Skocz do zawartości

Flash Skiny


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Ten link poniżej może chyba zainteresować wszystkich posiadaczy D2 z ostatnią wersją f/w :) Zbiór skinów SWF dla D-dwójeczki, jest ich sporo. W stylu iriver Clix2, w stylu różnym, a także iPoda Touche ;)

 

 

[

klik ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak wszystko co staje sie otwarte dla ludzi - daje możliwość rozwoju przez społeczność. Takie rzeczy zazwyczaj są dopieszczone, jeśli są same w sobie fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

bezpieczna jest w 100%, lecz tracisz gwarancje. w kazdej chwili mozesz wrócic do 2.xx i znowu bedziesz ją miał bo zadne zmiany dokonane z oprgogramowaniem nie sa zapisywane.

ale nie polecam osobiscie bo miałem sytuacje majac soft 3.xx podłacyzłem do komputera z jakims zwarciem i cowon tylko sie wyłaczył i juz sie nie włączył;/ ale naprawiłem sam:D na szczescie, bo na serwis nie mogłbym liczyc;/

od dzisiaj mam 2.xx:D i nie zmienie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz, tak to jest jak sie czyta ale niedokladnie :)

 

istnieja 2 (a wlasciwie 3) typy firmware do D2:

- wersja 2.xx - przeznaczona do playerow na rynek europejski,

- wersja 3.xx - przeznaczona do playerow na rynek azjatycki - majaca troche dodatkow - w tym slownik angielski,

- wersja 4.xx do urzadzen z dvb.

 

do niedawna bylo tak, ze wgrywanie do playerow z europy firmware z serii 3.xx powodowalo utrate gwarancji - znaczy jak Ci padl a byl na nim taki f/w. stanowisko sie chyba zmienilo jak pisal ksy kilka postow wyzej - ze nie dotyczy to juz f/w powyzej wersji 3.53.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istnieja 2 (a wlasciwie 3) typy firmware do D2:

- wersja 2.xx - przeznaczona do playerow na rynek europejski,

- wersja 3.xx - przeznaczona do playerow na rynek azjatycki - majaca troche dodatkow - w tym slownik angielski,

- wersja 4.xx do urzadzen z dvb.

Tak dokladniej to 4 - jest jeszcze wersja 1.xx dla tych z DAB.

 

Zainstalowałem 3.54 i flash skiny ale odnotowałem utratę jakości dźwięku , jest o wiele lepszy przy 2.54.
Placebo? Ja zadnej zmiany nie odczulem, a poza tym flash skin'a mozna wylaczyc i jesli jest wylaczony to nie moze oddzialywac na dzwiek. Cale 3.54 musialoby byc skaszanione, a 2.54 to prawie to samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mial ustawiony FLAT, a instalacja 3.54 przestawia automatycznie na preset METAL ;)

 

 

Używam własnych ustawień ;) co dziwne po powrocie do 2.51 mam dzwięk jednak lepszy niz był na 3.54 nawet z wyłączonym Flash Skin , z tego co na iaudiophile piszą nie tylko ja miałem taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam własnych ustawień ;) co dziwne po powrocie do 2.51 mam dzwięk jednak lepszy niz był na 3.54 nawet z wyłączonym Flash Skin , z tego co na iaudiophile piszą nie tylko ja miałem taki problem.

Ja mam włączony flash skin i jedyne na co mogę narzekać to nie dźwięk tylko że nawigacja jest troszkę inna :lol: no i nie zawsze łapie jak się ekranu dotknie, ale to już nie wina D2 tylko tego kto ten skin robił :) Ja używam tego czarnego Icowon , wcześniej miałem Vintage taki "ręcznie" robiony pięęękna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności