Skocz do zawartości

1000 Użytkowników !


OkropNick

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musieliśmy czekać bardzo długo na ten moment.

 

Team MIPu ma przyjemność poinformować o wielkiej promocji, z okazji zarejestrowania się tysięcznego użytkownika na forum.iriver.pl!!

 

 

 

Dokładamy starań aby forum pozwalało Wam wymieniać się wszelkimi informacjami dotyczącymi marki iriver i nie tylko.

 

Cieszymy się niezmiernie, że na forum.iriver.pl jest już nas tak wiele. W najbliższym czasie wiele się zmieni. Co takiego? Prosimy o cierpliwość!

 

 

 

Nie mniej jednak zapraszamy do skorzystania z niezwykłej oferty.

 

 

 

Z okazji tego, że forum.iriver.pl ma ponad 1000 użytkowników, KAŻDY zarejestrowany użytkownik do końca maja może zakupić lub wymienić obecny model na odtwarzacz iriver w atrakcyjnej cenie.

 

Ze względu na duże zainteresowanie informujemy, że zarejestrowani na forum.iriver.pl mogą otrzymac do 20% rabatu na odtwarzacze iriver od cen sklep.iriver.pl [oferty ten nie sumuje się z innymi promocjami], osobom zainteresowanym wymiana odtwarzacza polecamy dzial Komis na forum.iriver.pl

 

 

Zainteresowani ofertą proszeni są o kontakt na forum@iriver.pl w celu uzyskania szerszych informacji!!

 

 

 

Życzymy miłego użytkowania forum, MIP team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się niezmiernie, że na forum.iriver.pl jest już nas tak wiele. W najbliższym czasie wiele się zmieni. Co takiego? Prosimy o cierpliwość!

 

Czekamy, czekamy z wielka niecierpliwoscia :D i mamy nadzieje ze nie bedziemy musieli czekac na te zmiany, mam nadzieje na lepsze :D , tak dlugo jak dlugo czekamy na wyniki ankiet przeprowadzanych jakis czas temu, ktorych pytania powoli zapoinamy. . . . <_<

 

Biorac pod uwage ze w normalnych warunkach mozna otrzymac rabat w wysokosci 10% przy przedplacie na konto to w tej chwili powinno sie dostac conajmniej 15% a moze i nawet 20% rabatu. Wiem ze promocji sie nie sumuje ale. . . to wyjatkowa chwila 1000 uzytkownikow na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"forum@forum.iriver.pl "

 

Taki adres nie istnieje, wyslalem m@ila i dostalem zwrotnego

 

postmaster@forum.iriver.pl

to me

More options 4:21 pm (5 minutes ago)

Hi. This is the qmail-send program.

I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.

This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

 

<forum@forum.iriver.pl>:

Sorry, no mailbox here by that name. vpopmail (#5.1.1)

 

--- Below this line are headers of the message.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"forum@forum.iriver.pl "

 

Taki adres nie istnieje, wyslalem m@ila i dostalem zwrotnego

 

postmaster@forum.iriver.pl

to me

More options 4:21 pm (5 minutes ago)

Hi. This is the qmail-send program.

I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.

This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

 

<forum@forum.iriver.pl>:

Sorry, no mailbox here by that name. vpopmail (#5.1.1)

 

--- Below this line are headers of the message.

Jest to jakieś przekłamanie za które bardzo przepraszamy. Niestety nie wiem dokładnie w którym miejscu jest błąd, ale w poniedziałek na pewno go usuniemy.

 

A promocja w żadnym wypadku nie jest wymysłem Okropnickiego! Zapewniam :)

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze z okazji tego ze iriver rezygnuje z mp3cd mip bedzie wymieniac placki na playerki hdd za darmo? ;] wracajac do tematu jak ktos sie dowie osotakdokladniejchosi to moglby tu co nieco skrobnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie doczekalem ... ale nie podano zadnych konkretnych cen ... ani "super ofert"

a co do wymiany playera to to wyglada na to ze oni wstawiaja go do sklepu i jak ktos go kupi to dopiero mozna wymienic na inny model z ew doplata ...

sam nie wiem co myslec :) impa 450 nie oddam :P

ale pomecze jeszcze mip o ceny h320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Co prawda nie zarejestrowałem się jako 1000 użytkownik forum, ale zakupiłem sobie odtwarzacz marki Iriver. Nie jest to szczyt mażeń ale jak dla mnie w sam raz. Jestem z niego bardzo zadowolony i na razie nie mam zamiaru wymieniać go na inny, nawet lepszy.

 

Forum się powiększa, to bardzo dobrze - jest miejsce w sieci gdzie każdy nawet początkujący użytkownik może wymieniać się swoimi spostrzeżeniami, oraz zadawać pytania gdy czegoś nie wie lub mu coś nie wychodzi.

 

Oby tak dalej Panie i Panowie !

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem 2dni temu maila na forum@iriver.pl o treści:

Witam,

w związku z aktualną oferta, która została ogloszona na forum 08.05.05

chciałem się zapytać, jak wyglądałaby zamiana mojego obecnego

odtwarzacza iMP-550 (black) na któryś z modeli iFP z seri 7xx, 8xx lub

9xx z pamięcią 1GB, tzn. modeli iFP-799, 899 lub 999.

 

Jakie musiałbym ponieść dodatkowe koszty i w ogóle, czy jest taka mozliwość

Pozdrawiam

 

Przed chwilą otrzymałem odpowiedź

Witam,

 

Zapraszam na forum aby obejrzec zmodyfikowany post oferty :

http://www.forum.iriver.pl/index.php?act=S...=ST&f=30&t=2699

 

--

Pozdrawiam serdecznie

Mariusz

 

Czytam ten zmodyfikowany post:

[...]Ze względu na duże zainteresowanie informujemy, że zarejestrowani na forum.iriver.pl mogą otrzymac do 20% rabatu na odtwarzacze iriver od cen sklep.iriver.pl [oferty ten nie sumuje się z innymi promocjami], osobom zainteresowanym wymiana odtwarzacza polecamy dzial Komis na forum.iriver.pl[...]

 

I jak mam to rozumieć - że mam wystawić swego iMPa do Komisu (jak to było tylko czysto teoretyczne pytanie) ?

 

Może mi ktoś łopatologicznie wyjaśnić na czym ta ZAMIANA odtwarzaczy polega i jak to wygląda. Na co się zwraca uwagę (na miejsce zakupu, date kupna, sam model, itp)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wczytaniu się w posta rozumiem to jako 20% zniżki dla wszystkich zarejestrowanych przy czym fragment o wymianie interpretuje nastepujaco:

KAŻDY zarejestrowany użytkownik do końca maja może zakupić

to dotyczy osób zarejestrowanych ale NIE posiadających playera iRiver

lub wymienić obecny model na odtwarzacz iriver w atrakcyjnej cenie.

a to zarejestrowanych ale POSIADAJĄCYCH już jakiegoś iR.

Czyli takie lekko zagmatwane wyjaśnienie, że nie trzeba mieć iR żeby korzystać z promocji oraz posiadanie już takowego nie wyklucza. W tym momencie sensu nabiera

osobom zainteresowanym wymiana odtqwarzacza polecamy dzial Komis na forum.iriver.pl
tzn, że standardowo nie oczekują od Ciebie wystawienia w komis Twojego playera

 

EDIT:

tak to tylko interpretuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaaa, i nawet nie raczyli mi odpowiedzieć. Dzięki M4ciekk, że zamieściłeś tego posta bo mógłbym sobie czekać na info od MIPu do.............

 

Oliver27, mnie się nie chce już bronić MIPu, jeśli traktują mnie w taki sposób i to nie pierwszy, ale już któryś kolejny raz!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności