Skocz do zawartości

She 9501/9500 Czy Ep635/630


Maciek91x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę kupić jakieś słuchawki do mojej komórki (nokia6300) (używam jej jako odtwarzacza bo zawsze ją mam ze sobą)

Proszę o rade, ponieważ nie wiem czy kupować ep635 czy she9501 - zależy mi na smyczy zintegrowanej ze słuchawkami.

Bardzo proszę o pomoc

Lubie ciepłe brzmienie i głęboki i nisko schodzący bas. Słucham rocka, metalu a czasami techno/dance/pop... zdarzy się muzyka poważna, więc chciał bym żeby słuchawki były w miarę "uniwersalne" czyli sprawdzały się w większości utworów. Kwota jaką moge przeznaczyć to około 80 zł chyba że będzie warto dopłacić niedużo do lepszych.

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas jest ale kiepski mnie to między innymi od nich odpychało... lepszy jest w SHE9500 ogólnie SHE9500 lepiej grają... szczególnie do rocka, popu czy muzyki poważnej. EP-630 łatwo było napędzić... z SHE9500 trudniej jak EP grały na głośności np. 20/40 to na SHE trzeba dać 30/40 - mniej więcej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas jest ale kiepski mnie to między innymi od nich odpychało... lepszy jest w SHE9500 ogólnie SHE9500 lepiej grają... szczególnie do rocka, popu czy muzyki poważnej. EP-630 łatwo było napędzić... z SHE9500 trudniej jak EP grały na głośności np. 20/40 to na SHE trzeba dać 30/40 - mniej więcej tak.

 

odnosnie basu w EP-630

był całkiem dobry ( dla mnie i jest dla wielu ludzi z forum ) dopóki nie zaczełem słuchać na AKG K26P , jak po jakiś paru dnich podłaczyłem ponownie EP-630 , pomyslałem Boże jakie pierdziawki ...

( ale oczywiście to całkiem inne słuchawki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już ep, i przejściówkę.

Nokia 6300 ma złącze 2,5 ale mam przejściówkę na 3,5.

Moje wrażenia sa bardzo pozytywne i nie wiedziałem że telefon może sobie radzić tak dobrze z dźwiękiem (zaznaczam że nie jestem audiofilem i nie oczekuje super szczegółów, jedynie pełny dźwięk, bez braków.) Basu jest dużo, góra wyraźna a średnica lekko wycofana więc tak jak lubie :) Mysle że w tej cenie to dobry wybór :)

Pojawił sie jedynie taki dziwny problem... .Epki podłączone do kompa nie szumią, a do komórki niestety tak. Co może być tego przyczyną ? czy to przejściówka ? (telefon na oryginalnym zestawie słuchawkowym też szumi ale dużo mniej odczuwalnie). Zastanawiam sie też nad formatem plików, czy kompresja może być źródłem szumów (są to pliki AAC i MP3) lub nad tym czy są jakieś przejściówki z filtrem przeciw szumom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epki podłączone do kompa nie szumią, a do komórki niestety tak. (...) telefon na oryginalnym zestawie słuchawkowym też szumi ale dużo mniej odczuwalnie)

Właśnie usłyszałeś "jakość" swojego telefonu. ;) Oryginalny zestaw słuchawkowy to jakieś pchełki pewnie? Niestety (albo stety bo może to być bodziec do poszukiwań) dokanałówki uwypuklają tego typu "kwiatki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności