają.

Madman, autor skórki używa okładek wlepionych w tagi, ale też jak zdążyłem zauważyć FW 3.55. W każdym folderze mam okładki przycięte do odpowiednich rozmiarów i nazwane Browser.jpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Pochwalę się. W końcu, po przejrzeniu i zapoznaniu się z funkcjonalnością około stu motywów i flash UI do D2. Wybrałem, ten który spełnia moje oczekiwania. Jak prezentuje się GUI w moim dziadku można obejrzeć tutaj.

 

I jak się podoba?

 

P.S - sorka za słabą jakość video, kamerka nie mogła złapać ostrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności