Skocz do zawartości

Test Porównawczy 23 Odtwarzaczy Z Pamięcią Flash


Ralph

Rekomendowane odpowiedzi

Pod tym adresem mozna znaleźć test:

http://pclab.pl/art14741-1.html

 

W rolach głownych wystąpiły:

 

COWON iAudio G3 2 GB

COWON iAudio U2 512 MB

COWON iAudio 5 1 GB

Creative MuVo Micro N200 512 MB

Creative MuVo Slim 256 MB

Creative MuVo V200 1 GB

Creative Rhomba NX 256 MB

iriver N10 128 MB

iriver iFP-799 1 GB

iriver iFP-1095 512 MB

LG MF-FE461K 128 MB

LG MF-FE421 128 MB

MPIO FG100 "Boom" 256 MB

MPIO FY400 "Blast" 256 MB

MPIO FL300 "Carat" 128 MB

MSI Mega Stick 520 256 MB

MSI Mega Player 521 256 MB

MSI Mega Stick 527 256 MB

MSI Mega Stick 528 512 MB

Shiro EM 256 MB

Shiro BX

Z-cyber Zling U2 128 MB

Z-cyber Zling Slot 256 MB

 

 

Nie napisze jakie playery wygraly :) iRiverki dostarczyla firma MiP. Brawo :P

 

[edit]

To bardziej wygląda na opis niz test, a szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Ralph genialna sprawa z tymi testami. B) No i wszystko jasne jako szczesliwy posiadacz ifp-799 czuje dume i radosc z wysokiej pozycji i rekomendacji jaka przypadla mu w udziale. Kolejne testy dowodza ze jakosc iRivera to nie mit :D

znow okazalo sie jaka roznorodnosc playerow panuje na rynku :huh: Chcialbym miec taki koszyczek playerow jaki widnieje na pierwszej stronie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest opisane w tym "tescie" mozna dowiedziec sie z opisow w serwisach iAudio, czy iRiver. To sa opisy a nie testy. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test to to nie jest, najwyżej opis. Ale ciekawa rzecz iz jeden z playerów mial opcje zliczania kroków.

Kiedyś w tvn24 widziałem info o jakimś urządzeniu co potrafiło miedzyć odległość jaką się pokonuje obliczać średnią prędkość a także tętno ciśnienie itd. Urządzenie to składało się z czegoś jakby zehgarek na nadgarstek i jakieś częsci montowanej wokół klatki piersiowej. No zresztą mniejsza z tym. Chciałem się zapytać czy może ktoś zna jakieś proste (i tanie urządzenia) co by mogły słuzyć do mierzenia odległosci i ustalania średniej prędkości chyba najlogiczniej gdyby to było zintegrowane w zegarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy może ktoś zna jakieś proste (i tanie urządzenia) co by mogły słuzyć do mierzenia odległosci i ustalania średniej prędkości chyba najlogiczniej gdyby to było zintegrowane w zegarku.

W MacDonaldzie kiedyś dawali krokomierz :D Tlko nie pamietam czy to było w PL czy w US. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy może ktoś zna jakieś proste (i tanie urządzenia) co by mogły słuzyć do mierzenia odległosci i ustalania średniej prędkości chyba najlogiczniej gdyby to było zintegrowane w zegarku.

 

O ile mnie pamiec nie myli to metronom ma byc w firmware Rockbox dla H-1xx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy może ktoś zna jakieś proste (i tanie urządzenia) co by mogły słuzyć do mierzenia odległosci i ustalania średniej prędkości chyba najlogiczniej gdyby to było zintegrowane w zegarku.

W MacDonaldzie kiedyś dawali krokomierz :D Tlko nie pamietam czy to było w PL czy w US. :huh:

W US. Oglądałem film dokumentalny SUPER SIZE ME. Koles przez miesiac jadal tylko w MCDonaldach i dziennie robil tyle kroków ile przecietnie robi to amerykanin. Mierzyl wlasnie krokomierzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W US. Oglądałem film dokumentalny SUPER SIZE ME. Koles przez miesiac jadal tylko w MCDonaldach i dziennie robil tyle kroków ile przecietnie robi to amerykanin. Mierzyl wlasnie krokomierzem :)

Hmm. No włąsnie to liczy tylko kroki. A nie odległość. Czy ktoś uzywał czegoś takiego? Jak to się montuje? Jaka dokładność tego jest?

Jakoś bardziej przemawia do mnie zegarek z gps tyle ze najtańszy kosztuje http://www.zegarek.net/timex/product_info..../products_id/28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności