Skocz do zawartości

Ep-630, Cx300, She9500


Gość ply

Rekomendowane odpowiedzi

Więc, których z tych modeli brać? Ew. Jakieś lepsze dokanałowe, do 110zł max. I muszą być dostępne w jakimś sklepie we Wrocku. A z tego co widzę, to tylko epki można swobodnie dostać. CX300 nadal kosztują niebotyczną sumę około 200zł, a she9500 nie widzę w żadnym sklepie, a na allegro jest jedna aukcja. Eh. Cóż za świństwo ;) No chyba że ktoś ma jeszcze jakieś słuchawki do polecenia. Słucham głównie muzyki elektronicznej, ze wskazaniem na psytrance i drum'n'bass. Słuchawki mają być do Sansy Clip ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie głównie chodzi o izolację :) To mi się najbardziej podobało w moich epkach, że mogłem sobie słuchać obojętnie w jak głośnym miejscu :) Właściwie, to źle zatytułowałem temat. Czy jakiś moderator mógłby zmienić na "Dokanałowe słuchawki do Sansy Clip do ~150zł"?* Te aurvany mógłbym kupić, ale za dużo zachodu z tym zwracaniem pieniędzy, jakby nie można było zrobić tego na miejscu.

 

Czekam na resztę propozycji ;)

 

*Właściwie to tak max 150zł mógłbym jeszcze wykrzesać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bierz aurvany i nie cofaj ( wysylaj listu do creative) Kiedys ludzie brali je za 200-250 i byli zadowoleni. Ja je mielem brac za te 145 a tu sie okazalo ze jest ta promocja wiec nei zaszkodzi sprobowac. Za te 150 jak masz cierpliwosc to mozesz niedlugo kupic jbl 220 jak sie pojawia w komisie. Bo o prawdziwych IEM-ach nie ma co marzyc w tych granicach cenowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakies sluchawki z basem i izolacja porwnywalna do epek? Oraz jakies takie, zeby kabel tak nie przewodzil kazdego dotyku... kurde no. JBLe bym chcial,ale nie mam az tyle kasy ;/

 

http://www.allegro.pl/item280620345_jbl_re...ylko_120zl.html gwarancja, atrakcyjna cena, szanowany sklep... czy klamia? wlasciwie te jble nie sa jakies strasznie drogie za granica. Wszystko po 20$-30$. Tylko to wersja OEMowa. Ale w sumie boxowa mi niepotrzebna, ew. na forum mozna spokojnie odkupic od kogos gumki, bo do boxowej dodaja ich dwa razy wiecej, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze kolege interesuja sluchawki dokanalowe. A te philipsy tylko z wygladu sa dokanalowe, kazdy gdy mowi dokanalowe mysli o tlumieniu i izolacji, a tego tym philipsom brakuje (gdyby nie ten defekt sam bym je wzial:) ).

Chyba każde dokanałówki z wyglądu są dokanałowe :) A philipsy są dokanałowe i koniec a nie "tylko wyglądają na dokanałowe" Otwarta konstrukcja powodująca brak izolacji to już inna para kaloszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzieś im się idea zagubiła... :D

A ktoś gdzieś zdefiniował pojęcie "słuchawki dokanałowe" jako słuchawki jedynie typu zamkniętego?

Poza tym byłoby o co kruszyć kopie jakby takie epki czy cxy rzeczywiście dobrze izolowały ale to też tylko mrzonka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi tam epki izolowaly swietnie, jezeli moglem sluchac w nich na przerwie w gimnazjum i dochodzily do mnie tylko jakies potezne wrzaski ;) CXy mowicie, w Saturnie? Zadzwonie zaraz do brata ;) Niech szuka mi prezentu na gwiazdke, a co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :D Moj budzet na sluchawki podskoczyl do 200zł (jako ze clipy na allegro mozna dostac juz za 125zł :>) wiec zmiana i to prosta :D

 

CX400 - czy oryginal i czy sie oplaca brac, czy lepiej wziac CX300?

 

Czy moze znowu jakies inne kanaliki za 200zł? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda Ci kasy na takie eksperymenty? Oryginalne cx300 bywają w normalnych sklepach po 110-140zł tylko po co się w to pchać mając alternatywę w postaci she9500 nie dość że dużo tańszych to jeszcze deklasujących cxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podroby, bo?

Spójrz na gwarancję.

 

Poza tym jak w poście wyżej, szkoda hajsu. Może CX400 cośsobą prezentują bo CX300 na pewno nie. Może poszukaj oryginalnych Jbli reference 220 bo to będzie rzeczywiście jakiś postęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności